FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2007 o 14:20, swager napisał:

Szukam gry o idętycznej tematyce poruszaniu się co SOLDIERS ludzie honoru moze są inne cześci


Polecam Faces of War, która także oparta jest na systemie Direct Control. Oprócz tego charakteryzuje się większą możliwością interakcji z otoczeniem, przyzwoitą oprawą audio-wizualną oraz bardziej zaawansowaną sztuczną inteligencją (a co z tym idzie, rozbudowanym systemem dowodzenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 14:37, no-to-gramy napisał:

ja bym polecil Lost Planet zainstalowalem sobie demo z Clicka i polecam!


A ja polecam jeszcze bardziej, bo grałem w full i jestem pod wrażeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam The Bard''s Tale Opowieści Barda. Przy tej grze naprawdę można się uśmiać. Bardzo dobry RPG z dużą dawką humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 20:07, reykan napisał:

Co się bardziej opłaca kupić w cenie 50zł: Tomb Raidera: Legendę czy Infernala?



Ja bym kupił Tomb Raidera. Ciekawszy, lepszy i ładnieszy. Nie widziałem złych zdań na temat tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 20:07, reykan napisał:

Co się bardziej opłaca kupić w cenie 50zł: Tomb Raidera: Legendę czy Infernala?

Ja bym Ci polecil Infernal .Gra jest dynamiczna,ładna i bardzo wciągająca.Fajne są strzelaniny i zabawa mocami.Grafika naprawdę jest wypaśna.No ale po jakims czasie robi sie monotonna.Legenda tez jest fajna.Poskakac,postrzelac i pomyslec nad zagadkami ale gra na 4h do przejscia.Dwa razy przysiadziesz i po grze ,ale bawisz sie przy niej calkiem fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 14:20, swager napisał:

Szukam gry o idętycznej tematyce poruszaniu się co SOLDIERS ludzie honoru moze są inne cześci


No to nie ma jak Kompania Braci (Company of Heroes). Mam i przeszedłem całą. AI jednostek znakomite! Grafika i klimat na bardzo wysokim poziomie. Gra przez niektórych uznawana za następce Soldiers.
Skoro Soldiers Ci sie podobało, to wątpie szczerze żebyś żałował zakup Company of Heroes.

Słyszałem, że z CoH może konkurować jedynie Faces of War, ale tej akurat nie mam i nie grałem.

Aha, przy CoH polecam od razu zrobić update do najnowszej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to coś w stylu Diablo (wg. producentów), a dla mnie jest to FPS typu Quake. Tak jak tam rozwalasz potwory, które zaatakowały Ziemię - Londyn.
Jeżeli lubisz takie gry to polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takia glupia prosbe otoz wyczerpały mi sie pomysły na gry moze mi ktos podrzuci kilka propozycji jakies FPS RTS RPG lub symulator
pytam bo moj p3 800mhz nie pozwala na zbyt wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 19:31, Darth Sidius napisał:

mam takia glupia prosbe otoz wyczerpały mi sie pomysły na gry moze mi ktos podrzuci kilka propozycji
jakies FPS RTS RPG lub symulator
pytam bo moj p3 800mhz nie pozwala na zbyt wiele

Hmm...próbowałeś już Gothica 1?Myśle,że na P3 wejdzie a gra ma nie najlepszą oczywiście grafike,ale fabułe kapitalną,zdecydowanie wg. mnie najlepszą ze wszystkich 3 części!Jeśli koniecznie stawiasz na grafike to widziałem gdzies mod do G1 który zmienia testury na te z G2,chociaż i G2 mogłoby ci wejść tylko musisz mieć kosteczke co najmniej 512 Mb!Co do FPS to polecam Wolfenstien:Return to the castle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całkiem tanich FPSów polecam:
Half-Life 2
Far Cry

Z RTSów
Empire Earth Złota Edycja
Empire Earth II (bez lub z dodatkiem)
Codename: Panzers Złota Edycja

Z RPGów
The Elder Scrolls III: Morrowind
Star Wars: Knights of the Old Republic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się