FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2009 o 16:16, oOreVenOo napisał:

Skoro grałeś w Sacred to rozumiem, że gatunek H&S także Cię interesuję ? Spróbuj Sacred
2, Dungeon Siege 2 lub Diablo II. Z RPGów polecam Drakensang (mówi się o nim jako następcy
Baldura. Trochę przesadzone ale zagraj w demo bo warto), z Action RPG to Mass Effect
(Imba jeżeli lubisz takie klimaty!), Fallout 3 lub Wiedźmin. A i Fallout jeszcze chyba
został. ;-)


Większość z podanych przez Ciebie gier zdecydowanie NIE JEST w cenach do 60zł. Poza tym gdzie Ty w Fallout 3 albo Mass Effect widziałeś "machanie mieczem i magię"??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 16:34, zermithon napisał:

Większość z podanych przez Ciebie gier zdecydowanie NIE JEST w cenach do 60zł.


Tak ? A ja myślałem, że F3 kosztuje 69zł. Na allegro jeszcze taniej. Kup Teraz oscyluje w granicach 40-50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 16:24, zuzzie napisał:

Chce zagrac w cos podobnego do Prince of Persia na 360, wszedzie pisza ze Tomb Raider:
Underworld jest podobne. Po jakim wzgledem? Tylko pod wzgledem skakania z miejsca na
miejsce?:P


Ło... będzie ciężko znaleźć coś podobnego. TR wątpię aby był podobny w czymkolwiek w ogóle. Najbardziej kojarzą mi się gry typu Force Unleashed, Ninja Gaiden II, Devil May Cry etc. Ale to są typowe Slashery i też wiele nie mają wspólnego z Princem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która z Tych gier ma split-screen w wersji PC tak żeby 2 osoby mogły się przy jednej maszynie bawić w kampani??
Warriors Orochi
Dynasty Warriors 6
Samurai Warriors 2
Marvel Ultimate Alaiance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 16:57, oOreVenOo napisał:

> Większość z podanych przez Ciebie gier zdecydowanie NIE JEST w cenach do 60zł.

Tak ? A ja myślałem, że F3 kosztuje 69zł. Na allegro jeszcze taniej. Kup Teraz oscyluje
w granicach 40-50zł.


Tak, tylko, że są to głównie wersje używane (nie każdemu może to odpowiadać). Poza tym dolicz sobie przesyłkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:05, player000 napisał:

Która z Tych gier ma split-screen w wersji PC tak żeby 2 osoby mogły się przy jednej
maszynie bawić w kampani??
Warriors Orochi
Dynasty Warriors 6
Samurai Warriors 2
Marvel Ultimate Alaiance


Nie wiem jak zresztą, ale Dynasty Warriors 6 ma split- screen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam dynamicznego FPS''a w którym moim jednym zadaniem będzie iść strzelać zabijać. Nie chcę niczego w stylu np. Stalkera SoD czy Far Cry 2 w którym muszę iść 10 min tylko po to żeby zrobić questa w 30 sek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:12, sevrond napisał:

Szukam dynamicznego FPS''a w którym moim jednym zadaniem będzie iść strzelać zabijać.
Nie chcę niczego w stylu np. Stalkera SoD czy Far Cry 2 w którym muszę iść 10 min tylko
po to żeby zrobić questa w 30 sek.


Painkiller? No i multi- CoD 4, CS, Battlefield 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 16:05, ArekForn napisał:

Witam wszystkich. Szukam gry RPG na PC w której występowało by machanie mieczem i magia
(coś na wzór gothiców, nwn czy fable ) Cena do 60zł.
Od razu zaznaczam że grałem już w : Fable, Wszystkie TESy, gothicki, nwn i nwn2, seria
Icewind Dale i Baldur''s Gate, Two Worlds, Jade Empire i Sacred. Proszę o pomoc :)


Na Twoim miejscu kupiłbym Diablo 2 - Złota Edycja. Zapewni Ci ona masę zabawy w trybie jednoosobowym, a granie z innymi pasjonatami tej produkcji wciągnie Cię do końca. Do tego koszt tej gry oscyluje w granicach 50 zł, więc spełnia Twoje wymagania pieniężne. :D

Jedynym problemem może być brak typowych dla gier RPG rozmów. Natomiast machania mieczem i magii jest tu pod dostatkiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:23, oOreVenOo napisał:

Tylko strzelanie ? Zdecydowanie Gears of War!

