Zaloguj się, aby obserwować  
Filip92

Far Cry 2 - PC

2668 postów w tym temacie

A po co ci ten patch ? Ten co teraz jest zupełnie nic nie zmienia w trybie dla pojedyńczego gracza , tylko naprawia jest niezauważalne błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ehh...Wejdź sobie na gol i zobaczysz ze ich poradniki można mieć legalnie tylko z Gol''a,Cenegi[która
> dodaje poradniki do np. KK] albo KŚG,i tu lista sie zamka i nie mam mowy o onecie....
Hmm, dziwne, nie mogę teraz znaleźć żadnych poradników na Onecie czy WP, jestem jednak pewny, że takowe były... :| Nie wiem, może ta ja się pomyliłem, jeśli tak to sorry za zamieszanie.
No ok, ale przykładowo, na Onecie czy WP są identyczne poradniki jak na GOLu. Więc jeżeli skorzystałem z ich poradników (Onet, WP), nie wiedząc o tym, że nie posiadają do nich praw autorskich, to chyba ja nie zrobiłem nic złego czytając je, hm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 16:11, Irc100 napisał:

Na jakim świecie ty kur** żyjesz?! Chyba gdyby było to nielegalnie to by tego nie robili!
Co myślisz że GOL nie zauważył albo im nikt nie zgłosił? Zastanów się. Muszą mieć jakąś
umowę...


Zacznijmy od:

.Onet ma swoje poradniki które robi-nigdy nie "Styknąłem" się na ich stronie z poradnikami gol''a,wiec daj mi link do poradnika gol''a który można pobrac na onecie-za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak mam już Far Cry 2 za sobą co prawda nie przeszedłem ale powiem szczerze że gierka pomimo tych zapowiedzi nie przypadła mi do gustu może dlatego że nie grałem w nią zbyt długo ale aktualnie czas mi zlatuje na GoW''ie i może to przez to ;p

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2008 o 16:16, Kapizak1 napisał:

Hmm, dziwne, nie mogę teraz znaleźć żadnych poradników na Onecie czy WP, jestem jednak
pewny, że takowe były... :| Nie wiem, może ta ja się pomyliłem, jeśli tak to sorry za
zamieszanie.
No ok, ale przykładowo, na Onecie czy WP są identyczne poradniki jak na GOLu. Więc jeżeli
skorzystałem z ich poradników (Onet, WP), nie wiedząc o tym, że nie posiadają do nich
praw autorskich, to chyba ja nie zrobiłem nic złego czytając je, hm??


No ale zobacz.Weszłęm na onet i WP i nie widze żadnych podobizn do poradników[przykładowo] do Sacred''a nie wiem moze onet kupił prawo do jakiegos poradnika od najlepszych[gol taki jest] ale to musiał być jednostronny "wybryk"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 16:17, rafekx 12 napisał:

.Onet ma swoje poradniki które robi-nigdy nie "Styknąłem" się na ich stronie z poradnikami
gol''a,wiec daj mi link do poradnika gol''a który można pobrac na onecie-za darmo :)

Sorry, to raczej mój błąd. Nie wiem, może po prostu te poradniki robiła ta sama osoba, może mi się po prostu coś pierdyknęło, bo to dawno było, wtedy wydawało mi się, że są identyczne :/
Jeszcze raz sorry za zamieszanie. :)
EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2008 o 16:21, Kapizak1 napisał:

Sorry, to raczej mój błąd. Nie wiem, może po prostu te poradniki robiła ta sama osoba,
może mi się po prostu coś pierdyknęło, bo to dawno było, wtedy wydawało mi się, że są
identyczne :/
Jeszcze raz sorry za zamieszanie. :)
EOT


Nie no spoko nic sie nie stało:)


Co do gry to musze powiedzieć że jest troszke irytujaca-system zapisów jest fatalny,ot taki przykład wracam z ciężkiego questa-bez apteczek i tu patrol wyskakuje,nie musze mówić jak to się dla mnie skonczyło...Eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 16:39, Crew 900 napisał:

Przecież możesz robić szybkie zapisy klawiszem F5


Heh,nie zauważyłme tego:D Myślałem że można zapisywać wyłacznie w Domkach ale dizęki za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2008 o 16:35, Sido15 napisał:

Dzięki bardzo :) Jutro chyba jadę po nią do MM ^^


Nie ma sprawy ;) , a jesteś pewno , że gra ci się spodoba ? Bo EK to nie są tanie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę właśnie nie rozumiem po co w tej grze to łóżko z możliwością spania i zarazem zapisu stanu gry skoro i tak można ją zapisać w dowolnym momencie (a i tak są jeszcze specjalne punkty, które to umożliwiają). No chyba że ktoś chce przeczekać noc, innej możliwości tutaj nie widzę. To chyba jakaś "pozostałość" po wersji konsolowej tej gry, bo tam takie rozwiązanie było koniecznością, Far Cry 2 przecież na nich też sie ukazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 17:45, dave03 napisał:

Trochę właśnie nie rozumiem po co w tej grze to łóżko z możliwością spania i zarazem
zapisu stanu gry skoro i tak można ją zapisać w dowolnym momencie (a i tak są jeszcze
specjalne punkty, które to umożliwiają). No chyba że ktoś chce przeczekać noc, innej
możliwości tutaj nie widzę. To chyba jakaś "pozostałość" po wersji konsolowej tej gry,
bo tam takie rozwiązanie było koniecznością, Far Cry 2 przecież na nich też sie ukazał.


Chodzi o to,że niektórym może pasować,np.akcja nocą,a innym w dzień - to jest zagranie taktyczne.
Gra ogólnie mi się podoba,ma fajny klimat,niezłą grafikę,ale wkurza mnie poziom inteligencji przeciwników: można do nich podejść i nic - dopiero jak zaczepisz gościa,to zaczyna strzelać - takich przypadków miałem już sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde że też zrobili tą grę taką monotonną i nudną
Mogli by zrobić też cywilów a nie gdzie tylko pojedziemy to klienci z bronią i do nas strzelają
Oraz w samochodach widać radio a włączyć się nie da , to samo z wycieraczkami jak pada deszcz :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować