Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Lego Star Wars 2 the oryginal trylogy

333 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2007 o 17:30, Hybryd napisał:

prosze niech ktos odpowie na pytanie powyzej!~!

Opisz dokładnie, jakie to miejsce to spróbuję pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż jest takie miejsce o które pytałes poprzednika... i ja mam ten sam problem ;/ w I misji w IV epizodzie w pewnym pomieszczeniu tuż przed końcem poziomu jest żuraw którym musimy przenieść C-3PO na drugą stronę w celu otworzenia drzwi... Opis: jest tam 2 Imperialnym do zabicia i jeden nasz sprzymierzeniec kroty po ofensywie z imperialnymi opuszcza kładkę po której trzeba przejść na drugą stronę... i tu przed kładką jest strzałka pokazująca położenie Minizestawu ale nie wiadomo gdzie on jest...

Za wszelką pomoc byłbym wdzięczny ;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Służę pomocą. Kilka pomieszczeń wcześniej jest element, który trzeba wysadzić za pomocą łowcy nagród. Po wysadzeniu pojawią się klocki, z których trzeba zbudować samochód. I tym samochodem musisz pojechać aż do tamtego pomieszczenia i wjechać na podnośnik. Wtedy dopiero pojawi się minizestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mogłby mi ktos powiedziec gdzie w epizodzie V w misji lot sokoła znajduje sie klocek mocy??
z gory thx
BARDZO PROSZE JETS TO OSTATNI ELEMENT JAKIEGO BRAKUJE MI DO PRZEJSCIA GRY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem,otóż w drugim etapie Powrotu Jedi,czyli Wielkiej Jamie Sarlacca próbuję zdobyć jeden z Minikitów,Minikit #7.Jest on zlokalizowany za dyskoteką - w tych niepozornych oknach (załączam screen).Otóż gdy porozwalam okna i składam tą puszkę,to ona unosi się i znika!Próbowałem zdobyć ją kilka razy i nic.Co mam zrobić?

I drugie pytanie - odpowie mi ktoś w końcu jaką ocenę ta gra dostała w CDA?

20070223163417

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się narzucać,ale bardzo zależy mi na odpowiedzi na mojego poprzedniego posta.Już prawie ukończyłem grę,zaczynać od początku - szlag trafi jakieś 35 h grania!Zatem proszę o pomoc.I z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eloo mma problem z ta gra kupilem orginal lego star wars 2 the orgnal trylogi i juz w 1lvl jak odchodzi ta krolowa juz 2 raz gra sie wlaancza co jets mzoe jakis zbieg okolicznowsci czy cos popsute mzoe jakis path??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 14:09, Ecko09 napisał:

W CDA dostała 8/10.
plusy
- masa zabawy
- dużo zmian in plus
- setki rzeczy do odkrycia
minusy
- nie dla wszystkich


zapewne w gre grales a masz moze save po 1lvl''u??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 10:44, Adamzzz napisał:

BTW to ostatnio widziałem w Empiku Złote Tarasy L SW 2 za 49,90, a L SW za 24,90.


sorki zaa kolejny post ale nie zauwazylem ze ejstes online moze tywyslesz save fiffty@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się uzbierć w tym mieście lego 1.000.000? Mi zawsze minimalnie brakuje... I czy jeśli się to uzbiera to czy ta kasa dojdzie do sumy zebranych monet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 10:04, Evil Khan napisał:

Mój brat ma problem - wywala go z gry zaraz na początku po rozpoczęciu Episode 4 i dojściu
do R2D2 - otwiera drzwi i koniec - pojawia się biały ekran a zaraz później wywala do windy
- miał ktoś coś takiego ? Poinstalowałem mu sterowniki nowe ale to nie to...

Mam coś identycznego. Prosze o pomoc... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można się tam dostać (obrazek), jest to drugi rozdział Nowej Nadziei (brakuje mi tylko tego minikita w tym etapie)

20070702135506

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 13:55, Ajko napisał:

Jak można się tam dostać (obrazek), jest to drugi rozdział Nowej Nadziei (brakuje mi tylko
tego minikita w tym etapie)


Udaj się do sekretnego obszaru omówionego przy okazji Power Bricka i stań w miejscu pokazanym na screenie. Jako R2 musisz przelecieć do Minikita. Nie jest to łatwe, odległość jest idealnie na styk.

To jest z Gier Online,jakby co :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję paczki z poziomu Przeznaczenie Jedi (5 z VI epiz.) . Mianowicie wykrywacz zestawów wyświetla strzałkę nad taką dziurą w pomieszczeniu pos tymi panelami, które sidious naelektryzowywał. Ktoś wie co zrobić by pojawiła się tma paczka? Byłbym bardzo wdzięczny (a właściwie mój młodszy brat, brakuje mu już tylkko jednego klocka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 16:35, Skywalker560 napisał:

Mam taki problem,otóż w drugim etapie Powrotu Jedi,czyli Wielkiej Jamie Sarlacca próbuję zdobyć
jeden z Minikitów,Minikit #7.Jest on zlokalizowany za dyskoteką - w tych niepozornych
oknach (załączam screen).Otóż gdy porozwalam okna i składam tą puszkę,to ona unosi się
i znika!Próbowałem zdobyć ją kilka razy i nic.Co mam zrobić?

I drugie pytanie - odpowie mi ktoś w końcu jaką ocenę ta gra dostała w CDA?


Nie dzieje się tak może dlatego, że już ta paczkę wziąłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować