Zaloguj się, aby obserwować  
darth_16

Lego Star Wars 2 the oryginal trylogy

333 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2006 o 18:32, Furion III napisał:

cyz miał ktoś takie problemy jak ja, mianowicie gdy gram w (DEMO) legostar wars 2, to po jakimś
czasie wyskakuje mi jakiś inny bląd, np z biblioteką jest coś nie tak, albo raportuje mi, mniej
więcej w tym samym czasie.
I moje pytanie to, czy to jest normalne w demie tej gry, bo w innych grach tak mi nie robi.
proszę o pomoc:))

niepowinno się zamykac lub zacinać pewnie nie masz patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej słuchajcie mam kłopot bo nie moge znaleźć jednego mini zestawu w 1 misji w IV części w pomieszczeniu gdzie jest ten wysięgnik i platforma po ktorej trzeba pozniej przejsc
Pozdrawiam i prosze o pomoc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 18:04, ReWelot napisał:

Ej słuchajcie mam kłopot bo nie moge znaleźć jednego mini zestawu w 1 misji w IV części w pomieszczeniu
gdzie jest ten wysięgnik i platforma po ktorej trzeba pozniej przejsc
Pozdrawiam i prosze o pomoc... :)

sprawdż na www.gry-online.pl wejdż na porzdniki a odrazypojawi się napis lego star wars 2 potem w lewym boku klknj na mini zestawy a bedzie wszystko opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 21:49, szeryf jedi napisał:

> Ej słuchajcie mam kłopot bo nie moge znaleźć jednego mini zestawu w 1 misji w IV części
w pomieszczeniu
> gdzie jest ten wysięgnik i platforma po ktorej trzeba pozniej przejsc
> Pozdrawiam i prosze o pomoc... :)
sprawdż na www.gry-online.pl wejdż na porzdniki a odrazypojawi się napis lego star wars 2 potem
w lewym boku klknj na mini zestawy a bedzie wszystko opisane


No juz sprawdzalem ale cos im sie schrzaniło i wlasnie tej misji nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tradycyjnie mam pare pytań :P.

1) Jakie umiejętności mają "duchy"?
2) Co dostaje się za zdobycie miliona monet lego tych w dodatkowych planszach na końcu każdego rozdziału?
3) Co dostaje się za dwie pozostałe rzeczy w tych samych dodatkowych planszach na końcu każdego rozdziału?
4) Co dostaje się za przejście "miasta lego"?
5) Co wychodzi z układanki na zewnątrz kantyny jak zdobędziemy wszyskie złote klocki?
6) Skąd do licha ciężkiego mam zebrać 30 milionów monet lego na "mnożnik punktów razy dziesięć" [czy coś w tym stylu]?
7) /Dlaczego nie mam/ postacji Jabby? / / drugiego pilota "Sokoła" z bitwy pod Endor''em? / / Tych dziwnych [chyba] szturmowców z Endoru?
8) Co daje mnożnik punktów?
9) Co daje kod TBC 5 i 4?
10) Co daje dodatek "Hol gwiazdy śmierci"?
11) Jak mogę "przesłać" postacie z "sejwu" z jedynki na dwójkę? [Wyświetla mi się "nie znaleziono"]
12) :P Jak mi się przypomni to dopiszę. :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 22:08, Mateio napisał:

Witam.

Tradycyjnie mam pare pytań :P.

1) Jakie umiejętności mają "duchy"?
2) Co dostaje się za zdobycie miliona monet lego tych w dodatkowych planszach na końcu każdego
rozdziału?
3) Co dostaje się za dwie pozostałe rzeczy w tych samych dodatkowych planszach na końcu każdego
rozdziału?
4) Co dostaje się za przejście "miasta lego"?
5) Co wychodzi z układanki na zewnątrz kantyny jak zdobędziemy wszyskie złote klocki?
6) Skąd do licha ciężkiego mam zebrać 30 milionów monet lego na "mnożnik punktów razy dziesięć"
[czy coś w tym stylu]?
7) /Dlaczego nie mam/ postacji Jabby? / / drugiego pilota "Sokoła" z bitwy pod Endor''em?
/ / Tych dziwnych [chyba] szturmowców z Endoru?
8) Co daje mnożnik punktów?
9) Co daje kod TBC 5 i 4?
10) Co daje dodatek "Hol gwiazdy śmierci"?
11) Jak mogę "przesłać" postacie z "sejwu" z jedynki na dwójkę? [Wyświetla mi się "nie znaleziono"]
12) :P Jak mi się przypomni to dopiszę. :P

Pozdrawiam.



troche długo tych pytań ale na prawie wszystkie odpowiedzi znajdziesz na stronie www.gry-online.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 22:46, szeryf jedi napisał:

troche długo tych pytań ale na prawie wszystkie odpowiedzi znajdziesz na stronie www.gry-online.pl

Mógłbym dostać jakiś dokładniejszy link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 22:08, Mateio napisał:

2) Co dostaje się za zdobycie miliona monet lego tych w dodatkowych planszach na końcu każdego
rozdziału?

W bonusowe plansze powinno się grac na dwóch. Kto pierwszy zdobędzie milion monet zdobywa punkt. Jeśli pobijesz rekord czasowy zdobędziesz złoty klocek (tylko 1!)

Dnia 13.01.2007 o 22:08, Mateio napisał:

3) Co dostaje się za dwie pozostałe rzeczy w tych samych dodatkowych planszach na końcu każdego
rozdziału?

Złoty klocek

Dnia 13.01.2007 o 22:08, Mateio napisał:

4) Co dostaje się za przejście "miasta lego"?

Nic. Jest to tylko w formie ciekawego dodatku.

Dnia 13.01.2007 o 22:08, Mateio napisał:

5) Co wychodzi z układanki na zewnątrz kantyny jak zdobędziemy wszyskie złote klocki?

Fontanna LEGO, z której co minutę wyskakuje spora ilość monet LEGO

Dnia 13.01.2007 o 22:08, Mateio napisał:

6) Skąd do licha ciężkiego mam zebrać 30 milionów monet lego na "mnożnik punktów razy dziesięć"
[czy coś w tym stylu]?

Najpierw nazbieraj na mnożnik x2. Mnożniki można również mnożyć między sobą, np. mnożnik x2 i mnożnik x4 daje nam mnożnik x8

Dnia 13.01.2007 o 22:08, Mateio napisał:

7) /Dlaczego nie mam/ postacji Jabby? / / drugiego pilota "Sokoła" z bitwy pod Endor''em?
/ / Tych dziwnych [chyba] szturmowców z Endoru?

Bo ich nie ma ;P

Dnia 13.01.2007 o 22:08, Mateio napisał:

8) Co daje mnożnik punktów?

Mnoży ilość monet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 12:03, rick90 napisał:

Fontanna LEGO, z której co minutę wyskakuje spora ilość monet LEGO

Co masz na myśli pisząc "spora ilość monet" LEGO?

Dnia 14.01.2007 o 12:03, rick90 napisał:

Najpierw nazbieraj na mnożnik x2. Mnożniki można również mnożyć między sobą, np. mnożnik x2
i mnożnik x4 daje nam mnożnik x8 .

To znaczy że jak mam "mnożnik x2" to jak jest w planszy tysiąc to jak go wezmę to dostane 2 tysiące?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 13:48, Mateio napisał:

> Fontanna LEGO, z której co minutę wyskakuje spora ilość monet LEGO
Co masz na myśli pisząc "spora ilość monet" LEGO?

Nie pamiętam dokładnie ale ok parunastu tysięcy

Dnia 14.01.2007 o 13:48, Mateio napisał:

> Najpierw nazbieraj na mnożnik x2. Mnożniki można również mnożyć między sobą, np. mnożnik
x2
> i mnożnik x4 daje nam mnożnik x8 .
To znaczy że jak mam "mnożnik x2" to jak jest w planszy tysiąc to jak go wezmę to dostane
2 tysiące?

Tak

Dnia 14.01.2007 o 13:48, Mateio napisał:

Czy przeszedłeś LSW 2 na 100%?

Nie na jakieś 98,9 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem bo usunąłem gre z programu files przez przypadek i teraz chce ja zainstalowac. Jak wkładam płytke to sie zaczyna instalacja i nagle pyta czy odinstalowac (bo komp mysli ze gra wciaz jest) i daje OK a potem błąd że brakuje jakiegos pliku. I nie moge zainstalowac teraz gry.POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2007 o 16:12, Pyton15 napisał:

Mam problem bo usunąłem gre z programu files przez przypadek i teraz chce ja zainstalowac.
Jak wkładam płytke to sie zaczyna instalacja i nagle pyta czy odinstalowac (bo komp mysli ze
gra wciaz jest) i daje OK a potem błąd że brakuje jakiegos pliku. I nie moge zainstalowac teraz
gry.POMOCY!!!


Oj koleś zrobiłeś teraz coś co jest moim utrapieniem z grą Gothic II mam tosamo "przez przypadek"

btw. czy ktoś wreszcie odpowie na moje wcześniejsze posty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 18:04, ReWelot napisał:

Ej słuchajcie mam kłopot bo nie moge znaleźć jednego mini zestawu w 1 misji w IV części w pomieszczeniu
gdzie jest ten wysięgnik i platforma po ktorej trzeba pozniej przejsc
Pozdrawiam i prosze o pomoc... :)


MAM DOKALDNIE TEN SAM PROBLEM MAM NAWET WYKRYWACZ MINIZETAWOW KTORY POKAZUJE MI GDZIE PON POWINEIN BYC ALE GO TAM NIE MA!!!
błagam o pomoc mam wszytkie mini oprcz tego 1!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować