Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2008 o 00:42, mist`shoo napisał:

Troche zabawy z nowo odkrytą bronia , trzeba przyznac ze wybuchy wygladaja miodnie :))
( robione na very high)


no te screeny wygladaja naprawde elegancko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie gra wyglada super, ale czy nie uwazacie ze jest nudna?? UBISOFT cos ostatnio zaczal wydawac tylko takie gry, piekne ale nudne. Pierwowzorem jest Assasin''s Creed teraz FAR CRY 2, zostaje czekac na SPLINTER CELL CONINCTION.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 10:03, MLODY2K6 napisał:

Wszystko fajnie gra wyglada super, ale czy nie uwazacie ze jest nudna?? UBISOFT cos ostatnio
zaczal wydawac tylko takie gry, piekne ale nudne. Pierwowzorem jest Assasin''s Creed
teraz FAR CRY 2, zostaje czekac na SPLINTER CELL CONINCTION.


Jak dla mnie to nie jest nudna, z przyjemnością sobie śmigam samochodem, na piechotę i nawet mnie nie denerwuje to, że na posterunkach ciągle ktoś się pojawia ,uwielbiam z nimi wojować :P.Gra jest piękna i bardzo mnie wciągneła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, czy Far Cry 2 naprawdę wygląda jak ser szwajcarski (czyt. brzydko) ? patrze na te wasze screeny i widze kasze, a nie gre. Czyżby to było tylko moje odczucie ? Nie mam super kompa, ale nawet ten mnie przyzwycził do ładniejszych widoczków ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że Wam przerywam waszą dyskusję o grze, ale dla tych co zamawiali na gram.pl: zajrzyjcie do waszych zamówień...u Was też dzisiaj gra dotarła do Waszego miasta? Bo moja tak ^^ Jednak cuda się zdarzają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 11:41, Qbasmok007 napisał:

Mi się wydaje, czy Far Cry 2 naprawdę wygląda jak ser szwajcarski (czyt. brzydko) ? patrze
na te wasze screeny i widze kasze, a nie gre. Czyżby to było tylko moje odczucie ? Nie
mam super kompa, ale nawet ten mnie przyzwycził do ładniejszych widoczków ...


To wyglada tak tylko na screenach. FC2 jest grą której nie da się sfotografować, ona wygląda pięknie nawet na najniższych detalach. Trzeba jej zaufać.. na screenach nie da się tego ująć.

@ Up Slawmen
Ja wlasnie kupilem FC2, juz gralem przez neta. Klucz online to ten który sluzy do aktywacji... wybierasz multi, Profil online, robisz konto na ubi,i podajesz
Login do UBI
haslo do UBI
i KLUCZ ten ktory od Aktywacji.
I tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest naprawdę ładna, może nie jest jakoś szczególnie wybajerzona ale myślę, że nie ma powodów do narzekań. Prezentuje się o wiele lepiej od innych nowych produkcji, a co najważniejsze jest genialnie zoptymalizowana. Zapewne gdyby dodali masę innowacyjnych efektów graficznych ucierpiałaby na tym płynność gry i wówczas ludzie znowu by narzekali :P Tak więc polskiemu graczowi raczej nigdy się nie dogodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 12:16, 88Bonzo napisał:

Grafika jest naprawdę ładna, może nie jest jakoś szczególnie wybajerzona ale myślę, że
nie ma powodów do narzekań. Prezentuje się o wiele lepiej od innych nowych produkcji,
a co najważniejsze jest genialnie zoptymalizowana. Zapewne gdyby dodali masę innowacyjnych
efektów graficznych ucierpiałaby na tym płynność gry i wówczas ludzie znowu by narzekali
:P Tak więc polskiemu graczowi raczej nigdy się nie dogodzi :D


Dokładnie. Po patchu gra działa jeszcze płynniej.

@Up Rafekx 12
jezeli reszta twojego sprzetu to cos jak C2D i 2 GB ram to mysle ze wycisniesz wysokie detale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 12:16, 88Bonzo napisał:

Grafika jest naprawdę ładna, może nie jest jakoś szczególnie wybajerzona ale myślę, że
nie ma powodów do narzekań.


Ogólnie grafika jest bardo ładna, choć poziom Crysisa to to nie jest. Jednak o ile na otwartych przestrzeniach wszystko jest w porządku o tyle już w jakiś chatach czy barakach (a nawet pod zadaszeniami) jest najzwyczajniej w świecie za ciemno :| Prawie nic tam nie widać i chodzi sie właściwie po omacku. Dziwne to, bo co to za problem dać trochę lamp wewnątrz. A jeśli już nie to mogliby dać jakiś noktowizor, albo coś w tym rodzaju, zwłaszcza że rozgrywka ma też miejsce w nocy. Niestety nic takiego na wyposażeniu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 12:32, Sido15 napisał:

Czy ktoś już z forumowiczy posiada wydanie kolekcjonerskie gry? Jeżeli tak prosiłbym
o zdjęcia jej :)


Ja posiadam... ale zrobic fotek nie moge niestety, aparat mama wziela, a w Komórce odpadla mi klapka która odpowiadała za wlaczanie/wylaczanie aparatu... ktos juz tutaj jedna fotke dawal, poszukaj jakies 2 strony z tad moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 12:32, dave03 napisał:

> Grafika jest naprawdę ładna, może nie jest jakoś szczególnie wybajerzona ale myślę,
że
> nie ma powodów do narzekań.

Ogólnie grafika jest bardo ładna, choć poziom Crysisa to to nie jest. Jednak o ile na
otwartych przestrzeniach wszystko jest w porządku o tyle już w jakiś chatach czy barakach
(a nawet pod zadaszeniami) jest najzwyczajniej w świecie za ciemno :| Prawie nic tam
nie widać i chodzi sie właściwie po omacku. Dziwne to, bo co to za problem dać trochę
lamp wewnątrz. A jeśli już nie to mogliby dać jakiś noktowizor, albo coś w tym rodzaju,
zwłaszcza że rozgrywka ma też miejsce w nocy. Niestety nic takiego na wyposażeniu nie
ma.

Zawsze można sobie zwiększyć jasność w tedy będziesz widział więcej

20081108123450

20081108123458

20081108123506

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować