Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dzisiaj pojawiły się 4 nowe filmiki z dema Metal Gear Solid 4. Dostępne są na tej stronie:
http://www.gametrailers.com/
MGS4 na pewno stanie się "must have" dla wszystkich posiadaczy Playstation 3 :) Ta gra na filmikach prezentuje się wręcz świetnie, bardzo ładna grafika, niezłe bronie i perfekcyjne audio. Najbardziej się zdziwiłem na dźwięk telefonu... dokładnie taki, jak grałem 8 lat temu w demko pierwszego Metala, a i pierwsze słowa też takie same - "Snake, what's situation..." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 14:15, penny napisał:

> Że ktotka to nie oznacza ze slaba, a co do jej ceny zanim kupisz ktoras z konsol napewno
ta
> gra zejdzie do okolo 100zl jak nie mniej.
nie przesadzaj. poniżej 100zł w tej chwili chodzą tylko używane tytuły starsze niż kilka ładnych
miesięcy lub nawet rok.

wiesz chodzilo mi tu o tanszą edycje gier ktora napewno bedzie juz w polowie roku.
Bo teraz ceny bardzo szybko spadaja jakby niepatrzec a na allegro jak sie wtrafi mozna dostac HS za 150zl.
A jak chcemy w miare tanie nowki to mozemy sprowadzać za granicy przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 19:20, penny napisał:

do tanich serii niestety szybko trafiają tylko słabo sprzedające się tytuły.

niekoniecznie.moga to byc takie gry jak Ressistance FoM czy Motorstorm a te gry slabe nie są, zreszta na allegro i tak juz mozna dostac te gry po smiesznie malych pieniadzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:32, master matrox napisał:

Hmm, to czemu jakoś dotychcasz na X360 nie ukazała się gierka z F1 / Formula w tytule ;)?


bo dotychczas sony mialo od foa licencje na wylacznosc na tworzenie gier jakkolwiek zwiazanych F1 (2003 do 2007). jeszcze we wrzesniu gamespot informowal ze licencja sie skonczyla, sony nie przedluzylo i nie zamierza. byly ploty ze licencje przejmie EA ale niczego nie ogloszono poki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 19:25, Mateusz9214 napisał:

> do tanich serii niestety szybko trafiają tylko słabo sprzedające się tytuły.
niekoniecznie.moga to byc takie gry jak Ressistance FoM czy Motorstorm a te gry slabe nie są,
zreszta na allegro i tak juz mozna dostac te gry po smiesznie malych pieniadzach

akurat resitance i motorstorm to tytuły statrotwe. czyli te gry mają już koło roku. do tego dochodzi fakt, że były one dodawane do starter packów - stąd tak niska ich cena w "szarej strefie" ;) jest to dokładnie taka sama sytuacja jak właśnie z perfect dark zero i PGR3 na xboksa. popatrz - konsola jest już rok na rynku - widzisz jakieś tanie serie wydawnicze? bo ja nie :/
na xboksa było podobnie, a jak na razie do serii "classic" trafiło raptem kilka tytułów. w przypadku ps3 jeszcze trochę za wcześnie na tanie serie a jeśli już to możesz się w nich spodziewać najwyżej tytułów startowych. ciągle jest za mało gier i za mało sprzedanych konsol, żeby robić imprezki typu "tania seria" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 19:20, penny napisał:

do tanich serii niestety szybko trafiają tylko słabo sprzedające się tytuły.


Seria Platinum jest akurat serią, do której trafiają gry, które sprzedawały się najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:28, bojanzaw napisał:

> do tanich serii niestety szybko trafiają tylko słabo sprzedające się tytuły.

Seria Platinum jest akurat serią, do której trafiają gry, które sprzedawały się najlepiej :)

przeczytaj jeszcze raz uważnie co napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:35, penny napisał:

> > do tanich serii niestety szybko trafiają tylko słabo sprzedające się tytuły.

>
> Seria Platinum jest akurat serią, do której trafiają gry, które sprzedawały się najlepiej
:)
przeczytaj jeszcze raz uważnie co napisałem.


Ja wiem, co napisałeś. Tanie serie - do tych należy Platinum. Tylko napisałem o niej. Spokojnie ^^ Nic się wielkiego nie stało, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>bo dotychczas sony mialo od foa licencje na wylacznosc na tworzenie gier jakkolwiek zwiazanych F1 (2003 do >2007). jeszcze we wrzesniu gamespot informowal ze licencja sie skonczyla, sony nie przedluzylo i nie zamierza. byly >ploty ze licencje przejmie EA ale niczego nie ogloszono poki co.

Dokładnie. Faktem jest, że SONY utraciło licencję. Oficjalnie jeszcze nie ogłoszono kto ją kupił, ale prawdopodobnie będzie to EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:49, Marth napisał:

Dokładnie. Faktem jest, że SONY utraciło licencję. Oficjalnie jeszcze nie ogłoszono kto ją
kupił, ale prawdopodobnie będzie to EA.


