Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Oczywiście masz racje Mr.M Ale chodzi mi o to, że lepiej będzie się grało np. Fifa, NHL, NFL, FIFA STREET itd.
i jeszcze jedno. Czasami chce się pograć, pomachać Wiilotem. Ale czasami łapie okazja żeby zagrać na np. PS2 ;]
Dlatego ja wolę mieć dwie konsole PS2, PS3 by pograć w to co się chce. A czasami chce się pograć w jakiegoś super fajnego old schoola mnie teraz złapała ochota na zagranie w NFS U patrzę na allegro a tam po 20zł chodzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie mogę ci polecić marvela naprawdę fajne sie gra szczególnie w co-op''ie co do spider man''a to nie wiem bo nie grałem a słyszałem o nim krańcowe opinie. ale jeśli ja miałbym wybierać to marvel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 20:59, Mroczny Joga napisał:

Miałeś okazję zagrac :D?


mam tą grę i jestem masochistą, bo:

a) co rusz mnie wkurza/nie chce w nią grać itp. itd...
b) ... ale i tak ją uruchamiam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie interesuje mnie wsze zdanie na temat TV do konsoli. Osobiście skłaniam się do CRT marki Philips 32PW9551/12 lub Samsung WS-32Z409P jednak ciężko jest je dostać. Możecie mi coś polecić najlepiej z tych 2 firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 21:56, Chilid napisał:

Witam serdecznie interesuje mnie wsze zdanie na temat TV do konsoli. Osobiście skłaniam się
do CRT marki Philips 32PW9551/12 lub Samsung WS-32Z409P jednak ciężko jest je dostać. Możecie
mi coś polecić najlepiej z tych 2 firm


Pytanie nr 1, jaką masz konsolę ? I czy cena gra rolę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsola XBox-360, cena praktycznie nie gra roli, zastanawiam się również nad zakupem monitora LCD Asusa PG 221 do konsoli i kompa było by coś z niego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką wersję X360 radzicie wybrać? Tą z wejściem HDMI, czy tą tańszą, ale bez niego, tylko że z grami (viva piniata i forza motorsport 2)? Powiem tylko, że 2 wejścia HDMI mam już zajęte przez kino domowe i dekoder TV, poza tym mój telewizor nie obsługuje 1080p, tylko 1080i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 07:29, Rafix 06 napisał:

Jaką wersję X360 radzicie wybrać? Tą z wejściem HDMI, czy tą tańszą, ale bez niego, tylko że
z grami (viva piniata i forza motorsport 2)? Powiem tylko, że 2 wejścia HDMI mam już zajęte
przez kino domowe i dekoder TV, poza tym mój telewizor nie obsługuje 1080p, tylko 1080i...


Ja się za bardzo nie znam ale jak już masz to kup tą tańszą wersję z grami... ale popytaj jeszcze innych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 08:48, Narultimate napisał:

Czy w zestawie arcade jest dołączona specjalna przejściówka żebym mugł podłączyć xbox360 do
zwykłego tv kineskopowego?

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 07:29, Rafix 06 napisał:

Jaką wersję X360 radzicie wybrać? Tą z wejściem HDMI, czy tą tańszą, ale bez niego, tylko że
z grami (viva piniata i forza motorsport 2)? Powiem tylko, że 2 wejścia HDMI mam już zajęte
przez kino domowe i dekoder TV, poza tym mój telewizor nie obsługuje 1080p, tylko 1080i...

skoro i tak masz pozajmowane gniazda i nie planujesz kupna rozgałęźnika to możesz sobie wersję z hdmi odpuścić i wybrać (jeśli gdzieś widziałeś) tańszą. tylko sprawdź czy masz w tv złącza component, bo jeśli nie, to wtedy żeby uzyskać obraz HD i tak bez rozgałęźnika i się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 07:29, Rafix 06 napisał:

Jaką wersję X360 radzicie wybrać? Tą z wejściem HDMI, czy tą tańszą, ale bez niego, tylko że
z grami (viva piniata i forza motorsport 2)? Powiem tylko, że 2 wejścia HDMI mam już zajęte
przez kino domowe i dekoder TV, poza tym mój telewizor nie obsługuje 1080p, tylko 1080i...


Zależy - jeśli chcesz uzyskiwać najlepszą grafikę to kup wersję z HDMI. Jeżeli Ci na niej nie zależy to kup wersję bez tego złącza. Ja na Twoim miejscu wybrałbym tą pierwszą wersje, po co kupować coś, co nie spełnia nowych standardów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli radzicie wersję z HDMI... Powiem tylko, że na grafie zależy mi - i to bardzo :D Musze tylko jeszcze jakieś gry wybrać: na pewno jedną z nich będzie Assassin''s Creed :) Nad drugą się zastanawiam... Może army of two?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 14:18, Rafix 06 napisał:

Czyli radzicie wersję z HDMI... Powiem tylko, że na grafie zależy mi - i to bardzo :D Musze
tylko jeszcze jakieś gry wybrać: na pewno jedną z nich będzie Assassin''s Creed :) Nad drugą
się zastanawiam... Może army of two?? ;)


Kup Gears of War - jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza) gra na X360 :)

Zresztą zobacz, jakie gry mają oceny, potem obejrzyj sobie filmiki i sam wybierz.

http://www.gamerankings.com/itemrankings/simpleratings.asp
http://www.gametrailers.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się