FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Tak rozmawiacie o Borderlandsie a szczerze, bez żadnych oszustw, przyznajcie się ile osób znało tą gre przed słynną serią '''' Rock & Rojo ''''?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dla mnie to RPG Akcji :P Skyrima mam i już trochę

Dnia 18.07.2012 o 15:19, vegost napisał:

czasu temu przeszedłem. Choć byłem zdziwiony bo zazwyczaj nie lubię Elder Scrolls. A
plantscape i Baldury odpadają bo nie lubię gier turowych, gdzie trzeba czekać na ruchy.


Szukasz RPG a nie lubisz tur i serii TES? Powodzenia. Zostają ci tylko potwory w stylu Dragon Age 2. I nie nazywaj Borderlands beznadziejnym FPSem bo rozszarpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 20:36, Wizzer napisał:

Tak rozmawiacie o Borderlandsie a szczerze, bez żadnych oszustw, przyznajcie się ile
osób znało tą gre przed słynną serią '''' Rock & Rojo ''''?:>


Mów za siebie. Ta gra zyskała popularność na tyle wysoką żeby można ją było znać zanim pojawili się jacyś tam Rock i Rojo. Nie przesadzaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kreskówka" (cel-shading) to jedna z największych zalet Bordelrandsa i nie jest on nieporządny graficznie. Dodaje klimatu grze i grafika wolniej się starzeje. Nie odrzucałbym tylko z tego względu tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 20:51, Orion napisał:

> Tak rozmawiacie o Borderlandsie a szczerze, bez żadnych oszustw, przyznajcie się
ile
> osób znało tą gre przed słynną serią '''' Rock & Rojo ''''?:>

Mów za siebie. Ta gra zyskała popularność na tyle wysoką żeby można ją było znać zanim
pojawili się jacyś tam Rock i Rojo. Nie przesadzaj.


Rozumiem, że Ty zaliczasz się do tych, którzy znali Border''a przed Rockiem i Rojem, jednak większość, znaczna większość zna ją dopiero po ich serii. A swoją drogą, wnieśli oni na tyle do polskiego YouTube''a, że nazywanie ich '''' jacyś tam '''' trochę, nawet bardzo, nie wypada hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2012 o 20:56, Wizzer napisał:


Rozumiem, że Ty zaliczasz się do tych, którzy znali Border''a przed Rockiem i Rojem,
jednak większość, znaczna większość zna ją dopiero po ich serii. A swoją drogą, wnieśli
oni na tyle do polskiego YouTube''a, że nazywanie ich '''' jacyś tam '''' trochę, nawet
bardzo, nie wypada hm?


A przeprowadzałeś jakąś ankietę, że wiesz? Poza tym tutaj nie jest Youtube, tutaj jest gram.pl i mogę nazywać Twoich idoli jak mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 21:01, Orion napisał:


>
> Rozumiem, że Ty zaliczasz się do tych, którzy znali Border''a przed Rockiem i Rojem,

> jednak większość, znaczna większość zna ją dopiero po ich serii. A swoją drogą,
wnieśli
> oni na tyle do polskiego YouTube''a, że nazywanie ich '''' jacyś tam '''' trochę,
nawet
> bardzo, nie wypada hm?
>

A przeprowadzałeś jakąś ankietę, że wiesz? Poza tym tutaj nie jest Youtube, tutaj jest
gram.pl i mogę nazywać Twoich idoli jak mi się podoba.


A gdzie napisałem Panie dopowiedziawszy, że to moi '''' idole ''''?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2012 o 21:03, Wizzer napisał:


A gdzie napisałem Panie dopowiedziawszy, że to moi '''' idole ''''?:>


Idole czy nie idole, nie interesuje mnie to. A to mój drogi, co zacząłeś pare postów wyżej i wciąż kontynuujesz nazywa się offtop i do tego są inne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 20:47, Fimbulvinter napisał:

Szukasz RPG a nie lubisz tur i serii TES? Powodzenia. Zostają ci tylko potwory w stylu
Dragon Age 2. I nie nazywaj Borderlands beznadziejnym FPSem bo rozszarpię.


Nie, bo nie lubię rasowych RPG-ów. Wychowałem się na Dragon Age, Gothic. Nic innego nie przełknę. Nie lubię czekać na poruszanie się chociaż postacią a nie wspomnę o atakowaniu. Jakieś magiczne kostki, tury a fuj. Jestem prostym graczem i nie na tym się wychowałem. Poza tym sam powiedziałeś, że Bordery nie mają fabuły. To poza strzelaniem raczej nic więcej tam nie ma. Ja nie szukam tępych strzelanek, tylko fabularnej gry w której mógłbym się zanurzyć na długie godziny.

@Harrolfo nie odrzucam gry z powodu grafiki. Grałem w gorszę tytuły. Ale ludzie mówią, że nie ma fabuły to co ja mogę poradzić ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 20:36, Wizzer napisał:

osób znało tą gre przed słynną serią '''' Rock & Rojo ''''?:>


Eeee.. Znam borderlands i grałem w borderlands, ale nie mam pojęcia co to jest te "Rock & Rojo".

Anyway, aby nie robić offtopa, co lepsze na ps3 BF3, czy MW3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 21:24, B1SH0P napisał:

Anyway, aby nie robić offtopa, co lepsze na ps3 BF3, czy MW3?


Zależy czy wolisz duże mapy i walkę pojazdami [BF3] czy raczej mniejsze mapy i szybszą rozrywkę [MW3].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 21:21, vegost napisał:

Nie, bo nie lubię rasowych RPG-ów.

>Ja nie szukam tępych strzelanek, tylko fabularnej gry w której mógłbym

Dnia 18.07.2012 o 21:21, vegost napisał:

się zanurzyć na długie godziny.


To co podkreśliłem się wyklucza. Oczywiście są gry typu Uncharted czy God of War i mają dobrą fabłę, ale na długie godziny się tam nie zanurzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 21:33, Fimbulvinter napisał:

To co podkreśliłem się wyklucza. Oczywiście są gry typu Uncharted czy God of War i mają
dobrą fabłę, ale na długie godziny się tam nie zanurzysz.


Nie wyklucza się. Bo można grać w dobrego RPG typu Dragon Age: Początek i bawić się świetnie przez ponad 200 h a to już o czymś świadczy. Grałem w niego ponad 5 razy i zawsze dobrze się bawiłem :) Także, nie rasowy RPG nie oznacza, że gorsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 21:35, vegost napisał:

Bo można grać w dobrego RPG typu Dragon Age: Początek i bawić się świetnie
przez ponad 200 h a to już o czymś świadczy.

Dla mnie średni i przejście za pierwszym razem bez robienia durnych misji z worków i robienie niektórych z tabliczek zajęło 40 godzin a fabuła była dość wątła.

Co do twojej prośby. Imo zostaje tylko Borderlands.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na rynku są promocje 2 w 1. Niech ktoś poda kilka par z każdej serii (Top Seller, Premium Games i Extra Klasyka chyba) które najbardziej warto kupić i w jakim internetowym sklepie:> Bardzo proszę, gatunek nie ma znaczenia (no może pomińmy sportowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miała być modyfikacja
PS: Gra podobna do The Guild 2(a tak, bo ta jest niedopracowana bardzo) chyba, że istnieje do niej jakieś super rozszerzenie o którym ktoś mi powie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 20:36, Wizzer napisał:

Tak rozmawiacie o Borderlandsie a szczerze, bez żadnych oszustw, przyznajcie się ile
osób znało tą gre przed słynną serią '''' Rock & Rojo ''''?:>

W Borderlandsa grałem dwa lata przed zobaczeniem na YT '''' Rock & Rojo ''''. Szczerze? Mieli kilka dobrych tekstów, ale tak naprawdę to moim zdaniem nic ciekawego. Bo jak zobaczyłem to po długim czasie nie grania w Bordera, wcale nie narobili mi ochoty żeby do niego powrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 21:58, Bithda napisał:

Na rynku są promocje 2 w 1. Niech ktoś poda kilka par z każdej serii (Top Seller, Premium
Games i Extra Klasyka chyba) które najbardziej warto kupić i w jakim internetowym sklepie:>
Bardzo proszę, gatunek nie ma znaczenia (no może pomińmy sportowe)

http://www.empik.com/multimedia Obczaj tutaj. Masz tu dwie gry w cenie jednej z Premium Games i Platynowej kolekcji, Top Seler i kilka innych promocji. Na pewno coś dla siebie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2012 o 21:58, Bithda napisał:

Na rynku są promocje 2 w 1. Niech ktoś poda kilka par z każdej serii (Top Seller, Premium
Games i Extra Klasyka chyba) które najbardziej warto kupić i w jakim internetowym sklepie:>
Bardzo proszę, gatunek nie ma znaczenia (no może pomińmy sportowe)

osobiście wybrałbym z PG Fallouta New Vegas i Deus Exa Human Revolution. Dodatkowo odbiór za darmo w empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się