Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Lego Star Wars 2 the oryginal trylogy

333 postów w tym temacie

Od jedynki lepsze ;) humor też lepszy a czy się opłąca to zależy od ciebie bo jak kupisz żeby przejść i zapomnieć to zapomnij o takim pomyśle ale żeby grać od czasu do czasu po przejściu to warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też,ale w sumie tylko jedna misja i raczej tylko do gry we 2.Z bratem ciotecznym pykaliśmy sobie,jedna partyjka dziennie.Udało nam się grać we dwóch na klawirce!:P.Ale nie ma kuzyna...pojechał do domu.I teraz nie gram,bo nie mam z kim.Ale mam nadzieję,że jak nie ja,to mój kuzyn właśnie kupi pełną wersję.Yeah!!!:P

A tak w ogóle to tenże mój brat cioteczny to jeden z forumowiczów.O kim mowa?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że ta gra jest świetna. Grałem w nią u siebie nie na PC, ale na X360 i wnioskuje że jest super. I jeszcze ta przyjemna forma grania we dwie osoby. No poprostu bomba, a tobie rick 90 radze zebyś nieużywał kodów, bo to tylko psuje zabawe. CU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2006 o 11:14, smackdat napisał:

rick 90 radze zebyś nieużywał kodów, bo to tylko psuje zabawe. CU


Wiesz, wątek główny przeszedłem i zdobyłem większość bonusów ale nie uśmiecha mi się po prostu zbierania 2 milionów monet bo jest to po prostu nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 19:17, szeryf jedi napisał:

czy ktoś ma kody na nieśmiertelność do lego sw 2. jak tak to podajdzie. plizzzzzzzzz

W trybie wolnej gry rozpocznij 4 poziom epizodu IV. Za pomocą C-3PO otwórz pierwsze drzwi, następnie za pomocą dowolnej postaci z Mocą poskładaj znajdującą się za nimi lodówkę. Gdy już to zrobisz, jej drzwi się otworzą, a ześrodka wypadnie "klocek mocy", dzięki któremu będziesz mógł kupić nieśmiertelność - za 900 000 klocków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 10:06, Skywalker560 napisał:

> Co znajduję się w pudełku z grą lego star wars 2??

Płyta z grą i instrukcja.I nic więcej :P.



A te lego star wars, to w jakim jest pudełku?, "Tym dużym dvd"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 10:31, Furion III napisał:

A te lego star wars, to w jakim jest pudełku?, "Tym dużym dvd"


Tak,jest w pudełku DVD.Jedynka jest w małym kartonowym pudełku + dostaje się podkładkę pod mysz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcą zarobić ;P Wyszłą 2 dadza jedynkę z podkładką i kupiłbym sobie gdyby nie to że już 1 mam a nie uśmiecha mi się kupować okładki za 79.90 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cyz miał ktoś takie problemy jak ja, mianowicie gdy gram w (DEMO) legostar wars 2, to po jakimś czasie wyskakuje mi jakiś inny bląd, np z biblioteką jest coś nie tak, albo raportuje mi, mniej więcej w tym samym czasie.
I moje pytanie to, czy to jest normalne w demie tej gry, bo w innych grach tak mi nie robi. proszę o pomoc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W epizodzie IV misja 2 są 3 te pojemniczki lego, co z nich możan zrobić pojazdy, i długo szukam jak się do nich dostać.
Jeśli ktoś pamięta jak zebrać tamte pojemniczki, to proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób co przeszły LSW 2 na 100%, otóż nie mogę znaleźć jednego minizestawu (Nowa Nadzieja rozdział 1 - Tajne Plany ), kupiłem sobie wykrywacz minizestawów i strzałka pokazuje mi że znajduje się w pomieszczeniu z żurawiem ( tam gdzie trzeba przerzucić C3PO do panelu ), ale nigdzie go nie widzę i nie wiem jak go zdobyć.

Drugi problem
Tym razem nie mogę zdobyć minizestawu ( Nowa Nadzieja - rozdział 3 - port kosmiczny Mos Eisley )
strzałka wskazuje że znajduje się na samym początku trzeba mieć w drużynie łowcę nagród, otworzyć panel i wyskakują klocki, potem trzeba z nich ułożyć wiatrak i wzlecieć, no i w tym kłopot, wzlatuje i minizestawu nie ma, zastanawia mnie czy mi coś z grą się stało ( oczywiście orginalna ), albo trzeba coś jeszcze zrobić.

Problem numer trzy
Czy wie ktoś gdzie znajduje się klocek mocy ( ten czerwony ) w ( Nowa Nadzieja - rozdział 6 - Atak Rebelii )
szukałem już kilkanaście razy i nic nie znalazłem.

Mam nadzieję że ktoś potrafi mi pomóc, grę odblokowałem już w 97,2 i chciałbym dojść do 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować