FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Nudzi mi się ostatnio i poszukuję nowej gry.
Wymagania:
-Bezsensowna rozwalanka
-Jak najwięcej wybuchów, martwych ciał i krwi (no ok, może troszke przegiąłem :))
-Dużo skoków, uników, mieczy i biegania.
Coś w klimatach DMC 3 albo POP zna ktoś??

Gierki potrzebuje żeby się odprężyć. Chodzi tylko o rozwalanke, może być także jakaś bijatyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 18:34, gamemaster napisał:

W najnowszym CDA będzie DMC 4 może to cię zainteresuje ?


Raczej nie pójdzie na moim sprzęcie :)
Może coś nie z "Top 10 najnowszych gier" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 18:48, Darnok_Rukia napisał:

A ja mam pytanie w którego RPG-a zainwestować szybciej ,Neverwinter Noghts 2 czy Dragon
Age ? Co zrobiło na was lepsze wrażenie ?


Grałem w obie gry i śmiem twierdzić, że NWN 2 + dodatki jest lepszy. Nie nie jestem fanem serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Athlon X2 Dual Core QL-64
2.1 G2hz, 2 Gb RAM, 2 karty graficzne,- ATI Radeon HD 3200 256 Mb ,- ATI Radeon HD 4570 512 Mb, 15,6" na rozdzielczości 1366x768, internet 1 Mb/sek.
Ruszy mi Far Cry 2 jak tak to na ile np. procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 18:48, Darnok_Rukia napisał:

A ja mam pytanie w którego RPG-a zainwestować szybciej ,Neverwinter Noghts 2 czy Dragon
Age ? Co zrobiło na was lepsze wrażenie ?


Mam Neverwinter Nights 2 (sama podstawke) i gra jest calkiem fajna. Ale jak gralem w przedpremierowego Dragon Age''a kilka miesiecy temu, to jakos bardziej przypadl mi do gustu; przedstawienie swiata bardziej mi sie chyba spodobalo. Ale NWN 2 tez jest spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziu, chłopie nie spamuj, nie udawaj że nie widziałeś wątku "Czy gra uruchomi się na moim sprzęcie? - temat ogólny o wymaganiach gier" http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33486&u=3288 bo jeszcze dziś tam pisałeś.

Druga sprawa, cz ruszy na laptopie czy nie, to sprawa indywidualna sprzętu. Tym bardziej niewiadomą jest w ilu procentach, najlepiej ściągnij jakieś demo, pożycz od kolegi i zobacz. I nie spamuj.

Koniec offtopa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście wybrałem Legendary. Miałem gdzieś demo na jednej z płyt z Komputer Świat Gry, zainstalowałem je i gra od razu mi się spodobała, głównie z powodu tych mitycznych stworzeń z którymi walczy nasz bohater. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 21:37, Kuban11 napisał:

Co lepiej wziąść w efekcie serii legendary czy timeshift ?


Timeshift to naprawdę świetny FPS, tylko że niedoceniony gdyż wydany wtedy gdy Crysis, CoD 4, UT3 i GoW królowały na listach emipku i media markt. Legendary jest bardziej niedopracowane, ma kilka wnerwiających błędów. Ja tam bym brał Timeshifta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiedziałem gdzie napisać, napisałem więc tutaj. Niby nic takiego, jednak proszę o odpowiedź.
Czy kupił ktoś Władce Pierścieni: Powrót Króla w EA Classics? Jeśli tak, to czy ktoś tak jak ja ma błędy ortograficzne na opakowaniu? Dokładnie chodzi mi o napis: "Władca Pierścieni; Powrot Króla" na grzbiecie pudełka i o kilka błędów właśnie takich w opisie gry z tyłu opakowania. Też to macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 21:37, Kuban11 napisał:

Co lepiej wziąść w efekcie serii legendary czy timeshift ?


Timeshift - fajna gra,super zabawa czasem - Legendary nie najgorsze,ale straszliwie krótkie - jeden,góra dwa wieczory,jak ktoś się zepnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 22:57, Harrolfo napisał:

Ja kupiłem. Ja też mam błędy ortograficzne na opakowaniu. Jak zobaczyłem to w sklepie
- LOL!


Aha. Czyli każdy to ma. Ok, bałem się, że tylko ja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2009 o 18:48, Darnok_Rukia napisał:

A ja mam pytanie w którego RPG-a zainwestować szybciej ,Neverwinter Noghts 2 czy Dragon
Age ? Co zrobiło na was lepsze wrażenie ?

W obie gry gra sie bardzo podobnie, w zasadzie największe różnice dotyczą rozwoju postaci (choć klasy postaci są podobne, bo czymże jest shapeshifter z rozwinietym drzewkiem leczenia jak nie druidem, a templariusz to taki paladyn itd.) i samego świata.

Dragon Age jest trochę lepszy pod względem tekstów postaci i ''życia'' świata, ma elementy znanego z Wiedźmina patentu związanego z wydarzeniami bedącymi efektem naszych decyzji w przeszłości (choć mniej i gorzej), zaś pod względem opowiadanej historii nieco kuleje, zwłaszcza w porównaniu z Maską Zdrajcy.

Generalnie obie gry są zbliżone poziomem, ale i jednej i trochę drugiej brakuje do najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się