Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Titan Quest - dzień trzeci

51 postów w tym temacie

Lucas the Great

Na trzeci dzień Tygodnia z Titan Quest przygotowaliśmy opisy przeciwników, których spotkać można w pierwszej z krain – Grecji. Przegląd wrogów okrasiliśmy wspaniałymi ilustracjami grafików ze studia Iron Lore i poglądowym filmem pokazującym walkę w praktyce.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Titan Quest - dzień trzeci" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 13:33, Sadek821 napisał:

mi sie nie chce odtworzyć przez media playera jeśli może ktoś to naprawić to byłbum bardzo
wdzięczny

Hmmm... testowałem oba formaty, Windows Media zarówno na zasysanu do cache, jak i z pobraniem - chodzi. Dodam, że sprawdzałem to z zewnętrznego komputera, poza siedzibą CD-Projekt (jako najmnik bywam tam sporadycznie ; ) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 13:41, Abi Dalzim napisał:

Kiedy będziecie wysyłać gry zamówione w pre-orderach?


zgodnie z informacjami podanymi w sklepie.

nic sie nie zmienilo, premiera 11.08.2006, dostawa (dla przesylek kurierskich oczywiscie) w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 13:48, Tuddrussel napisał:

nic sie nie zmienilo, premiera 11.08.2006, dostawa (dla przesylek kurierskich oczywiscie) w dniu premiery.

Czyli wysyłacie jutro. No to super, bo do tej pory już chyba będę miał nowa karte graficzną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Zdecydowalem w koncu, ze zamowie Titan Quest. Ale co ja widze?A to:
"Dostępność: chwilowy brak towaru, planowana dostawa: 18.08.2006"
Hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóz się dziwić? TQ ma wzięcie tyle, ja dzięki bogu zapłaciłem już przelewem i nie mam możliwości odwołania zamówienia więc planowo bede mial giere w piatek, może rano jak odbiore ją osobiście bo i tak musze jechać sprawdzić wyniki na uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakbym miał kupić juz teraz, to najpewniej gdzieś w Empiku w centrum W-wy :). Ale kupuje dopiero pod koniec sierpnia, bo musze sie jeszcze uprzednio w DVD-ROM zaopatrzyć ;P i akurat abonament za WoW minie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo i rozgrywka wydawała mi się straaaaaaasznie nudna , sztywna - a zadania szablonowe i bez polotu . Jak dla mnie to będzie kolejny hack&slash ,którego fan crpgów powinien raczej unikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować