Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2007 o 15:22, Oskar 1994 napisał:

Mam już Motorstorm i PES 2008 kupię jeszcze NFS PS i Uncharted albo R&C ToD ;] <nie_chwali_się>
: D

No cóż ja żadnej z tych gier nie mam bo za wyścigówkami to nie przepadam(chociaż na RR7 się skusiłem) a za sportowymi tym bardziej :P. Uncharted wygląda nieciekawie według mnie, tylko uważam że Ratchet jest fajny ale duża wada: podobno krótki.
A ja myślę że nie ma co kupować gier w stylu właśnie R&C czy Heavenly Sword z powodu krótkiej zabawy, nie opłaca się kupować gry dla paru godzin zabawy biorąc pod uwagę takie ceny jakie są teraz. Ale to tylko mój pogląd.

Ja osobiście nie mogę się doczekać TC:Endwar od Ubisoftu. Wydawanie rozkazów głosem i te sprawy...to będzie super :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 12:37, Klimos napisał:

Bueh, no tak, najważniejszego nie podałem :P Uznałem, że stali bywalcy tematu wiedzą, że posiadam
X360 ;)


Stałym bywalcem jestem, ale przypuszczałem, że może dla kogoś innego, jako prezent :P
A co do gry: Z tego, co szukałem, to wychodzi na to, że tylko PES chyba jest po ang. , FIFE przetłumaczono w 100% , tzn. na rynku są tylko te spolonizowane wersje :)
Możliwe jednak, że da się jakoś pogrzebać w ustawieniach i zmienić plik dźwiękowy PL na ANG (bleh, ja tak robię na PC xD Się zapominam czasem ;p ) lub po prostu można to zmienić w Menu, ale tutaj to radziłbym ci się popytać ludzi, co tę grę mają, czy da się tak zrobić :)

EDIT: Albo może jest możliwość "nagrania" na polską wersję jakiegoś angielskiego patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja bym właśnie wolał dostać coś ciekawego : P w co można pograć w kilka osób tj. np. w TH zgrasz najpierw ty potem kumpel i jest OK ;]

ja tak myślę właśnie na gwiazdkę pomiędzy :

- skate
- CMR Dirt
- Uncharted
- ratchet

Tylko tak myślę właśnie nad U i R&C, że przejdę je raz i po zabawie :( :D Ja chyba wezmę taki pack na gwaizdkę :

- Pilot do PS3
- Słuchawki to MP3
- Gra ( najprawdopodobniej : Skate lub CMR DIRT ;] )

Wyścigi kocham....Już mam jedne : Motorstorm. Na gwiazdkę od babci NFS PS no i może Dirt jeszcze ;]

A tak zapytam co jest lepsze pod wpływem takiej fabuły i "fajności z grania. Skate czy TH PG ??

Dodam, że strasznie podobał mi się TH AW ;]

Pozdrawiam !!!

Ps: A z takich gier, że nie chodzisz ludkiem itd. Tylko coś aby można w pare osób pograć to co polecicie ... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 18:12, Oskar 1994 napisał:

Ja tam wolę Szpaka i Szaran :D


Miłego końca świata ^_^

Dnia 12.12.2007 o 18:12, Oskar 1994 napisał:

Ale o ile wiem PES 2008 na każdą konsolę jest po angielsku

I chwała Bogu :P

Dnia 12.12.2007 o 18:12, Oskar 1994 napisał:

BĄDŹ PATRIOTĄ GRAJ PO POLSKU ;]


Tia, zakładając, że przeżyłoby się pierwszy kwadrans przy komentarzach P. Sz. Paka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Każdy lubi po swojemu" :D He he ja tam wolę żeby było polskie menu. W FIFE to sie jeszcze połapię bo jest łatwy interfejs. No ale w PES''ie to jest już gorzej jest tak użo ustawień, że nie wiem czy się połapię...


A jakie gry mi polecicie na PS3 prócz shooterów , FPS i takich typu HS :D

Ps: z takich gier to lubię tylko GoW :D To jest wirtualny miód : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 18:16, Mr.M napisał:

I chwała Bogu :P

Tia, zakładając, że przeżyłoby się pierwszy kwadrans przy komentarzach P. Sz. Paka :P


Zgodzę się jak najbardziej. W życiu nie wyobrażam sobie gry po polsku w taki tytuł jak na przykład Metal Gear Solid, nie daj Boże doszedłby dubbing i na przykład Snake to byłby Cezary Pazura. Spolszczona gra od razu straciłaby klimat, co innego na PeCetach, gdzie jest to standard...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 18:06, Mr.M napisał:

/.../
EDIT: Albo może jest możliwość "nagrania" na polską wersję jakiegoś angielskiego patcha?

Nie zapominaj, że mówimy o wersji na konsole. To nie jest tak jak na PC, że sobie pliki można podmienić. A nawet jeśli, to cała gra znajduje się na tłoczonym DVD. Nawet zakładając, że mam wersję ANG i POL, zakładając, że mogę je zgrać na komputer i podmienić odpowiednie pliki, to i tak muszę płytkę wypalić a DVD+/-R konsola nie czyta. Znalazłem jeden czy dwa egzemplarze na allegro, ale jeden ze sprzedających ma zbyt mało komentarzy, a drugi tak ogólnie mi się podejrzany wydaje. Może niesłusznie i może zaryzkuję a może jakaś inna okazja się trafi.

Dnia 12.12.2007 o 18:06, Mr.M napisał:

> Ale o ile wiem PES 2008 na każdą konsolę jest po angielsku
I chwała Bogu :P

A tu się nie zgodzę. PES 6 miał jak dla mnie całkiem przyzwoicie zrobiony polski komentarz, może czasem zbyt dosłowne tłumaczenie z angielskiego. Miałem też wrażenie, że Borek z Kołtoniem zbyt często się powtarzają, ale jak zagrałem u jakiegoś znajomego w wersję angielską, to okazało się, że w oryginale jest to samo i liczba odzywek również jest ograniczona.

@ Oskar 1994:

Dnia 12.12.2007 o 18:06, Mr.M napisał:

BĄDŹ PATRIOTĄ GRAJ PO POLSKU ;]

Jakieś inne ciekawe mądrości życiowe? Może "Bądź patriotą, nie ucz się języków obcych. To obcokrajowcy powinni się uczyć polskiego!", albo "Bądź patriotą, nie ruszaj się przez całe życie poza granice kraju! W ogóle zamknijmy granice dla wszystkich - to nasz kraj, więc co nam cudzoziemcy będą tu przyjeżdżać?". I tak przy okazji, nie wiem czy wiesz ale Sony to firma japońska: "Bądź patriotą, kupuj tylko polskie produkty!".

@ master matrox:

Dnia 12.12.2007 o 18:06, Mr.M napisał:

Spolszczona gra od razu straciłaby klimat, co innego na PeCetach, gdzie jest to standard...

A ja uważam, że różnicy nie ma. Na PC to standard dopiero od kilku lat, 10 czy 15 lat temu tak nie było. Ja grom wiele zawdzięczam jeśli chodzi o naukę języka. Do tej pory w niektóre gry wolę grać w angielskiej wersji, bo często bardziej naturalnie brzmią dla mnie oryginalne teksty. Tak jak już przytoczyłem wcześniej przykład Forzy Motorsport. Naprawdę nie wiem czy bym się połapał w polskich nazwach tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2007 o 22:00, Klimos napisał:


Nie zapominaj, że mówimy o wersji na konsole.


Nie zapominam, dopiero sobie przypomniałem po przeczytaniu posta, ale nie chciałem już usuwać, dałem tylko adnotację ;)

Dnia 12.12.2007 o 22:00, Klimos napisał:

Znalazłem jeden czy dwa egzemplarze
na allegro, ale jeden ze sprzedających ma zbyt mało komentarzy, a drugi tak ogólnie mi się
podejrzany wydaje. Może niesłusznie i może zaryzkuję a może jakaś inna okazja się trafi.


Ja często ryzykowałem i prawie ciągle mi się to opłacało ;)

Dnia 12.12.2007 o 22:00, Klimos napisał:

A tu się nie zgodzę. PES 6 miał jak dla mnie całkiem przyzwoicie zrobiony polski komentarz.


Ok, w grę nie grałem, to przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 22:24, Tomek1120 napisał:

A Assasin Creed na PC będzie z polskim dubbingiem.


no tu akurat bym się nie cieszył... Jakościowo na pewno będzie świetnie, ale dobór aktorów i same dialogi wyjdą na ładną padakę pewnikiem (tak jak z PoP T2T) - ot to cała Cenega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 17:26, syriusz.b napisał:

> A Assasin Creed na PC będzie z polskim dubbingiem.

no tu akurat bym się nie cieszył... Jakościowo na pewno będzie świetnie, ale dobór aktorów
i same dialogi wyjdą na ładną padakę pewnikiem (tak jak z PoP T2T) - ot to cała Cenega :)

jak usłyszałem ksiecia u kolegi w Pop T2T który mówił głosem posterunkowego z Rodziny zastępczej myślałem ze umrę ze śmiechu, ponoć w dubbingu ma brać udział B.Szyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 18:39, Mateusz9214 napisał:

jak usłyszałem ksiecia u kolegi w Pop T2T który mówił głosem posterunkowego z Rodziny zastępczej
myślałem ze umrę ze śmiechu, ponoć w dubbingu ma brać udział B.Szyc


to samo ale jakościowo i "technicznie" było świetnie - aczkolwiek dobór aktorów tragiczny - tak jak mówiłem... Co do AC PL to Altairem ma mówić lektor z Hypera, a B. Szyc ma chyba być jednym z celów czy coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To była tylko taka metafora : P No niektóre gry po prostu lepiej "smakują" po angielsku. Np. F1 po angielsku jest świetna : P Prosty jeżyk i fajny komentarz :D

A PES 6 był jak dla mnie fajnie zrobiony. Jednak nie mówię, że Panowie SS są źli. Według mnie oni teś są dobrzy. Muszą poświęcić troszkę czasu by nagrać te komentarze i tak na sucho okrzyczeć "GOAL" to jakoś tak dziwnie : P Nie mówię, że są doskonali w każdym calu ale swoją robotę wykonali dobrze. Z drugiej strony jeżeli ktoś zna bardzo dobrze język może pozwolić sobie na poczucie angielskiego humoru : ] Ja po angielsku lubię sobie coś pooglądać ale taki mistrz to nie jestem. Dużo zrozumiem ale czasami trafi się co nie rozumiem. A jak gram w grę to można nauczyć się wielu pożytecznych słów : Z tibi jakieś 2-3 lata temu nauczyłem się całego ekwipunku np. nóż do Knife i jest to potrzebne słowo w życiu codziennym.

Macie jednak rację w niektóre gry fajnie gra się po angielsku. grałem w Sam & Max po angielsku i było fajnie taki fajowski język i lekkie poczucie angielskiego czy amerykańskiego humoru. Nie wiem jak wypadnie polska wersja ale nawet jak będzie troszkę gorsza od oryginału to będzie dobrze. Niestety wile gier jest tłumaczonych tragicznie. Przykładów nie podam bo każdy zna z własnego życia, grania. Jednak wydawca powinien się dziesięć razy zastanowić czy dać dubbing czy tylko napisy. Moim zdaniem napisy są lepsze, gdyż słyszy się ten brytyjski czy amerykański akcent : P A to nie zapomniane uczucie :D Albo Niemiecki teksty "Ich habe deine...." :D To ma taki swój klimacik :D

Jeszcze raz zapytam co jest lepsze na PS3 : Skate czy TH PG ? A może ktoś grał w któryś z tych tytułów bo chcę się skusić ale nie wiem, na który :D ??

Dziękuję

Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na PC gra jest po Polsku a na inne platformy po angielsku to oznacza że producenci gier na konsole mają gdzieś polskich graczy. Żeby nawet napisów nie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 20:28, Tomek1120 napisał:

Jak na PC gra jest po Polsku a na inne platformy po angielsku to oznacza że producenci gier
na konsole mają gdzieś polskich graczy. Żeby nawet napisów nie zrobić.


szczególnie, że spolszczenia robi producent... Taaaak mają nas daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 20:34, syriusz.b napisał:

> Jak na PC gra jest po Polsku a na inne platformy po angielsku to oznacza że producenci
gier
> na konsole mają gdzieś polskich graczy. Żeby nawet napisów nie zrobić.

szczególnie, że spolszczenia robi producent... Taaaak mają nas daleko...

Pozatym wymyślają ceny z kosmosu. Gra na PC 99zł a na PS3 250zł i liczą że ktoś im to kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 20:39, Tomek1120 napisał:

> > Jak na PC gra jest po Polsku a na inne platformy po angielsku to oznacza że producenci

> gier
> > na konsole mają gdzieś polskich graczy. Żeby nawet napisów nie zrobić.
>
> szczególnie, że spolszczenia robi producent... Taaaak mają nas daleko...
Pozatym wymyślają ceny z kosmosu. Gra na PC 99zł a na PS3 250zł i liczą że ktoś im to kupi.


1. Mój post to była ironia, bo producenci nie robią spolszczeń, tylko wydawcy
2. To nie są ceny z kosmosu to są normalne ceny, to gry na PC są takie tanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 20:45, syriusz.b napisał:

2. To nie są ceny z kosmosu to są normalne ceny, to gry na PC są takie tanie...

Może. Ale tym chyba nie przekonają do zakupu konsoli. Dla mnie i tak 250zł za grę to kosmos. Najdroższa jaką kupiłem była za 120zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się