Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Zainstalowałem sobie po długim czasie znów grę . Normalnie piękna grafika ! Aż zapomniałem , że aż taka piękna jest :)


Mam wersję gry 1.03 , czy jest jakiś sposób na FOV (Field of view) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 21:28, Tyler_D napisał:

> Aby kogoś spotkać, nie możesz mieć aktywnego zadania.
Nie mam aktywnego zadania - po tym jak znalazłem te diamenty skierowano mnie do Mike''a
i tego gościa od broni "bo ponoć ma fajne cacka" czy coś takiego. Udałem się tam bo myślałem
że tak właśnie pchnę fabułę do przodu ...

Spójrz na mapę. Ja też w tym momencie utknąłem. ;) O ile dobrze pamiętam musisz kupić jakąś broń, a pójdzie dalej.

EDIT: Poza tym zapauzuj [Esc po prostu] a zobaczysz na 100%, czy masz aktywne zadanie.

Dnia 06.04.2010 o 21:28, Tyler_D napisał:

No właśnie ... kiedy można go tam zastać by sobie wziąść jakiegoś questa?

Gdy nie masz aktywnego żadnego innego zadania.

Dnia 06.04.2010 o 21:28, Tyler_D napisał:

Ja u siebie nic takiego nie widzę, przynajmniej na tej ogólnej mapie. Mam zaznaczone
bodaj cztery przystanki i Bar.

To zajrzyj do miasta, tam jest. Choć z tego co widzę jesteś na samym początku gry, więc kup broń, a leki zaraz powinieneś dostać od księdza (?). Chyba, że już dostałeś.

Dnia 06.04.2010 o 21:28, Tyler_D napisał:

> EDIT: A najemnik zapewne siedzi w kryjówce.
Niby gdzie?

O ile dobrze pamiętam na mapie jest to taki namiot, jak bliżej podjedziesz zaczyna migać na przemian z dyskietką.

Dnia 06.04.2010 o 21:28, Tyler_D napisał:

No ale problem w tym że nie mam żadnego zadania - niby jak je mam aktywować? W sumie
wszędzie gdzie pojadę to jestem witany ołowiem. Mam znowu zapierniczać do Rzeźni?

Więc zrób jak mówię - kup broń i ją odbierz [będzie wisiała na ścianie w budynku obok], a dostaniesz telefon i popchniesz fabułę dalej. Sam też w tym momencie się zaciąłem. ;)

Jak coś to pytaj, FC2 skończyłem dosłownie parę dni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dot. FC2 na xboxa. Innego tematu nie znalazłem a więc pytam. Chodzi o osiągnięcie WAPEON EXPERT. Ang. opis - Purchase the manuals and acquire the bandoliers for every weapon. Rozumiem że bronie też mam mieć wszystkie? Bo z tego co wiem to ulepszenia mogę kupić po zakupie broni dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać mapkę z drugiego rozdziału gry i pozaznaczać gdzie można odnaleźć kumpli ?
Oraz taki problem w drugim rozdziale, wszystkie kasety które odnalazłem z nagranym szakalem to były o tym samym o ukradzionych butach czy coś takiego : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście mi podać mapę z nagraniami, ewentualnie powiedzieć ile ich jest na jakim terenie albo w ogóle? Jestem na północy i mam 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2010 o 20:35, Pile napisał:

Jeszcze jedno pytanie. Dlaczego nie mogę robić misji dla podziemia?



Pytanie nieaktualne. Jednak pierwsze wciąż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w Pali ... ostatnia misja jaką wykonywałem to

Spoiler

zadanie od UFLL którego polegało na zniszczeniu szklarni, zabawie z defoliantem i takimi tam. Wracam więc sobie do ich kwatery i ... nie mam możliwości wejścia do budynku ergo podjęcia questa. Za to mogę podjąć zadanie u opozycji od której to jeszcze żadnego questa nie brałem - to tak ma się toczyć gra? Raz u jednego, raz u drugiego zleceniodawcy?

Czy trafił mi się jakiś bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do braku opcji wejścia do pomieszczenie to powiem Ci tyle że niestety trafiłeś na buga. Jeśli to zadanie poboczne to możesz je sobie odpuścić i grać dalej, ale jeśli to misja główna to prawdopodobnie kaplica. Tego typu błędy to w przeszłości był chleb powszedni w tej grze i sam na niego trafiłem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10614&pid=2067 Szczerze mówiąc myślałem, że to już zostało jakoś załatana, ale wygląda na to że nie i w takim przypadku nawet jeśli teraz Ci sie uda to istnieje duże prawdopodobieństwo iż w przyszłości się zaklinujesz na dobre. Było już tutaj sporo osób które przez tego typu bugi nie ukończyły tej gry.
A zadania z tego co pamiętam możesz brać od jednej i drugiej frakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2010 o 19:10, Dodus14 napisał:

Na czym polega ta gra i ile zajmuje jej przejście?



Na zabiciu szakala. Jednak sprowadza się do wykonywania misji. Przejście gry bez smaczków to pewnie kilka dni dobrego grania. Jeżeli jednak chcesz wszystko odkryć to czas znacznie się wydłuża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nieco źle się w tamtym momencie wysłowiłem. Po prostu od początku gry brałem questy główne tylko od jednej ze stron i gdy nagle nie miałem możliwości podjęcia kolejnego byłem nieco zdziwiony. Teraz po prostu poszedłem i wziąłem questa od opozycji i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie mi Far Cry 2?

Radeon HD 4650 1gb
AMD Athlon 2.70 dual core
4gb ram
direct 10

Pytałem się na odpowiednio przeznaczonym do ego dziale, ale nie uzyskałem odpowiedzi bo nikt nie miał FC2. Wy macie więc pomyślałem, że mi odpowiedzieć.

I jeszcze jedno. Moglibyście mi jakoś polecić tą grze? Napisać o jej zaletach i wadach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 18:59, Pile napisał:

Mam duży problem. Nie mogę wziąć broni które leżą w magazynie na samej górze. Jak to
możliwe?



Ok. Save załatwił sprawę ale nie rozumiem co to ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować