Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Lego Star Wars 2 the oryginal trylogy

333 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2006 o 19:32, maciekstaar napisał:

Mam pytanie, jak przejść planszę "ucieczka z bazy Echo"??Jestem już w hangarze z Sokołem Milenium
i nie wiem co mam zrobić dalej.Z góry dzięki za pomoc.

tam są klony i iperial spy zabijaj klony hanem a jak sbadnie ten szpieg to dokończ dzieło XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tam są klony i iperial spy zabijaj klony hanem a jak sbadnie ten szpieg to dokończ dzieło XDD

Mówisz o demie, tam jest plansza na Tatooine a mi chodzi o tą z Hoth pt. "Ucieczka z bazy Echo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 19:32, maciekstaar napisał:

Mam pytanie, jak przejść planszę "ucieczka z bazy Echo"??Jestem już w hangarze z Sokołem Milenium
i nie wiem co mam zrobić dalej.Z góry dzięki za pomoc.


Jesteś w hangarze, w którym stoi Sokół. Pokonaj szturmowców i otwórz drzwi po prawej, używając dźwigni po obu ich stronach. Przepchnij dwa kontenery na przeciwległą stronę sali, na zaznaczone miejsca. Otworzy to bramę, za którą stoją dwa Tauntauny. Teraz użyj obu działek stacjonarnych (najpierw je odbudowując), by zniszczyć dwa generatory tarczy, za którą znajduje się statek. Skompletuj kawałek włazu z czerwonych klocków stojących po nim, a następnie dosiądź jednego ze zwierzaków i wybij się z niego (tak samo jak z Dewbacka w EIV) na dach Sokoła, po czym ułóż klocki się tam znajdujące. Wejdź przez otwarty już właz do środka statku. Powinno pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzieniegdzie na mapie sa przedmioty otoczone niebieska "aura" i mozna uzywac na nich mocy i sa jeszcze przedmioty otoczone czerwona "aura" - co mozna z nimi zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 20:35, Slave napisał:

gdzieniegdzie na mapie sa przedmioty otoczone niebieska "aura" i mozna uzywac na nich mocy
i sa jeszcze przedmioty otoczone czerwona "aura" - co mozna z nimi zrobic?

w lego sw1 jest to przedmiot podatny tylkona na złą stronę mocy w 2 chyba jest tak samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super gra,grałem w demko z CDA (o,zrymowało się:P).Jedyne wady to czasami źle ustawiająca się kamera i włączające się czasami menu podczas gry na 2 graczy.Ale we dwóch na jednej klawiaturze można całkiem nieźle giercować:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój brat ma problem - wywala go z gry zaraz na początku po rozpoczęciu Episode 4 i dojściu do R2D2 - otwiera drzwi i koniec - pojawia się biały ekran a zaraz później wywala do windy - miał ktoś coś takiego ? Poinstalowałem mu sterowniki nowe ale to nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 17:00, bilas1 napisał:

Lego Star Wars 2 jest najlepsze!!
To gra doskonała, chociaż kamera troche szwankuje.
Zwłaszcza jak się gra we dwóch.

Ale co-op jest naj. w Lego SW ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 21:40, szeryf jedi napisał:

czy ktoś wie gdzie można kupicz pełna część "lego sw 2"?


Skoro tu się zarejestrowałeś,to powinienieś popatrzeć tutaj w sklepie.A jakbyś popatrzył,tobyś znalazł:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować