FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2009 o 18:13, Sareth napisał:

Mój kolega ma pytanie

Czy lepiej kupić : Mass Effect , Fallout3 czy burnout the ultimate box

Prosze o szybką odpowiedź


IMO zdecydowanie Fallout 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 18:34, kaczek93 napisał:

Opłaca się kupić Mass Efecta rozszerzonego, który będzie w platynowej kolekcji?



Ba, nówki są od 5 dyszek więc pewnie że się opłaca, ląduje na mojej liście ''a must have'' :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam total war:ery wielkich wojen.Gry dobre a wymagania małe!Empire total war tez jest dobre,ale posiada z kilkadziesiąt bugów.Seria Heroes 5 to też super gra. A WP bitwa o śródziziemie 2 z dodatkie to dla mnie klasyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Co sądzicie o pakiecie gry Total War?
Podoba mi sie od strony graficznej a co z grywalnośćią?
chciałabym zapytać czy np trzecia część gry bedzie chodzić jeśli nie mam podstawki?
Pozdrawiam
Ps Mile widziana ściąga od kogoś kto jsst obeznany z tą grą i potrafi mi ją dokładnie opisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 18:34, kaczek93 napisał:

Opłaca się kupić Mass Efecta rozszerzonego, który będzie w platynowej kolekcji?



Warto, warto ja kupiłem 2 tygodnie temu za 75 zł bez dodatku, ale to nie problem bo dodatek (patch) ściągnął się w niecałe 10 min. Giera porostu wymiata !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 23:53, 1_Gniewko napisał:

Witam
Co sądzicie o pakiecie gry Total War?
Podoba mi sie od strony graficznej a co z grywalnośćią?
chciałabym zapytać czy np trzecia część gry bedzie chodzić jeśli nie mam podstawki?
Pozdrawiam
Ps Mile widziana ściąga od kogoś kto jsst obeznany z tą grą i potrafi mi ją dokładnie
opisać.


Trzecia część gry? Jeśli chodzi Ci o Rome - Total War, czy ruszy bez Shoguna czy Medievala to bez problemu. Każdy z Total Warów jest osobną grą. Jedynie dodatki z podtytułami potrzebują swoich osobnych podstawek (np. Barbarian Invasion potrzebuje Rome''a). Grywalność? Ta gra Cię przyssie do trzeciej w nocy, ani się obejrzysz, kiedy z "jeszcze tylko jednej bitwy/tury" zrobią Ci się całe godziny grania ;) Ta gra jest naprawdę świetna i nie pożałujesz zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy o który pakiet Ci chodzi...Bo jeśli ten mniejszy (Shogun + Medieval), to od strony graficznej jest trochę przestarzały. Jeśli o nowy, to jest świetny, bo Rome TW wciąga na długo, a Medieval II na jeszcze dłużej. Wystarczy później do tego dokupić Empire TW, i minimum pół roku spędzisz na tych wszystkich grach, z uśmiechem na ustach oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie nadal się zastanawiam co wybrać Rachet&Clank Tools of Derstuction czy Fallout 3.
Rachet z jednej strony jest fajną platformówką, ale nie ma trofeów cała po angielsku ale to żaden problem moge kupic za 30zł na PS3
Fallout za to jest rozbudowaną grą z trofeami tylko ze cała po angielsku, dobrze nawet znam język ale jak na RPG to może być ciężko mam okazje kupić nową za 60zł na PS3
Co wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze raz... co z tym Assassinem, bo mam do wyboru tą edycje w metal boxie za 70 zl i zwyklą rezyserską pl za 80 zl, ale i jeszcze doszedl mass efect z platynowej kolekcji z dodatkiem... więc nie wiem już na co się zdecydować... bo giedyś gralem w MS u kolegi i mi się barzo podobalo ale AC również:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 09:51, kuki288 napisał:

Ja jeszcze raz... co z tym Assassinem, bo mam do wyboru tą edycje w metal boxie za 70
zl i zwyklą rezyserską pl za 80 zl, ale i jeszcze doszedl mass efect z platynowej kolekcji
z dodatkiem... więc nie wiem już na co się zdecydować... bo giedyś gralem w MS u kolegi
i mi się barzo podobalo ale AC również:D


Cóz, ja bym polecał kupić mass Effect. ale jeśli chodzi o samego AC to bierz wersję tańszą ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 09:51, kuki288 napisał:

Ja jeszcze raz... co z tym Assassinem, bo mam do wyboru tą edycje w metal boxie za 70
zl i zwyklą rezyserską pl za 80 zl


Zaraz zaraz, ja posiadam tego metal box''a lecz w srodku byly :
-Plyta z materialami dodatkowymi
-Klucz do rejestracji na stronie AC
-Komiks strasznie krotki no ale coz i to po angielsku
-No i kartka dzieki ktorej dostalem AC za 1gr w sklepie

Dla tego lepiej sie upewnij co jest w tym metal box''ie
I dalej polecam ci AC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, zastanawiam się nad kupnem Mass Effect, opłaca się z Platynki nowej? Dodam, że jestem fanem KotOR-a, ale nie jestem przekonany czy ME mi się spodoba pod względem fabularnym (KotOR miał fabułę fantastyczną ;)).
Druga sprawa, mam wielką ochotę pograć w strzelanke i czy opłaca się brać STALKER-a? A może coś innego mi zaoferujecie? Fallout3? Gears of War? Crysis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 12:22, kamil_E1 napisał:

Hej, zastanawiam się nad kupnem Mass Effect, opłaca się z Platynki nowej? Dodam, że jestem
fanem KotOR-a, ale nie jestem przekonany czy ME mi się spodoba pod względem fabularnym
(KotOR miał fabułę fantastyczną ;)).

Mass Effecta bierz bez zastanawiania, świetna fabuła (szczególnie końcówka), niektóre postacie, dobry system walki. Właściwie jedyna wada to przeciętne questy poboczne.

Dnia 18.04.2009 o 12:22, kamil_E1 napisał:

Druga sprawa, mam wielką ochotę pograć w strzelanke i czy opłaca się brać STALKER-a?
A może coś innego mi zaoferujecie? Fallout3? Gears of War? Crysis?

Z tych gier które wymieniłeś bierz Gears of War. Wrażenia z walki z berserkerką albo brumakiem niezapomniane. No i jest genialna piła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się