FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2007 o 14:46, Chlorofil napisał:

A jeżeli chodzi o Fallouta nie lubię gier na czas


Ja o czymś nie wiem? Wydaje mi się, że Fallout na czas jednak nie jest..

Zostaje ci chyba pogrzebanie w liście gier z eXtra Klasyki, wybranie czegoś i spytanie, czy warto brać. Tak chyba będzie najprościej.

A tak swoją drogą to tak, zapomniałem o sprawdzeniu wymagań sprzętowych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 14:52, tuitam napisał:

> A jeżeli chodzi o Fallouta nie lubię gier na czas

Ja o czymś nie wiem? Wydaje mi się, że Fallout na czas jednak nie jest..

Zostaje ci chyba pogrzebanie w liście gier z eXtra Klasyki, wybranie czegoś i spytanie, czy
warto brać. Tak chyba będzie najprościej.

A tak swoją drogą to tak, zapomniałem o sprawdzeniu wymagań sprzętowych ;]


Tak w Falloucie mam 100 ileś dni na zakończenie gry. Oczywiście dni w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Two Worlds? To gra raczej podobna do Gothic czyli z nastawieniem na single czy jak Guild Wars z nastawieniem na multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna pobija Obliviona i Gothic 3 razem wziętych naprawdę jest co zwiedzać w tym świecie.

A co do multi to często ja lagi mam trzeba w miarę przyzwoitą prędkość neta a ogólnie świetnie się gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gatunek: strategia / RPG / czas rzeczywisty / fantasy
Tak więc poważnie bym się zastanowić, czy brać, tym bardziej, że twoja karta graficzna raczej tego nie uciągnie ;]

Mogę jeszcze polecić Wormsy, jeśli jeszcze nie masz, a lubisz takie gry.

@UP:
Mnie nie pytaj ;] Polecam wyszperać w googlach jakąś recenzje, albo i kilka, jeśli trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sprzętowe: Pentium III 1 GHz, 256 MB RAM, 4,5 GB (przy instalacji 7 GB) wolnego miejsca na dysku, karta graficzna 3D z 32 MB zgodna z DirectX 9.0a, system operacyjny Windows 98/Me/2000/XP

Porównaj sobie, ja twierdzę, że nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 14:08, Chlorofil napisał:

[...]
Geforce 2 MX 400


Wymagania sprzętowe: Pentium III 1 GHz, 256 MB RAM, 4,5 GB (przy instalacji 7 GB) wolnego miejsca na dysku, karta graficzna 3D z 32 MB zgodna z DirectX 9.0a, system operacyjny Windows 98/Me/2000/XP

Chociażby dlatego.

A czy karta odpowiednia (czy też lepsza) to bym się oczywiście spierał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zrobisz, jeśli ściągniesz demo. Wtedy upewnisz się, czy Ci ta gra pójdzie, czy nie.

Hm... Co by Ci tu polecić jeszcze... Jeśli lubisz strategie to Empire Earth Złota Edycja. Ona powinna Ci pójść, nie pamiętam wymagań, ale lepiej się upewnić, ściągając demo. Mógłbyś podać, jakie lubisz gatunki gier, pomoc byłaby wtedy łatwiejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako erpega radzę oczywiście NWN2 lub Obliviona (w ostateczności). A G3 kupujcie tylko wtedy, kiedy jesteście fanami. Mnie gra się za bardzo nie spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 16:34, jackass napisał:

A znasz gre podobna do

nie
>Wszystko oprócz strategii

>Sąsiedzi z Piekła Rodem 1+2
to jest strategia,

>THPS - American Wasteland
nie ma czegoś takiego jest Tony Hawks American Wasteland ( THAW )

>na pewno nie pójdzie na GF2 MX 400 ;(
czytanie ze zrozumieniem się kłania, bo kolega Ci napisał, że na takiej karcie gra i mu chodzi, i to już zaczyna byc wkurzające, bo pytałeś się otrzymałeś odp., potem kolejny raz się pytałeś, pokazałem Ci, że już się oto pytałeś ( post ) i teraz jeszcze gadasz, że nie pódzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 15:00, Chlorofil napisał:

Tak w Falloucie mam 100 ileś dni na zakończenie gry. Oczywiście dni w grze.


Właśnie kończę po raz drugi Fallout''a, więc powiem krótko... Mylisz się (No w pewnym sensie :) Otrzymane 150 dni na znalezienie water chipa to o wiele, wiele za dużo, a znalezienie go wcale nie oznacza zakończenia gry... Jak dla mnie to obok Heroes of Might and Magic III jedna z najlepszych gier ostatniej dekady.

Przedstawię Wam zatem moich faworytów w każdej z ważniejszych kategorii, w zależności od tego w jakie gry ktoś zamierza grać:
- RPG - Fallout (1)
- Hack''n''slash - Dungeon Siege, także pierwsza część (Diablo II i tak każdy 2x przeszedł... ;)
- wyścigi - bezapelacyjnie - Need for Speed: Porsche
- FPP - Half Life (tak dla odmiany część pierwsza)
- Przygodowa - Escape from Monkey Island
- TPP (FPS)- Rainbow six (1) - ten tytuł można też podciągnąć pod inne kategorie.
- Sportowa - Tony Hawk''s Pro Skater 2
- Logiczne - Return of the Incredible Machine (lub jej wcześniejsze części) - ciężko to dzisiaj dostać :(
strategie:
- Turowe - Heroes of Might and Magic III
- Ekonomiczne - Sim City 3000
- RTS - Age of Empires II

Są to oczywiście moje subiektywnie ocenione pozycje, oparte przede wszystkim na wspomnieniach z czasów, kiedy w nie grałem. Był to bardzo przyjemnie spędzony czas przed monitorem i nie żałuję ani dnia poświęconego na granie w wyżej wymienione tytuły. Dlatego mogę je śmiało polecić każdemu, kto jeszcze w nie nie grał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj TR Legenda, SC Teoria Chaosu i BT Opowieści Barda. Tą ostatnią polecam najbardziej. Jest to jedna z najlepszych gier w jakie grałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2007 o 21:17, conradzik napisał:

- RPG - Fallout (1)
- Hack''n''slash - Dungeon Siege, także pierwsza część (Diablo II i tak każdy 2x przeszedł...
;)
- wyścigi - bezapelacyjnie - Need for Speed: Porsche
- FPP - Half Life (tak dla odmiany część pierwsza)
- Ekonomiczne - Sim City 3000
- RTS - Age of Empires II


W tych kategoriach zgadzam sie z Tobą.
Fallouta sam ostatnio skonczyłem i zamierzam zabrać sie za 2-jeczkę (oczywiście Saga Fallout - eXtra klasyka)
Dungeon Siege jest świetny, a teraz dostepny wraz z dodatkiem za smieszna cenę.(oczywiście juz sie zaopatrzyłem)
Need for Speed: Porsche - nr. 1 na mojej liście ścigałek (do czasu TDU)
Half-Life Antologia - kupiłem wczoraj za 49.99 i właśnię się za nią zabieram. Gra ma niesamowity klimat.

Myslę, że jak ktoś wyda 100zł na te gry, zamiast jednej sztuki jakiejś nowości bez klimatu na pewno się nie zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2007 o 21:17, conradzik napisał:

- Logiczne - Return of the Incredible Machine (lub jej wcześniejsze części) - ciężko to dzisiaj
dostać :(

jaaa , przypomniales o Incredible Machine ! to byla gierka, wie ktos moze gdzie mozna dostac ktorakolwiek czesc ? to chyba nie jest freeware / abandonware prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się