Właśnie o tym myślałem, tyle że nie chciałem pisać tego tytułu żebyście mi go nie sugerowali ze względu na to że ja to napisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:12, sevrond napisał:

Szukam dynamicznego FPS''a w którym moim jednym zadaniem będzie iść strzelać zabijać.
Nie chcę niczego w stylu np. Stalkera SoD czy Far Cry 2 w którym muszę iść 10 min tylko
po to żeby zrobić questa w 30 sek.


Gears of War na pewno można zaliczyć to takich gier UT III w szczególności do granie przez MP.
Doom III nie najgorsze, FEAR z dodatkami (niedługo II), Quake IV, Medal of Honor: Airborne, Turok troche nie doceniana gra ale naprawde warto zgrać,Stranglehold może nie FPS ale duża zabawy, TimeShift, BlackSite: Area 51
no i oczywiście nowy wielki hicior xD Left 4 Dead. Także masz spory wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:42, 6Kris napisał:

> Szukam dynamicznego FPS''a w którym moim jednym zadaniem będzie iść strzelać zabijać.

> Nie chcę niczego w stylu np. Stalkera SoD czy Far Cry 2 w którym muszę iść 10 min
tylko
> po to żeby zrobić questa w 30 sek.

Gears of War na pewno można zaliczyć to takich gier UT III w szczególności do granie
przez MP.
Doom III nie najgorsze, FEAR z dodatkami (niedługo II), Quake IV, Medal of Honor: Airborne,
Turok troche nie doceniana gra ale naprawde warto zgrać,Stranglehold może nie FPS ale
duża zabawy, TimeShift, BlackSite: Area 51
no i oczywiście nowy wielki hicior xD Left 4 Dead. Także masz spory wybór :)


+ Unreal Antologia (I, II, Tournament, Tournament 2004), Unreal 3 dla lubiącego ładną grafikę, Doom 3 bdb ale stosunkowo mało do zabijania, Gears Of War - nie wiem, nie posiadam, ale przeczytawszy liczne recenzje wychodzi na to że to również bdb gra. Mój głos jednak leci na multiplayer FPSy (Unreal, COD, CS, BF2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:50, ArekForn napisał:

Jakoś do tego Diablo mnie przekonałeś. Nie grałem więc może spróbuję :)


Diablo - klasyka.. Zagraj, a nie pożałujesz (uwaga! wciągaa :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:50, ArekForn napisał:

Jakoś do tego Diablo mnie przekonałeś. Nie grałem więc może spróbuję :)


Nie grałeś w Diablo toż to grzech xD Hehe nie żartuje, ja bym ci doradził kupienie Gothica III albo Obliviona możesz także kupić Neverwinter Nights 2, ale jeśli jesteś fanem RPG a nie grałeś w Diablo to musisz go kupić, moge ci tylko powiedzieć że to fajna gra i na pewno się nie zawiedziesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:55, 6Kris napisał:

CUT

O Jezu!Jak dla mnie poleciłeś mi same Shity :P (GIII, Oblivion i Never 2). Co do Diablo to nie wiem, nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A musi być koniecznie FPS ? Taki np: Kane & Lynch to TPP, wcielamy się w gangstera - najemnika, który musi ... a zresztą nie będę spoilerował. Zagrasz to się przekonasz, imo gra warta grzechu. Strzelania jest sporo choć zdarzają się elementy typu: porwanie kogoś, odbicie etc ale bez strzelaniny nie da rady ww. czynności wykonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:12, sevrond napisał:

Szukam dynamicznego FPS''a w którym moim jednym zadaniem będzie iść strzelać zabijać.
Nie chcę niczego w stylu np. Stalkera SoD czy Far Cry 2 w którym muszę iść 10 min tylko
po to żeby zrobić questa w 30 sek.

Left 4 Dead? Albo wspomniany Painkiller. Obie gry są godne polecenia, a tą drugą wraz z drugą częscią znajdziesz w bodajże listopadowym numerze Extra Gry. Wystarczy się przejść do Empiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się