FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2009 o 13:00, MacoRIP napisał:

Szukam strzelaniny. MOże być z pierwszej osoby, ale może być też z trzeciej. Może być
jak SWAT4, F.E.A.R. lub jak Postal 2 ;) zyli sporo tego...mój komp kiepski bo procek
Athlon 64 2,2 GHz, 512ram a karta ASUS AH 3450(256MB). Propozycje?


- Painkiller
- Call of Duty 2
- Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay
- Prey
- Unreal Antologia
- Star Wars: Republic Commando
- The Punisher

CoJ nie pójdzie praktycznie wcale. Musiałbyś dokupić conajmniej 512 ram, najlepiej 1GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat, mianowicie chcę zakupić jakąś grę na Xbox''a 360, oto co mi wpadło w oko:
- Prototype
- X-Men Origins: Wolverine

Bardzo bym prosił o pomoc w wyborze, a może ktoś by mi doradził coś innego niż wymieniłem. Chodzi o grę dość długą, grywalną, aby nie była do bólu uproszczona jak Fable II.
Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam gry podobnej do GTA (swoisty klon), albo coś w tych klimatach - inaczej taka gra akcji w klimatach tej ciemniejszej strony miasta. Nie konieczna jest dla mnie gra sandboxowa - wystarczy coś w stylu Mafii.

Jednak potrzebuje czegoś innego niż tytuły:
Saints Row
Mafia
Ojciec Chrzestny

gdyż te już pozaliczałem.

No i żeby gra poszła na Pentium 4 2,8Ghz, 2GB Ram, Ati FireGL V3100 128MB 128Bit

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 15:28, Ancient_Lord napisał:

Witam, szukam gry podobnej do GTA (swoisty klon), albo coś w tych klimatach - inaczej
taka gra akcji w klimatach tej ciemniejszej strony miasta. Nie konieczna jest dla mnie
gra sandboxowa - wystarczy coś w stylu Mafii.

Jednak potrzebuje czegoś innego niż tytuły:
Saints Row
Mafia
Ojciec Chrzestny

gdyż te już pozaliczałem.

No i żeby gra poszła na Pentium 4 2,8Ghz, 2GB Ram, Ati FireGL V3100 128MB 128Bit

Pozdrawiam.


Za późno by edytować - dodaje, że gra może być zarówno na PC, jak i PS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 15:28, Ancient_Lord napisał:

Witam, szukam gry podobnej do GTA (swoisty klon), albo coś w tych klimatach - inaczej
taka gra akcji w klimatach tej ciemniejszej strony miasta. Nie konieczna jest dla mnie
gra sandboxowa - wystarczy coś w stylu Mafii.

Jednak potrzebuje czegoś innego niż tytuły:
Saints Row
Mafia
Ojciec Chrzestny

gdyż te już pozaliczałem.

No i żeby gra poszła na Pentium 4 2,8Ghz, 2GB Ram, Ati FireGL V3100 128MB 128Bit

Pozdrawiam.


Hmmm... Scarface? Jest jeszcze taka budżetówka, Made Man, ale jej raczej nie polecam. Trudno odnaleźć coś w tych klimatach, toć wypisałem wszelkie najlepsze gangsterskie gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 14:56, Furion_III napisał:

Mam dylemat, mianowicie chcę zakupić jakąś grę na Xbox''a 360, oto co mi wpadło w oko:
- Prototype
- X-Men Origins: Wolverine

Bardzo bym prosił o pomoc w wyborze, a może ktoś by mi doradził coś innego niż wymieniłem.
Chodzi o grę dość długą, grywalną, aby nie była do bólu uproszczona jak Fable II.
Z góry dziękuje.


Jeżeli o mnie chodzi to żadnej z wymienionych przez Ciebie gier ja bym nie kupił. Prototype - strasznie nudny, praktycznie brak grywalności, nic specjalnego. Może i na trailerach i przedpremierwcyh gameplayach jakoś to wyglądało i trzymało się kupy, natomiast efekt finalny wyszedł mizernie. Co do X-men''a to miałem tylko okazję zagrać w wersję demo i gra szczerze powiedziawszy nie przykuła mojej uwagi. Zwykła siekanka jakich wiele. Podobna do Ninja Gaiden''a, którego można zdobyć za znacznie niższą cenę. Ja ze swojej strony poleciłbym Ci Battlefield: Bad Company, o ile masz Xbox Live. Fenomenalna gra, zapewniająca dziesiątki, jak nie setki godzin spędzonych przed konsolą. Ewentualnie możesz poczekać na nadchodzącego wielkimi krokami Call of Juarez Więzy Krwi. Gra zapowiada się fantastycznie, z piękną grafiką i niebalną fabułą.

Ancient_Lord@
Hmm ... Próbowałeś może True Crim : New York City ? Gra bardzo dobra, fabuła może niezbyt pociągająca : Policjant wkracza w brudny świat Nowego Jorku, aby pomścić swojego byłego partnera. Fakt nie brzmi to pociągająco, ale uwierz mi, gra jest na prawdę do pogrania, i to nie tylko na jeden czy dwa wieczory. Spokojnie starczy na kilkanaście godzin świetnej rozrywki.
Oprócz w/w gry, polecić mógłbym Ci jeszcze Wściekłe Psy. Gra na podstawie kultowego filmu Quentino Tarantino, natomiast wielkiego ''halo'' się nie spodziewał. Spróbować możesz również Scarface. O ile gra nie powala to jakoś pograć można. Szczerze powiedziawszy to gier osiedlonych w klimatach mafii jest jak na lekarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 16:12, Lord-Tyrranoos napisał:

Hmmm... Scarface?

Taka gangsterska? O czym jest fabuła (filmu nie oglądałem jakby co) i jak w skrócie wygląda system walki itp?

Qbasmok
"True Crime : New York City"

Hmm, w sumie słyszałem od kolegi - sprawdzę.

igor8427
Just Cause - podobno bardzo dobra.

Panowie, raczej sprawdzę, te wasze propozycje, ale bardziej jednak chodziło mi o klimaty uliczne - coś a''la Groove Street w San Andreas.Oczywiście po tym priorytetem jest klimat mafijny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 18:30, Furion_III napisał:

Moglbys mi polecić coś singlowego, ponieważ ja przez neta to tylko na kompie gram, ponieważ
mam cięzki dostep konsoli do internetu;/

Prince of Persia? Świetny bajkowy klimat, fajna fabuła, śliczna grafika, no i Elkia ;] Polecam. (i jest dość długa8- 10h)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 18:30, Furion_III napisał:

Moglbys mi polecić coś singlowego, ponieważ ja przez neta to tylko na kompie gram, ponieważ
mam cięzki dostep konsoli do internetu;/


Proste - Fallout 3. Ogromny, postapokaliptyczny świat, sugestywny klimat, bardzo dobra oprawa audiowizualna, kilka ciekawych smaczków itp. Gra na kilkadziesiąt godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 88 zł(mogę te 2 zł zdobyć do 90 zł), i chcę skompletować zestaw gier na wakacje. Jak najwięcej frajdy, niekoniecznie multiplayer. Gatunek dowolny. Przygodowe gry odpadają odpada. Data wydania: Najpóźniej 1 lipca, a najwcześniej to tak, aby obsługiwał grę XP z SP3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 20:27, igor8472 napisał:

Polecam Legendy RPG z Platynowej Kolekcji i jak nie grałeś np. Company of Heroes.

CoH mam razem z pierwszym dodatkiem.
A Ty kupiłeś te Legendy czy masz te gry z wcześniejszych reedycji, bądź premierowe edycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2009 o 20:09, Gromo napisał:

Mam 88 zł(mogę te 2 zł zdobyć do 90 zł), i chcę skompletować zestaw gier na wakacje.


Może The Orange Box? Za 40 złotych otrzymujesz 5 bardzo dobrych gier :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuję kupić żeby mieć wszystko w jednym, kiedyś w nie trochę grałem ale gry które są w tym zestawie nie potrzebują rekomendacji, to już legendy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o kilka tytułów na GBA, które powinienem mieć (poza j-rpg bo nie lubię, oraz Doomem, Wario i Mario - bo mam). Lubię Platformówki, strzelanki, strategie (advance wars?) itd. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się