Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Ten komponent jest do tego, żeby przełączyć z TV na HD, kiedy nie posiadasz kabla HDMI. Jednym zdaniem po prostu kup Premium i się nie przejmuj, że czegoś nie dokupiłeś itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 15:45, arekskate napisał:

Ten komponent jest do tego, żeby przełączyć z TV na HD, kiedy nie posiadasz kabla HDMI. Jednym
zdaniem po prostu kup Premium i się nie przejmuj, że czegoś nie dokupiłeś itd.


a jakie kable ma w zestawie wersja Arcade?Ale przeciez wersja arcade ma HDMI w sobie,wiec po co tamten kabel
Ja wolałbym wersje arcade,bo zamiast wydawac 1400zł na samą konsolę,mam za tą kwote konsole,drugi joystick i grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 15:42, Memorr napisał:

a czy na wersji xbox 360 arcade da się oglądac filmy???
i do czego słuzy kabel komponent HD AV bo w wersji premium jest,a w arcade nie ma


Kabel służy do podłączenia Xboxa do Telewizora z rozdzielczością HD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 16:08, Kondzio90 napisał:

> a czy na wersji xbox 360 arcade da się oglądac filmy???
> i do czego słuzy kabel komponent HD AV bo w wersji premium jest,a w arcade nie ma

Kabel służy do podłączenia Xboxa do Telewizora z rozdzielczością HD


aha,więc narazie ten kabel nie jest mi potrzebny bo nie mam telewizora HD,tylko zwykły:)
jak będe mial Tv z HD to kupię wtedy ten kabel,a takto kabel z zestawu arcade wystarczy zeby podlaczyc X do mojego telewizorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 15:26, arekskate napisał:

To zależy od Ciebie, ale i tak musisz dokupić: Pad i dysk twardy (120 GB, bo jak wiem to innych
nie ma w sprzedaży oddzielnie) no i gierka to nawet chyba drożej wyjdzie, niż sam Premium :)
Premium też ma teraz wejście HDMI.


nie musi dokupować pada, bo w zestawie arcade są dwa! chyba że mu trzeci jest do czegoś potrzebny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 15:27, Memorr napisał:

Dysk twardy nie bedzie mi az tak potrzebny,bo zadnych demek itp nie bede sciagal z Xbox Live,wiec
karta pamieci wystarczy na save.A do grania przez Xbox live dysk twardy potrzebny nie jest:)
a co do wydatków to:
Konsola 1000zł
Dodatkowy joystick 145zł
Gra 220
to razem wychodzi 1365 czyli taniej niz sama konsola Premium :)


w zestawie już jest drugi pad. również bezprzewodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co z tym przegrzewaniem sie xboxów czy microsoft cos z tym zrobił czy nie jeśli nie to w przybliżeniu po jakim czsie gry nonstop może sie przegrzać

i jeszcze jedno pytanko czy ten dysk twardy jest konieczny czy xbox ma jakąś pamieć do zapisywania stanu gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 16:32, Steel Dogg napisał:

co z tym przegrzewaniem sie xboxów czy microsoft cos z tym zrobił czy nie jeśli nie to w przybliżeniu
po jakim czsie gry nonstop może sie przegrzać


Ponoć Xboxy z płytą główną o nazwie Falcon nie przegrzewają się tak ale na razie zostały tylko wprowadzone w USA(jeżeli się mylę to poprawcie). Nie ma reguły ile trzeba grać żeby się przegrzało. Często zależy od szczęścia ale na pewno jak będziesz dbał o konsole to długo na niej pograsz ;]

>i jeszcze jedno pytanko czy ten dysk twardy jest konieczny czy xbox ma jakąś pamieć do zapisywania stanu gry

Dysk twardy potrzebny jest do XBL (ściąganie dem,dodatków itp.), natomiast do save'ów wsytarczy tylko karta pamięci(dodawana do wersji Arcade)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 16:13, penny napisał:

> Dysk twardy nie bedzie mi az tak potrzebny,bo zadnych demek itp nie bede sciagal z Xbox
Live,wiec
> karta pamieci wystarczy na save.A do grania przez Xbox live dysk twardy potrzebny nie
jest:)
> a co do wydatków to:
> Konsola 1000zł
> Dodatkowy joystick 145zł
> Gra 220
> to razem wychodzi 1365 czyli taniej niz sama konsola Premium :)

w zestawie już jest drugi pad. również bezprzewodowy.


w zestawie arcade jest tylko 1 pad:)wszędzie gdzie widzialem oferty,lub czytalem to w wersji arcade jest tylko 1pad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 16:37, Kondzio90 napisał:

> co z tym przegrzewaniem sie xboxów czy microsoft cos z tym zrobił czy nie jeśli nie to
w przybliżeniu
> po jakim czsie gry nonstop może sie przegrzać
>

Ponoć Xboxy z płytą główną o nazwie Falcon nie przegrzewają się tak ale na razie zostały tylko
wprowadzone w USA(jeżeli się mylę to poprawcie). Nie ma reguły ile trzeba grać żeby się przegrzało.
Często zależy od szczęścia ale na pewno jak będziesz dbał o konsole to długo na niej pograsz
;]

>i jeszcze jedno pytanko czy ten dysk twardy jest konieczny czy xbox ma jakąś pamieć do
zapisywania stanu gry

Dysk twardy potrzebny jest do XBL (ściąganie dem,dodatków itp.), natomiast do save''ów wsytarczy
tylko karta pamięci(dodawana do wersji Arcade)


Mój znajomy pracuję w Media Markcie w Toruniu, sam ma Xboxa od dawna i mówił mi, że w lipcu na polski rynek dotarły Xbox''y na Falconie, czyli na tych płytach, które nie powodują przegrzewania się. Ja sam kupiłem w październiku i mogę dać żywy przykład: grałem w Halo 3 single przez ok 6-7 h i nic się nie stało, konsola chodziła cały czas stabilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 19:47, Oskar 1994 napisał:

Chciałem spytać czy gry na PS3 mają blokadę regionalną ? Czy jak kupię grę w Stanach to będzie
mi działać na europejskiej konsoli ??


Pozdrawiam : P


PS3 nie ma blokady regionalnej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie zadane tym, którzy się znają. Czy mógłby mi ktoś podać zalety oraz wady (takie główne) zarówno Xboxa 360 albo PS3? :)

Bo niby jestem pewien na Xboxa ale cała masa ludzi mnie przekonuje do PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 20:39, Sephirath napisał:

Bo niby jestem pewien na Xboxa ale cała masa ludzi mnie przekonuje do PS3...


X360:
+ gry gry gry gry gry... - mnóstwo gier
+ Xbox Live - płaci się, ale poziom usługi jest b. wysoki
- Awaryjność

PS3:
- brak gier (coś tam się zaczyna, ale nawet nie zaczynajmy porównywać tego do X360)
+ blu-ray
+ PSN jest za darmo trzeba przyznać...

Generalnie: potrzebujesz konsoli na granie od teraz - X360, kombajn, który jest nie tylko do gier (bo na nie chwile poczekasz) - PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 21:11, Sephirath napisał:

Potrzebuje "konsoli do grania". A co masz na myśli mówiąc "kombajn"? :)


No bo to jest kombajn ;) Ma Blu-Ray dzięki któremu możesz zrobić sobie ''centrum High Definition w pokoju'', może posłużyć jako komputer - Linux, czyli prawie wszystko co robi komputer ;) Zdjęcia, filmy, muzyka, gry no i internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox też obsługuje zdjęcia, filmy oraz muzykę. Internet też ma, poza tym Live! (choć płatny, ale rocznie wychodzi niewielka kwota miesięczna) wydaje mi się bardziej zaawansowany oraz dostępny niż PSN.

Poza tym komputer "na poziomie linuksa" jakby mam :>

A szczerze mówiąc nie mam w domu niczego co by naprawdę rozumiało sygnał HD. Stąd też z tego punktu widzenia podjara mała :P

Dodatek do pytania: Dlaczego np. Assassin''s Creed wygląda tak samo na DVD i na BR? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się