Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Ostatnio głównym czynnikiem decydującym o tym, czy gra jest super, jest multiplayer - a ten GoW ma świetny. Poza tym słyszałem, że H3 pod tym względem jest równy/lepszy od Gears of War. Co do Mass Effect... sam zamierzam kupić - w końcu robią to Ci sami ludzie, co pracowali przy KotORze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 14:18, Rafix 06 napisał:

Czyli radzicie wersję z HDMI... Powiem tylko, że na grafie zależy mi - i to bardzo :D Musze
tylko jeszcze jakieś gry wybrać: na pewno jedną z nich będzie Assassin''s Creed :) Nad drugą
się zastanawiam... Może army of two?? ;)

Z army of two to spokojnie bo wyjdzie w 2008 dopiero. ja bym ci radził h3 albo bioshocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się zastanawiam, którą wersję Xbox''a wybrać... :) Żeby uzyskać jakość HD potrzebne jest złącze HDMi, czy wystarczy kabel??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy kabel, ale jeżeli masz dobry TV i zależy Ci na jak najlepszej jakości, nieosiągalnej innymi sposobami, bierz HDMI. Nieważne czy z HDMI czy bez - gry będą wyglądać świetnie, obiecuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie mówili :) Miłosz (ten co zawsze po lewej siedzi, chyba nie pomyliłem imion, jak tak to popraw) twierdził, że MP jest świetny, na co Tadeusz odpowiadał, że jest dla upośledzonych dzieci. Ot taka kolejna kłótnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 17:48, Oskar 1994 napisał:

O własnie jego słowa brzmiały tak " Jest to upośledzona gra na upośledzoną konsolę " Chyba
się nei pomyliłem : P

... po czym rzucił w kolegę maskotką :) Dokładnie tak. Takie komentarze niewiele znaczą, ile to takich słyszeliśmy o innych grach ocenionych na 9/10 | 10/10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytałem kiedyś wypowiedź na pewnym forum, koles pisał że dał koledze do pogrania w PS3 kole pograł powiedział że fajne, dał mu do rąk Nintendo Wii i kolesiowi sie spodobało! pośmiali sie itd. Gdy wychodził powiedział gdie można takie coś kupić? a po PS3 nic nie wspomniał! (opowieść innego gracza)


ps: dokladnej tresci opowiesci nie znam bylo to tak mniejwięcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 18:13, mati2109 napisał:

czytałem kiedyś wypowiedź na pewnym forum, koles pisał że dał koledze do pogrania w PS3 kole
pograł powiedział że fajne, dał mu do rąk Nintendo Wii i kolesiowi sie spodobało! pośmiali
sie itd.


MOżesz mi wytłumaczyć, co w tym śmiesznego? :< Bo z całokształtu twojej wypowiedzi wnioskuję, że uważasz Wii za nic nic nieznaczącego śmiecia w porównaniu z PS3...
:-< Wiesz, pewnie cię zaskoczę, ale PS3 wcale nie musi być lepsze od N Wii , a ty się śmiejesz, że komuś się spodobało, jakby to było nie wiadomo co, które nadaje się tylko do wyrzucenia...

[NIe]Pozdrawiam serdecznie, radzę ci się zastanowić , czy to co piszesz jest w porządku i, co najważniejsze, jest mądre i z sensem...

W ogóle to nie wiem po co tego posta pisałeś, ni to urwany z gruszki ni z pietruszki...
>.<

Ps. Jeśli jednak źle zrozumiałem treść twojej wypowiedzi to przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 19:23, Mr.M napisał:

> czytałem kiedyś wypowiedź na pewnym forum, koles pisał że dał koledze do pogrania w PS3
kole
> pograł powiedział że fajne, dał mu do rąk Nintendo Wii i kolesiowi sie spodobało! pośmiali

> sie itd.

MOżesz mi wytłumaczyć, co w tym śmiesznego? :< Bo z całokształtu twojej wypowiedzi wnioskuję,
że uważasz Wii za nic nic nieznaczącego śmiecia w porównaniu z PS3...
:-< Wiesz, pewnie cię zaskoczę, ale PS3 wcale nie musi być lepsze od N Wii , a ty się śmiejesz,
że komuś się spodobało, jakby to było nie wiadomo co, które nadaje się tylko do wyrzucenia...

[NIe]Pozdrawiam serdecznie, radzę ci się zastanowić , czy to co piszesz jest w porządku i,
co najważniejsze, jest mądre i z sensem...

W ogóle to nie wiem po co tego posta pisałeś, ni to urwany z gruszki ni z pietruszki...
>.<

sądzę, że chodziło jednak o to, że kolega nie wspomniał nic o ps3 co świadczy o tym, iż wii bardziej zapadło mu w pamięć. i w ten sposób ukazał przewagę konsoli nintendo. (podpis pod komentarzem może świadczyć o tym, że sam woli wii.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 19:23, Mr.M napisał:

Ps. Jeśli jednak źle zrozumiałem treść twojej wypowiedzi to przepraszam...

Nie jesteś pewny, czy dobrze zrozumiałeś jego wypowiedź, a krytykujesz go nieźle xP

Chodzi mu o to, że jakiś gość grał na PS3, i gdy zagrał naWii stwierdził że Wii jest super konsolką. Tyle, nie trzeba było tyle po nim jeździć. :P

A: I przecież on się nie śmiał z żadnej konsoli :P

EOT

Ej powiedźcie mi proszę na czym polega abonament Xbo Live Gold (ile kosztuje? - to mi starczy, resztę mniej więcej wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 19:33, Marcinos07 napisał:

Ej powiedźcie mi proszę na czym polega abonament Xbo Live Gold (ile kosztuje? - to mi starczy,
resztę mniej więcej wiem)

~25 zł - zdrapka na 1 miesiąc
~60 zł - zdrapka na 3 miesiące
~140-160 zł - zdrapka na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli serio tak jest to przepraszam, ale po co zacytowanie śmiechu?...


Xbox Live Gold służy do grania po sieci w większość gier z innymi, kosztuje ok. od 100 zł (13 miesięcy) do 150 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w styczniu będzie dostępna wersja z tymi 2 grami, to biorę. :) Jeżeli nie, bo podobno sprzedawana jest do wyczerpania zapasów, to kupie z HDMI... Posiadam TV Panasonic Viera 42 Cale... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Arcade nie opłaca się kupować - brak dysku twardego, headseta... Chciałem się zapytać jeszcze, co trzeba zrobić, żeby grać przez XBL? Potrzebny jest jakiś adapter lub router, żebym mógł odbierać sygnał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się