Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2008 o 17:07, Aqrelon napisał:

> ...

Nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie zamówienie jest tylko "gotowe do wysyłki", czyli
jak dzisiaj nie wysłali, to wyślą dopiero jutro, czyli paczkę otrzymamy dopiero w poniedziałek,
chyba że poczta roznosi paczki także w sobotę. Gdybym nie był chory, to bym jutro sam
się pofatygował do sklepu :/.

No niestety-przesyłka gotowa do wysyłki...ech...gdzie się podziały te czasy, kiedy jakieś 3 lata temu, człowiek zamawiał Worms 4 dostawał ją przeddzień premiery, nie płacił za wysyłkę (chociaż pamięć może zawodzić) i jeszcze taniej grę kupował :/ Mam nadzieję, że jutro jak wrócę ze szkółki gra będzie leżała na moim biurku, albo chociaż była w mym mieście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 17:13, plada napisał:

> > ...
>
> Nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie zamówienie jest tylko "gotowe do wysyłki",
czyli
> jak dzisiaj nie wysłali, to wyślą dopiero jutro, czyli paczkę otrzymamy dopiero
w poniedziałek,
> chyba że poczta roznosi paczki także w sobotę. Gdybym nie był chory, to bym jutro
sam
> się pofatygował do sklepu :/.
No niestety-przesyłka gotowa do wysyłki...ech...gdzie się podziały te czasy, kiedy jakieś
3 lata temu, człowiek zamawiał Worms 4 dostawał ją przeddzień premiery, nie płacił za
wysyłkę (chociaż pamięć może zawodzić) i jeszcze taniej grę kupował :/ Mam nadzieję,
że jutro jak wrócę ze szkółki gra będzie leżała na moim biurku, albo chociaż była w mym
mieście...


Czasy to sobie mozesz wspominiac za 10 lat jak bedziesz dorosły. Ta gra nie jest CD Projektu , musi dotrzec od Cenegi pozniej dopiero wysla . Wiec nie narzekaj wspominajac dawne czasy bo nie ma z tym nic wspolnego Jestes rocznik 1995 przypominam ze gra 18+ wiec ciesz sie ze mozesz w nia wogole grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 17:47, Konrad512 napisał:

Przesyłka zrealizowana. Wybrałem wysyłkę kurierem DPD, płatność przy odbiorze przesyłki.
Kiedy mogę się jej spodziewać?

Dzień premiery +/- 1 dzień.
Nie do końca wiadomo, czy będą rozsyłane przed premierą, w dzień, czy po premierze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2008 o 16:22, Adeq napisał:

Eee.. tam się kupuje ulepszenia raczej, a nie całe bronie :P No chyba, że ja nie roztegowałem
ocb :P


Broń kupuje się w komputerze - masz trzy zakładki: bronie, ulepszenia do broni, dodatki. Pierwsza odblokowuje Ci bronie, druga poprawia celność i wytrzymałość broni, trzecia pozwala ci nieść więcej amunicji, medpaków, szybciej naprawiać pojazdy. Na początku dostępne są trzy bronie. Wykonując misje dla handlarza dostajesz możliwość zakupu kolejnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 17:26, mist`shoo napisał:


Czasy to sobie mozesz wspominiac za 10 lat jak bedziesz dorosły. Ta gra nie jest CD Projektu
, musi dotrzec od Cenegi pozniej dopiero wysla . Wiec nie narzekaj wspominajac dawne
czasy bo nie ma z tym nic wspolnego Jestes rocznik 1995 przypominam ze gra 18+ wiec ciesz
sie ze mozesz w nia wogole grac.

Sorki ze wtrace takiego offtopa ale takie teksty mnie irytuja. Co Ty chcesz tak swojego ego dowartosciowac swoja dorosloscia?? Uwazasz ze niepelnoletni nie maja prawa do wspominek?? Zachowujesz sie jak by po przekroczeniu bariery 18nastki czlowiek stawal sie lepszy wezz;/ Albo masz zly dzien lub jakies kompleksy i szukasz okazji do dowartosciowania nie moja sprawa ale odpusc. A poza tym oznaczenia pegi w polsce maja charakter tylko informacyjny i wg PL prawa spokojnie moze nabyc takie oprogramowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 18:27, Tomek.czwa napisał:

>
> Czasy to sobie mozesz wspominiac za 10 lat jak bedziesz dorosły. Ta gra nie jest
CD Projektu
> , musi dotrzec od Cenegi pozniej dopiero wysla . Wiec nie narzekaj wspominajac dawne

> czasy bo nie ma z tym nic wspolnego Jestes rocznik 1995 przypominam ze gra 18+ wiec
ciesz
> sie ze mozesz w nia wogole grac.
>
Sorki ze wtrace takiego offtopa ale takie teksty mnie irytuja. Co Ty chcesz tak swojego
ego dowartosciowac swoja dorosloscia?? Uwazasz ze niepelnoletni nie maja prawa do wspominek??
Zachowujesz sie jak by po przekroczeniu bariery 18nastki czlowiek stawal sie lepszy wezz;/
Albo masz zly dzien lub jakies kompleksy i szukasz okazji do dowartosciowania nie moja
sprawa ale odpusc. A poza tym oznaczenia pegi w polsce maja charakter tylko informacyjny
i wg PL prawa spokojnie moze nabyc takie oprogramowanie.


