FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2010 o 14:21, maziiii napisał:

Hej mam pytanie czy za 85 zł opłaca sie kupic MoH na xboxa 360?

całkiem, lepszy dużo przynajmniej do mnie i na PC jest Black Ops, ale zdecydowanie droższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem jeszcze w noewgo MoH a jeśli ty grałeś może powiedz coś o grze bo słyszałem wiele recenzji na jej temat pozytywnych jak i negatywnych wiec troszkę się wacham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 14:47, maziiii napisał:

Nie grałem jeszcze w noewgo MoH a jeśli ty grałeś może powiedz coś o grze bo słyszałem
wiele recenzji na jej temat pozytywnych jak i negatywnych wiec troszkę się wacham...


grałem może z 15min u kumpla na pc, to tak:
Kampania ma parę fajnych momentów
Grafika całkiem fajna
Multi prawie takie jak w Codzie przynajmniej dla mnie
Wreszcie nie MOH w czasach IIWŚ przynajmniej dla mnie duży +
i w ogóle bardzo zbliżony do CODA

to tak tyle co mogę wywnioskować grając przez ok 15min
generalnie jak mówię na X to się całkiem opłaca tym bardziej za taką kase, ale jak miał bym brać na PC wolałbym poczekać aż stanieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 19:56, Kadaj napisał:

Warto się w ogóle zainteresować serią Brothers in Arms? A jeśli tak, to która część jest
najlepsza?


Jak najbardziej warto. Świetny gra taktyczna, a bohaterów gry zapamiętasz na długo. A za najlepsze części uważam Road to Hill 30 i Hell''s Highway.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warband to świetna gierka tylko trzeba się do niej przekonać. Wizualnie gra prezentuje się raczej kiepsko, ale wszystko nadrabia grywalnością i potrafi wciągnąć na długie godziny. Co do multi to się nie wypowiem bo grałem tylko w singlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.Ja grałem w "jedynkę" i bardzo mi się podobała więc Warbanda kupiłbym tylko dla multi.Czy w multi gra dużo osób?Jest tam jakieś levelowanie postaci i kupowanie zbroi, mieczy itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jakiejś odmóżdżającej strzelanki na PC, która jest pełna akcji, a krew i trupki wprost wylewają się z ekranu. Ciekawa fabuła (która jest dobra nawet przy graniu 1h na dzień) też by się przydała.
Cod 1+2+ 4, Timeshift, GoW, ME1+2, Kane & Lynch 1 mam.
Znajdzie się coś jeszcze?
PS. Gra nie może wymagać internetu (aktywacji, Steama itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Turok może? Gra dosyć dobra. Akcja toczy się na jakiejś planecie i oprócz człowiekowatych przeciwników pojawiają się dinozaury. Gra nie jest bardzo krótka i fabuła też ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 22:31, sirufok napisał:

Może FEAR?

CDP już nie dystrybuuje FEARa. W sklepach zostały już tylko dodatki i część nr 2.

SongoX
A akcja w Turoku gna na złamanie karku (jak np. w CoD4), czy są jakieś przestoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2010 o 22:35, SongoX napisał:

Turok może? Gra dosyć dobra. Akcja toczy się na jakiejś planecie i oprócz człowiekowatych
przeciwników pojawiają się dinozaury. Gra nie jest bardzo krótka i fabuła też ujdzie.

I chyba nawet multi jest, z botami oprócz "normalnych" przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 09:06, Growin napisał:

A akcja w Turoku gna na złamanie karku (jak np. w CoD4), czy są jakieś przestoje?

Nie to nie ten typ gry. Są przestoje i akcje, ale nie tak jest to zrobione jak w CoD''zie.

Night_Markus
Nie wiem, bo multi nawet nie odpalałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 22:18, filip1-1 napisał:

Mam takie pytanko o Operation Flashpoint: Dragon Rising, mógłby ktoś jakoś opisać tą
grę, opłaca się kupować ??:) z góry dzięki :)


Gra miała być bardzo realistyczna, ale niestety nic z tego nie wyszło. Misje są proste, single na kilka godzin, a ładna grafika nic w niej nie zmienia. Gra po prostu przeszła bez echa.
Jeśli szukałeś w niej realistycznego symulatora, to odmaszeruj w kierunku ARMA 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 22:30, sirufok napisał:

> Mam takie pytanko o Operation Flashpoint: Dragon Rising, mógłby ktoś jakoś opisać

> grę, opłaca się kupować ??:) z góry dzięki :)

Gra miała być bardzo realistyczna, ale niestety nic z tego nie wyszło. Misje są proste,
single na kilka godzin, a ładna grafika nic w niej nie zmienia. Gra po prostu przeszła
bez echa.
Jeśli szukałeś w niej realistycznego symulatora, to odmaszeruj w kierunku ARMA 2.

Generalnie szukam dobrej gry jakiejś strzelanki z dość realistycznymi broniami, dobrze by było jakieś klimaty podobne do filmu Helikopter w ogniu, ale wydaje mi się że takowej nie zrobili, Arma 2 mam i jakoś tak mi się średnio podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2010 o 23:10, filip1-1 napisał:

[Cytat ucięty przez M-I]
Generalnie szukam dobrej gry jakiejś strzelanki z dość realistycznymi broniami, dobrze
by było jakieś klimaty podobne do filmu Helikopter w ogniu, ale wydaje mi się że takowej
nie zrobili, Arma 2 mam i jakoś tak mi się średnio podoba

Może BC2 na multi??? Nie jestem pewien, bo prawie nie grałem - ale jest dość realistyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się