Ehh, to wróży, że producentem nowych F1 będzie EA? No to niestety raczej nie było dobrą decyzją, co widać po innych tytułach od EA takich jak Fifa czy Need for Speed - co roku to samo, tyle że z lepszą grafiką i uaktualnionymi składami / samochodami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 20:52, master matrox napisał:

> Dokładnie. Faktem jest, że SONY utraciło licencję. Oficjalnie jeszcze nie ogłoszono kto

> kupił, ale prawdopodobnie będzie to EA.

Ehh, to wróży, że producentem nowych F1 będzie EA? No to niestety raczej nie było dobrą decyzją,
co widać po innych tytułach od EA takich jak Fifa czy Need for Speed - co roku to samo, tyle
że z lepszą grafiką i uaktualnionymi składami / samochodami :/


I nagle F1 będzie dla ciebie crapem, bo EA będzie tworzyć nowe odsłony? -.-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.10.2007 o 20:58, bojanzaw napisał:

I nagle F1 będzie dla ciebie crapem, bo EA będzie tworzyć nowe odsłony? -.-''


Nic takiego nie powiedziałem, ale np. Fifa i NFS na początku były bardzo fajne, ale niestety z biegiem czasu co raz gorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o takim monitorze? http://www.ultima.pl/Monitor_Belinea_1925S1_19_wide/i4233/ Zaznaczam, że ma to być póki co tylko wersja przejściowa do czasu aż będe miał kase na kupno mega mega HDTV. Moje preferencje znów kierująsię w strone ixa :-) kto wie, mooze nawet na te święta zakupię, albo jaosw połowie listopada, tylko kto się będzie wtedy za mnie uczył? A no i do tego w grę wchodzi jescze kabelek VGA, ładowarka baterii(potrzebna, czy póki co lepiej zainwestować w akumulatorki paluszkowate i ładowarkę?) i jakiś rozdielacz na dwa wejścia z kąpa i ixa o ile costakiego istnieje, no ewentualnie jak monitor posiada dwa wejścia VGA to będzie po kłopocie. I najważniejsze - gry. Myślę o Dead rising, tania a lubię te klimaty, do tego Fable i chyba na początek starczy. Zresztą zobaczę jak będzie z $$ i czy nie będize jakijś promocji zestaw+gra.

EDIT

Ewentualnie ten - tańsza alternatywa http://www.ultima.pl/Monitor_Asus_VW191S_19_Cali_/i4902/

Głównie chodiz o to by był to dobry\wystarczający monitor do PC i w miare sprawdzał sie na ixboxie do czasu zakupu czegoskonkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Half Life 2 The Orange Box świetnie się trzyma =>> http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=37398

Trochę dziwi, że edycja na PLAYSTATION 3 nawet nie jest w pierwszej dziesiątce...?

EDIT: Co wiecej nie jest nawet w pierwszej pięćdziesiątce :P. Żeby nie było - te same gry na różne platformy nie są sumowane w wynikach sprzedaży (spójrzcie na FIFĘ 08, jest podana sprzedaż na X0 i PS3)..

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 08:24, WorldWar3PL napisał:

Ta wersja nie miała jeszcze swojej premiery - tak przynajmniej mówią ;>


Dokładnie :)
Premiera Orange Boxa na PS3 przewidziana jest na koniec listopada (Europa) lub początek grudnia (USA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 08:31, Klimos napisał:

> Ta wersja nie miała jeszcze swojej premiery - tak przynajmniej mówią ;>

Dokładnie :)
Premiera Orange Boxa na PS3 przewidziana jest na koniec listopada (Europa) lub początek grudnia
(USA).


Zgadza się, a według sklepu gram.pl 21 listopada :)
To samo jest z niektórymi, innymi tytułami np. Medal of Honor - Airborne - to pewnie przez to, że programiści jeszcze nie znają tak dobrze konsoli jak X360 i PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem że przerobienie gry z X360 na PC nie jest tak długie. Podobno można to zrobić nawet w 1 dzień. To prawda że konstrukcja gier na X360 bardzo przypomina gry na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 13:57, Tomek1120 napisał:

Gdzieś czytałem że przerobienie gry z X360 na PC nie jest tak długie. Podobno można to zrobić
nawet w 1 dzień. To prawda że konstrukcja gier na X360 bardzo przypomina gry na PC?

konstrukcja samych gier zazwyczaj jest zawsze taka sama - niezależnie od platformy ;)
chodzi bardziej o to, że architektura x360 jest bardzo zbliżona do PC, stąd mniejsze zmiany są potrzebne by dostosować "niskopoziomowy" kod do tej platformy. Np. zarządzanie pamięcią, obsługa grafiki, wątki procesora - to wszystko jest bardzo podobne do PC. Nie wiem jak jest z normalnymi dev-kitami i pisaniem w tradycyjnym c++ dla x360, ale jak pisałem sobie prostą gierkę pod XNA to w zasadzie różnice między wersją na x360 a pc nie istniały. Tyle że trzeba mieć świadomość pewnych różnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się