Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2008 o 17:17, Bratek196 napisał:

No to nieźle M$ mnie urządziło cena wersji arcade która wynosi 770 złotych strasznie
mnie kusi.....


Piszesz juz o tym od paru dni. Zlap sie za ja..ka i podejmij meska decyzje to albo to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2008 o 17:19, MLODY2K6 napisał:

Piszesz juz o tym od paru dni. Zlap sie za ja..ka i podejmij meska decyzje to albo to
:D



W tym problem jest że jak kupuję coś to się namyślam się bardzo długo (w przypadku konsoli trwa to od listopada) a jak kupowałem jakąś gre to się zastanowiłem około godziny, nie to że jestem wybredny tylko nie chcę mieć potem zawodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz mam już kompletnie namotane w głowie. Mam chcicę na CoD 4: MW, ale nie mam XL Gold :/. Pograłbym sobie również w Gears of War, lecz w głowie ciągle słyszę głos mówiący mi, żebym poczekał do premiery GTA IV. Dysponuję sumą 150 zł, w przyszłości zwiększy się ona o ok. 50-60 zł. Czekać, czy kupować coś teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 17:23, Szperacz Robson napisał:

Dobra, teraz mam już kompletnie namotane w głowie. Mam chcicę na CoD 4: MW, ale nie mam
XL Gold :/. Pograłbym sobie również w Gears of War, lecz w głowie ciągle słyszę głos
mówiący mi, żebym poczekał do premiery GTA IV. Dysponuję sumą 150 zł, w przyszłości zwiększy
się ona o ok. 50-60 zł. Czekać, czy kupować coś teraz?

Na twoim miejscu czekalbym na GTA. GoW jest swietna gierka, ale jest duza szansa, ze Ci sie znudzi jak masz grac w pojedynke, a i po jego premierze wyszly inne mistrzowskie tytuly. CoD4 nie jest moze jakas dluga, ale po jej skonczeniu zawsze masz tryb Arcade chociazby. Czekaj na GTA4!
EDIT: W przyszlosci GoW stanieje, wiec bedziesz mogl sobie go sprawdzic. Jak masz juz mega cisnienie to bierz np. DMC4 lub BioShock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo. Postawilem na X360 PREMIUM i jestem bardzo zadowolony. Dzisiaj mi przyjechała FORZA 2 rakze bede miec zajecie na swieta i po swietach. koncze HALO 3 i przymierzam sie jeszcze do Dead or Alive 4 i Crackdown :D Ja na twoimm miejscu wzialbym Premium. Masz dysk mozesz ssac demka dodatki do gier na dysk. W arcade masz karte ale nie jest ona za duza. Glupie demo FORZA 2 670mb Flatout Ultimate Carnage juz 800mb. Dodatki?? np do Forza 2 seat leon Cupra 51mb wiec oplaca sie miec dysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 17:30, MLODY2K6 napisał:

koncze HALO 3(...)


Takiś cwany, to przejdź to samemu na Legendary xD Nie ma bata! Znajdź ludzi, żeby zagrali to z tobą co-op online ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak posiadam router bezprzewodowy i dzieki za odpowiedz :) to mnie ostatecznie przekonało ze ps3 to będzie dobry wybór :) teraz tylko zbierac pieniążki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz pewnie zacznę zasyp serią noobskich pytań:D A pierwsze (w zasadzie któreś już z kolei, ale pierwsze po uruchomieniu X''a) Brzmi: Czy mogę wybrać jakiś inny rodzaj obrazu Pal niż tylko odświeżanie? Bo jak wybiorę Pal 60, to mi obraz skacze, a kompa bez problemu podłączam na 60 Hz do tego TV. Chcę uruchomić gierki z płyty Arcade i nie mogę właśnie przez to 50 hz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 16:15, Łeber napisał:

-Nie jestem znawcą SL, lecz wiem jak to działa, to różnica jest.
-Pooglądał byś sobie w necie filmiki z beta HOME, poczytał o tym, a nie gówno wiesz i
pieprzysz. Ludzie w brew pozorom potrafią oceniać na podstawie widzianych gameplayów,

powiedziałem. czekam na udostępnienie tego cyrku na kółkach. na razie patrzę, patrzę i widzę niewiele. i nie rzucam się na około, że to gówno, albo że cud miód i orzeszki. bo lizać screeny to mogą właśnie fanboye.

Dnia 20.03.2008 o 16:15, Łeber napisał:

-czemu twierdzisz, że nie umiem czytać, może bym umiał gdybyś ty uwzględnił to w poprzednim
poście

hmm, a nie napisałem? cytuję:
gdy kupowałem swojego Xboksa, sony cały czas miało europę głęboko w ciemnym miejscu. skąd mam mieć więc pewność że podobne sytuacje nie pojawią się w przyszłości? dodam że kupowałem go około roku po premierze. rok po premierze x''a sony nadal miało nas w tyle. co jeszcze mam ci wyłuszczyć?

Dnia 20.03.2008 o 16:15, Łeber napisał:

- konsola nie wychodzi z dnia nadzień, technologia prze do przodu, lecz konsole mają
odstęp czasowy około siedmiu lat, a to sporo...

mają. i? to nadal nie zmienia faktu, że kupowanie konsoli czy jakiegokolwiek sprzętu elektronicznego z myślą o przyszłości jest bez sensu. już o tym napisałem i na prawdę nie chce mi się powtarzać.

Dnia 20.03.2008 o 16:15, Łeber napisał:

Proszę Cię zastanów się co piszesz, najpierw się myśli potem robi, a nie na odwrót.

zapewne. co więc jest nieprzemyślanego w moich postach? bo to że ty się z nimi nie zgadzasz to jeszcze nie znaczy, że są nieprzemyślane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 18:05, bojanzaw napisał:

> koncze HALO 3(...)

Takiś cwany, to przejdź to samemu na Legendary xD Nie ma bata! Znajdź ludzi, żeby zagrali
to z tobą co-op online ;)


No ja narazie gram na normal ale oczywiste ze przjde na wyzszym i przymierze sie do legendary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 19:05, MLODY2K6 napisał:

> > koncze HALO 3(...)
>
> Takiś cwany, to przejdź to samemu na Legendary xD Nie ma bata! Znajdź ludzi, żeby
zagrali
> to z tobą co-op online ;)

No ja narazie gram na normal ale oczywiste ze przjde na wyzszym i przymierze sie do legendary
:D


Ja przeszedłem sam na Normalu, wiadomo, żadna sztuka ale było ciężko. (Spoiler) Najciężej było pokonać mi 2 Scorpiony na raz, całą noc nad tą misją siedziałem, ale udało się w końcu. (Spoiler) Ostatnia misja była trochę zbyt łatwa jak dla mnie, przynajmniej na Normalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2008 o 20:05, arekskate napisał:

Ja przeszedłem sam na Normalu, wiadomo, żadna sztuka ale było ciężko. (Spoiler)
Najciężej było pokonać mi 2 Scorpiony na raz, całą noc nad tą misją siedziałem, ale udało
się w końcu. (Spoiler) Ostatnia misja była trochę zbyt łatwa jak dla mnie, przynajmniej
na Normalu :)


E mi sie Scorpiony podobaly 10 min roboty pod warunkiem ze siadzasz do samolotu a nie jedziesz czolgiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem we wtorek X360 Premiuma 175W HDMI + Burnout Paradise za 1099zł ;))
Wszystko super ale jak się przyjrzeć to są takie małe ryski na płycie, wszystko działa nic sie nie tnie ale troche mnie to niepokoi, konsola jest w pozycji poziomej i jak gram to wogóle jej nie ruszam, można te małe ryski jakoś usunąć, też macie takie coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 20:33, Ratefi napisał:

Kupiłem we wtorek X360 Premiuma 175W HDMI + Burnout Paradise za 1099zł ;))
Wszystko super ale jak się przyjrzeć to są takie małe ryski na płycie, wszystko działa
nic sie nie tnie ale troche mnie to niepokoi, konsola jest w pozycji poziomej i jak gram
to wogóle jej nie ruszam, można te małe ryski jakoś usunąć, też macie takie coś??


tez mam taka wersje konsola stoi pionowo i nie mam zadnych rysek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłem we wtorek X360 Premiuma 175W HDMI + Burnout Paradise za 1099zł ;))
> Wszystko super ale jak się przyjrzeć to są takie małe ryski na płycie, wszystko działa
> nic sie nie tnie ale troche mnie to niepokoi, konsola jest w pozycji poziomej i jak gram
> to wogóle jej nie ruszam, można te małe ryski jakoś usunąć, też macie takie coś??

tez mam taka wersje konsola stoi pionowo i nie mam zadnych rysek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się