Ja myślę że ma jedno i drugie :D Hmmmmm..... Po co zamawiać gry i potem narzekać że wysyłka za późno itp itd.
Idziecie sobie do Media Marktu tam gra kosztuje (a przynajmniej duża większość które zaobserwowałem) TYLE SAMO CO W SKLEPIE GRAM.PL TYLE SAMO. Więc Ja specjalnie nie zamawiałem gry tylko sobie pójdę po szkole do Media kupie ZA TĘ SAMĄ CENĘ CO W SKLEPIE INT. GRAM.PL i już mogę grać ;)
Wiem, teraz Mnie pewnie zbanują :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem edycję kolekcjonerską,ale nie mogę jej aktywować - wychodzi,że wpisuję błędny kod z okładki instrukcji ... w kodzie mam przekreślone 0 - próbowalem już 0,o,q - i nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 19:35, lis 23 napisał:

Kupilem edycję kolekcjonerską,ale nie mogę jej aktywować - wychodzi,że wpisuję błędny
kod z okładki instrukcji ... w kodzie mam przekreślone 0 - próbowalem już 0,o,q - i nic
...

ja kupiłem zwykłą wersję (w MM Wawa)i kod też nie działa :(
ma ktoś jakąś receptę na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 17:26, mist`shoo napisał:

> > > ...
> >
> > Nie wiem jak jest u Ciebie, ale u mnie zamówienie jest tylko "gotowe do wysyłki",

> czyli
> > jak dzisiaj nie wysłali, to wyślą dopiero jutro, czyli paczkę otrzymamy dopiero

> w poniedziałek,
> > chyba że poczta roznosi paczki także w sobotę. Gdybym nie był chory, to bym
jutro
> sam
> > się pofatygował do sklepu :/.
> No niestety-przesyłka gotowa do wysyłki...ech...gdzie się podziały te czasy, kiedy
jakieś
> 3 lata temu, człowiek zamawiał Worms 4 dostawał ją przeddzień premiery, nie płacił
za
> wysyłkę (chociaż pamięć może zawodzić) i jeszcze taniej grę kupował :/ Mam nadzieję,

> że jutro jak wrócę ze szkółki gra będzie leżała na moim biurku, albo chociaż była
w mym
> mieście...

Czasy to sobie mozesz wspominiac za 10 lat jak bedziesz dorosły. Ta gra nie jest CD Projektu
, musi dotrzec od Cenegi pozniej dopiero wysla . Wiec nie narzekaj wspominajac dawne
czasy bo nie ma z tym nic wspolnego Jestes rocznik 1995 przypominam ze gra 18+ wiec ciesz
sie ze mozesz w nia wogole grac.

Cieszę się, i to jak...;) (a tak na marginesie, wg. PEGI, czyli oznaczeń jakich Polska używa, Far Cry 2 jest od 16 lat)
No masz rację-zapomniałem, że Worms 4 wydawało CDP...(a co do wspominania, to bez względu na wiek można wspominać :/)
Cieszę się, że to już jutro. Przeglądając filmiki o FC 2, zauważyłem (spostrzegawczy jestem :P), że nie ma celownika-czy na poziomie trudności "średni" jest, czy to tylko na łatwym jest? Bo ja bym sobie chętnie pograł bez celownika...

PS Aż mi się łezka w oku zakręciła, jak zobaczyłem, że ktoś się za mną wstawił :,)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pytanie mam , w sklepie z bronią można kupić jakieś skrzynie które są w domach które odblokowujemy , do czego one służą , tylko do przechowywania broni i to wszystko ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 19:35, lis 23 napisał:

Kupilem edycję kolekcjonerską,ale nie mogę jej aktywować - wychodzi,że wpisuję błędny
kod z okładki instrukcji ... w kodzie mam przekreślone 0 - próbowalem już 0,o,q - i nic
...


Kupiłeś na Steamie?????

A propos widziałem w nowym CDA reklamę FC2 i tam pisze "Polska wersja językowa" ale nigdzie nie pisze "napisy" to jak w końcu????? Moim zdaniem Cenega przesunęła premierę bo pomyślała że Dubbing Polski będzie lepszy od samych napisów..... Być może się mylę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 19:42, lokin napisał:

> Kupilem edycję kolekcjonerską,ale nie mogę jej aktywować - wychodzi,że wpisuję błędny

> kod z okładki instrukcji ... w kodzie mam przekreślone 0 - próbowalem już 0,o,q
- i nic
> ...
ja kupiłem zwykłą wersję (w MM Wawa)i kod też nie działa :(
ma ktoś jakąś receptę na to?


wtf? Przecież premiera jest JUTRO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w Media Markt - w marketach typu Media lub Saturn gry są zawsze dzień przed premierą.
Jaką w końcu cyfrę lub literę reprezentuje owe przekreślone 0?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 20:12, Manix69 napisał:

Jak kupił na steamie jak ma ją w domu? Na steamie kupujesz grę do ściągnięcia, a on ma
pudełkową...


Sry ale Ja się na tym nie znam xD.

w takim razie lis 23 ma pecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie nabyłem w media markt Far Cry 2 :D czas instalować. Co do klucza to słyszałem, że ostatnia litera to kombinacja. Musicie próbować wstawić za 0 litery o A-Z lub cyfry od 0-9 , nie pamiętam po co to zostało zrobione, ale tak coś gdzieś wyczytałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować