Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2007 o 21:34, Paweł10 napisał:

Jak się gra na XBOX 360 tym "dziwnym" padem ?


dziwnym ? :P

Dnia 14.12.2007 o 21:34, Paweł10 napisał:

ale PS3 ładniej wygląda, ma ładniejszy pad i ma więcej miejsca HDD...
Xbox ma tylko 20GB...
a co na tym miejscu można przechować? Tylko save z gier i jakieś zdjęcia?


a co chcesz przechowywać ? :) można spokojnie zmieścic troche demek gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 21:39, xefs napisał:

> Jak się gra na XBOX 360 tym "dziwnym" padem ?

dziwnym ? :P


No tak jakoś dziwnie na zdjęciach wygląda :D
A ten Xbox jest na baterie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 21:40, Paweł10 napisał:

> > Jak się gra na XBOX 360 tym "dziwnym" padem ?
>
> dziwnym ? :P
>

No tak jakoś dziwnie na zdjęciach wygląda :D
A ten Xbox jest na baterie? :/


Pad jest na baterie chociaż można kupić ładowarke i taki akumlatorek, a konsola jest oczywiście na prąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz wybór - akumulatorki specjalne do pada, które raz na ruski rok ładujesz podłączając kabelkiem do konsoli, lub zwykłe 2x paluszki ew. 2x akumulatorki które będziesz ładował samodzielnie. Wyobrażałeś sobie jakoś inaczej bezprzewodową technologię? Energia z nieba? Co, może zaraz się dowiem, że pad od Ps3 chodzi non-stop bez ładowania? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie nie wiem czy dokładniej jak jest a po dłuższym szukaniu się zniechęciłem jak wygląda sprawa wstecznej kompatybilności do Xbox 360 słyszałem ze gry z Xbox trzeba na dysk twardy wgrać, aby grało, ale nie wiem jak to dokładniej jest i właśnie, dlatego pytam. Ja akurat z Empiku będę mieć własnego arcade tzn. udało sie zarezerwować na przyszły tydzień sprowadza z innego salonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

By-zy-dura. Musisz mieć dysk twardy, że móc w gry z pierwszego xboxa grać, ale gier przegrywać na dysk nie musisz. Widzisz, dysk twardy zawiera coś w stylu emulatora, który pozwala grać w gry z pierwszego iksa. Oczywiście nie wygląda to jak emulator na PC - tu po prostu wkładasz płytkę i grasz, zupełnie jakby była to gra z X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 21:43, WorldWar3PL napisał:

Masz wybór - akumulatorki specjalne do pada, które raz na ruski rok ładujesz podłączając kabelkiem
do konsoli, lub zwykłe 2x paluszki ew. 2x akumulatorki które będziesz ładował samodzielnie.
Wyobrażałeś sobie jakoś inaczej bezprzewodową technologię? Energia z nieba? Co, może zaraz
się dowiem, że pad od Ps3 chodzi non-stop bez ładowania? ;>



No coś Ty :P ten od PS3 ma wbudowany reaktor jądrowy który go zasila nie wiesz o tym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 21:50, xefs napisał:

No coś Ty :P ten od PS3 ma wbudowany reaktor jądrowy który go zasila nie wiesz o tym :p


Ej no! Przecież PS3 pobiera energię z potu wytworzonego przez nasze dłonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 21:46, Paweł10 napisał:

To co jest lepsze Xbox czy PS3 ???

No oczywiście że PS3!!! a tak na poważnie to zależy od ciebie i od gier w jakie grasz wiec patrz na gry
BTW. Wiecie że i Naruto zawita na PS3 pod robocza nazwa Naruto PS3 project 2008 czy jakoś podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 21:46, Paweł10 napisał:

To co jest lepsze Xbox czy PS3 ???


Najtrudniejsze pytanie w tym temacie. Nawet nie wiesz, że zacząłeś znowu wojnę fan(boyów) X360 i PS3 xD Ja ci powiem, że lepszy jest X, bo przynajmniej mogę sobie pograć teraz, a nie za rok/2 lata jak w przypadku PS3. Chodzi mi tu o większy wybór gier. Gry, które jednocześnie wychodzą na X''a i PS3, mają lepszą grafikę w tym pierwszym. Wybór należy do ciebie. Ja ci polecam X''a ze względu na ładniejszą grafikę i, jak dla mnie, ciekawsze gry. Jeśli weźmiesz PS3, to też się nic nie stanie. Ważne, że będziesz miał w co grać (chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 11:04, bojanzaw napisał:

> To co jest lepsze Xbox czy PS3 ???
>

Najtrudniejsze pytanie w tym temacie. Nawet nie wiesz, że zacząłeś znowu wojnę fan(boyów) X360
i PS3 xD Ja ci powiem, że lepszy jest X, bo przynajmniej mogę sobie pograć teraz, a nie za
rok/2 lata jak w przypadku PS3. Chodzi mi tu o większy wybór gier. Gry, które jednocześnie
wychodzą na X''a i PS3, mają lepszą grafikę w tym pierwszym. Wybór należy do ciebie. Ja ci
polecam X''a ze względu na ładniejszą grafikę i, jak dla mnie, ciekawsze gry. Jeśli weźmiesz
PS3, to też się nic nie stanie. Ważne, że będziesz miał w co grać (chyba).

ładniejsza grafike? a Uncharted to przecież najladniejsza gra na konsole jak narazie nie wspominajając o HS, faktem jest ze wiekszosc multiplatform jest brzydszych na ps3...a gier jest juz troche wiec spokojnie bedzie mogl z czego wybierać.
Wiec dlatego pisałem żeby patrzył na gry które bardziej mu odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 11:04, bojanzaw napisał:

Ja ci powiem, że lepszy jest X, bo przynajmniej mogę sobie pograć teraz, a nie za
rok/2 lata jak w przypadku PS3.


Hmm, a co stoi na przeszkodzie aby zagrać teraz? Może nie ma tak wielu tytłow jak X360, ale PS3 jest rok krócej na rynku, mimo to jest sporo dobrych gierek, takich jak Heavenly Sword, Ratchet and Clan, przepiękne Uncharted, Warhawk, Kane and Lynch, Assassins Creed, Unreal Tournament 3, Call of Duty 4 :)

Chodzi mi tu o większy wybór gier. Gry, które jednocześnie

Dnia 15.12.2007 o 11:04, bojanzaw napisał:

wychodzą na X''a i PS3, mają lepszą grafikę w tym pierwszym.


Grafika na przykład w przypadku EA to faworyzowanie X360 po prostu i dlatego wersja na PS3 jest ''okaleczona''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Totalna BZDURA takie gry które są wypuszczane na różne Call of Duty 4, Need for Speed i inne, na X-sie na PS3 niczym się nie różnią a oto dowód:


http://pl.youtube.com/watch?v=jTIrb5bYVko
http://pl.youtube.com/watch?v=AaPRQcPcyNg

W dzisiejszej sytuacji brałbym x-a ale jak już MGS jest już za pasem może się okazać że zmiecie całą konkurencje, a tak po za tym do PS3 zostało mi gdzieś 900 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 11:21, master matrox napisał:

> Ja ci powiem, że lepszy jest X, bo przynajmniej mogę sobie pograć teraz, a nie za
> rok/2 lata jak w przypadku PS3.

Hmm, a co stoi na przeszkodzie aby zagrać teraz?


A może cena? Może większy wybór jak pisałem?

Dnia 15.12.2007 o 11:21, master matrox napisał:

Może nie ma tak wielu tytłow jak X360, ale
PS3 jest rok krócej na rynku, mimo to jest sporo dobrych gierek, takich jak Heavenly Sword,
Ratchet and Clan, przepiękne Uncharted, Warhawk, Kane and Lynch, Assassins Creed, Unreal Tournament
3, Call of Duty 4 :)

Chodzi mi tu o większy wybór gier. Gry, które jednocześnie
> wychodzą na X''a i PS3, mają lepszą grafikę w tym pierwszym.

Grafika na przykład w przypadku EA to faworyzowanie X360 po prostu i dlatego wersja na PS3
jest ''okaleczona''...


Co nie zmienia faktu, że wyglądają lepiej -_-''

To zdanie: "Wybór należy do ciebie. Ja ci polecam X''a ze względu na ładniejszą grafikę i, jak dla mnie, ciekawsze gry. Jeśli weźmiesz PS3, to też się nic nie stanie. Ważne, że będziesz miał w co grać (chyba)" ci nic nie mówi? Przeczytaj je jeszcze raz ;)

Poleć mu może PSX xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 11:50, Bratek196 napisał:

Totalna BZDURA takie gry które są wypuszczane na różne Call of Duty 4, Need for Speed i inne,
na X-sie na PS3 niczym się nie różnią a oto dowód:


http://pl.youtube.com/watch?v=jTIrb5bYVko
http://pl.youtube.com/watch?v=AaPRQcPcyNg

W dzisiejszej sytuacji brałbym x-a ale jak już MGS jest już za pasem może się okazać że zmiecie
całą konkurencje, a tak po za tym do PS3 zostało mi gdzieś 900 złotych.


Tylko, że genialny MGS nie jest wcale taki cudowny, miodny, och ach. Było porównanie screenów i to, co Sony wcześniej prezentowało, różni się od tego, co jest naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 11:50, Bratek196 napisał:

Totalna BZDURA takie gry które są wypuszczane na różne Call of Duty 4, Need for Speed i inne,
na X-sie na PS3 niczym się nie różnią a oto dowód:


gratulacje kolego, jako dowod na brak roznic w materiale HD 1820x720p wstawiasz nam mocno skompresowane filmiki z youtube? kogo ty chcesz tym przekonac? litosci...

cod4 to jeden z wyjatkow na tle gier multiplatformowych, gdyz wersje na ps3 i 360 byly robiona przez osobne teamy, co zaowocowalo tym ze wersja na ps3 wreszcie nie wyglada gorzej (choc lepiej tez nie). w wypadku wiekszosci gier niestety jednak wersja na ps3 wypada slabiej od tej na x360 i taki jest fakt. popatrz sobie na loadingi w orange box, zwiechy w assassins creed czy jakosc grafiki w wiekszosci gier ea. takie sa fakty i trzeba sie z tym pogodzic - developerzy gier multiplatformowych zaniedbuja wersje na ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 13:58, Mateusz9214 napisał:



Ja jednak słyszałem, że więcej problemów było z PS3... :)
Spójrzcie na poniższy filmik porównujący grafikę na PS3 i Xboksie 360 w przypadku The Orange Box:

http://grrr.pl/2007/12/12/hl2-orange-box-x360-kontra-ps3/

IMO grafika wcale się nie różni, jednak na konsoli Sony są widoczne wyraźne przycinki...

EDIT: Od siebie dodam, że argument, że na PlayStation 3 jest mało tytułów robi się już nieaktualny. :)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się