Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2008 o 10:47, Budyn napisał:

Zastanawiałem się bardzo długo w jaki sposób podłączyć głośniki do Xboxa. Czy jest w
ogóle jakiś sposób? Czy można podłączyć głośniki przez port USB z konsolą?


Musisz mieć przejściówkę 2x gniazdo RCA/1 gniazdo lub 1 wtyk minijack. Chyba, że masz głośniki z gniazdami RCA, to wtedy bezpośrednio możesz podłączyć. Taka przejściówka to koszt 2zł. Można też samemu zrobić (ja tak zrobiłem :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 11:03, bojanzaw napisał:

> Zastanawiałem się bardzo długo w jaki sposób podłączyć głośniki do Xboxa. Czy jest
w
> ogóle jakiś sposób? Czy można podłączyć głośniki przez port USB z konsolą?

Musisz mieć przejściówkę 2x gniazdo RCA/1 gniazdo lub 1 wtyk minijack. Chyba, że masz
głośniki z gniazdami RCA, to wtedy bezpośrednio możesz podłączyć. Taka przejściówka to
koszt 2zł. Można też samemu zrobić (ja tak zrobiłem :P).

A tą przejściówkę to mam kupić żeńsko-męską? Jak mam to do głośników podłączyć, skoro one mają tylko wejście słuchawkowe i kabel dźwiękowy do komputera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 11:53, Budyn napisał:

A tą przejściówkę to mam kupić żeńsko-męską? Jak mam to do głośników podłączyć, skoro
one mają tylko wejście słuchawkowe i kabel dźwiękowy do komputera?


Coś takiego. Tylko zamiast wtyku ma być gniazdo.
http://img.nokaut.pl/p/72/a0/72a08822c432b5415140e8f4facbc5b4500x500.jpg

Poszukaj, google nie gryzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 11:53, Budyn napisał:

A tą przejściówkę to mam kupić żeńsko-męską? Jak mam to do głośników podłączyć, skoro
one mają tylko wejście słuchawkowe i kabel dźwiękowy do komputera?


zależy od głośników generalnie od xboxa po przejściówce masz minijack męski, że tak powiem... I np. niektóre głośniki mają wyciągany kabel i wtedy w jego miejsce wpinasz jacka, a np. ja mam 2.1, które mają "stały" kabel i musiałem kupić przejściówkę żeńsko-żeńską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli nie mam problemu z internetem w PSP to rownierz nie bede mial problemow z PS3. ? chodzi mi glownie o gre przez siec... i czy jest to calkowicie darmowe bo gdzies kiedys przeczytalem zze w takiego Warchawka malo palakow pogra bo nie moze to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:24, Davidskrk napisał:

jezeli nie mam problemu z internetem w PSP to rownierz nie bede mial problemow z PS3.
? chodzi mi glownie o gre przez siec... i czy jest to calkowicie darmowe bo gdzies kiedys
przeczytalem zze w takiego Warchawka malo palakow pogra bo nie moze to prawda??


Granie przez sieć w PS3 jest zupełnie darmowe. Jeśli nie masz problemów z internetem na PSP (rozumiem, że posiadasz router bezprzewodowy) to wtedy nie będziesz miał problemów z PS3. Co do Warhawka to Polacy nie mają żadnych blokad do grania w Warhawka, tworzysz konto gdzie podajesz lokalizację "Polska" i możesz grać bez żadnych przeszkód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 19:26, Łeber napisał:

Nie gram w Simsy i tego typu rzeczy więc nie wiem.

nie mówimy o simach, a o second life. a skoro jak sam piszesz, że nie wiesz o co chodzi, to po kiego diabła porównujesz coś o czym nie masz pojęcia (Second Life) do czegoś innego co jeszcze na rynku się nie pojawiło (Home). Łeber, to jest czysta paranoja i daj już sobie spokój.

Dnia 19.03.2008 o 19:26, Łeber napisał:

Sorry stary, ale awaryjność jest jednym z ważniejszych powodów, które wliczają się do
podjęcia decyzji o zakupie konsoli.

może dla ciebie. ja już napisałem - nie widzę najmniejszego problemu w awaryjności w sytuacji gdy masz rewelacyjny, darmowy i bezproblemowy serwis. dla mnie w takiej sytuacji ważniejsze są gry i ich oraz dostępność, jak i cena samego sprzętu. i tak na marginesie: gdy kupowałem swojego Xboksa, sony cały czas miało europę głęboko w ciemnym miejscu. skąd mam mieć więc pewność że podobne sytuacje nie pojawią się w przyszłości?

Dnia 19.03.2008 o 19:26, Łeber napisał:

Poza tym jeżeli by myśleć przyszłościowo, chyba właśnie tak robi każdy organizm na ziemi,
to bardziej się opłaca kupować PS3, ze względu na przyszłe gry, możliwości konsoli i
ciągły, bardzo dobry rozwój,

myślący organizm nie kupuje elektroniki z myślą o przyszłości. jest to jedna z najgłupszych rzeczy jakie można zrobić. elektronika starzeje się dzisiaj szybciej niż świeże owoce. kupujesz coś dzisiaj, a jutro dostajesz to samo tylko za połowę ceny. głupotą jest więc kupowanie sprzętu elektronicznego z myślą o przyszłości.
gadasz w kółko o tej przyszłości. pół roku temu też o niej gadałeś. no i co? przyszłość zamieniła się w teraźniejszość, a ty nadal nawijasz o przyszłości.

Dnia 19.03.2008 o 19:26, Łeber napisał:

Poza tym jakiś czas temu wyliczyłem, [...]

twoje genialne wyliczenia, jak już zostało powiedziane są racze nie wiele warte. a 70% polaków z internetem, to możesz między bajki włożyć. bylibyśmy jednym z najlepiej skomputeryzowanych narodów na świecie :D a tak dobrze to jeszcze u nas nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:14, bojanzaw napisał:

> A tą przejściówkę to mam kupić żeńsko-męską? Jak mam to do głośników podłączyć,
skoro
> one mają tylko wejście słuchawkowe i kabel dźwiękowy do komputera?

Coś takiego. Tylko zamiast wtyku ma być gniazdo.
http://img.nokaut.pl/p/72/a0/72a08822c432b5415140e8f4facbc5b4500x500.jpg

Poszukaj, google nie gryzie :P

Czyli mam kupić przejściówkę żeńsko-żeńską, ok dzięki. Czy istnieje możliwość zasilania głośników przez port USB z Xboxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:45, Budyn napisał:

Czyli mam kupić przejściówkę żeńsko-żeńską, ok dzięki. Czy istnieje możliwość zasilania
głośników przez port USB z Xboxa?


Tak, ale i tak musisz mieć tą przejściówkę. Korzystałem z takiego głośnika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a) Second Life to Simsy tylko, że multi. Moja dziewczyna grała, to wiem jak to prosperuje. Byś był zainteresowany tematem HOME, czy w ogóle byś coś o tym wiedział, to byś głupot nie wygadywał,
b) Tak dostępność gier, a jakże, sporo ich jest do ściągnięcia z siecie nielegalnie na Xboxa, prawda,
c) Czy ja wiem, Sony raczej stoi ciut wyższym poziomie co M$ w bitwie o Europe, a przynajmniej nie ma Polski głęboko,
d) nie chodzi tu o całą elektronikę, lecz o konsole, aktualnie są 3 bardzo dobre konsole na rynku, z czego jedna jest zupełnie inna niż dwie pozostałe, czyli Wii, ten temat to inna bajka, lecz X-klocek i Czarnulka są dla prawdziwych graczy i uważam, że PS3 oferuje znacznie więcej niż Xbox 360. Tylko zauważ jedną rzecz, przyszłość dla obecnych next-genów się skończy wtedy, gdy wyjdzie kolejna generacja konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 oferuje wiecej od XO tylko na plaszczyznie multimediow (gl. BluRay). Bo nie ukrywajmy, ze XO ma mase genialnych gierek lepszych niz ta garstka tytulow na PS3. Ma tez lepszy online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 13:12, MakaroniarzPL napisał:

PS3 oferuje wiecej od XO tylko na plaszczyznie multimediow (gl. BluRay). Bo nie ukrywajmy,
ze XO ma mase genialnych gierek lepszych niz ta garstka tytulow na PS3. Ma tez lepszy
online.


oj jakbyś śledził wątek to byś wiedział, że ogromna biblioteka gier to wg. naszego wszechwiedzącego profesora Łebera jedna wielka By-zy-ydura.


[swoją drogą nie powiem, po co dał tam te "y", no ale takie rzeczy to tylko on jest w stanie wyjaśnić...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:52, Łeber napisał:

a) Second Life to Simsy tylko, że multi. Moja dziewczyna grała, to wiem jak to prosperuje.
Byś był zainteresowany tematem HOME, czy w ogóle byś coś o tym wiedział, to byś głupot
nie wygadywał,

odezwał się znawca tematu Second Life i nieistniejącego Home :/ gdzie są głupoty, które wygaduję? kto porównał Second Life do Home, po czym stwierdził że o samym Second Life nie ma pojęcia? Łeber, po raz kolejny leziesz w szambo i mimo, że grunt pod stopami niepewny to jeszcze się wiercisz. dał byś już spokój. wyjdzie Home, to chętnie wrócę do tematu.

Dnia 20.03.2008 o 12:52, Łeber napisał:

b) Tak dostępność gier, a jakże, sporo ich jest do ściągnięcia z siecie nielegalnie na
Xboxa, prawda,

po prostu słów mi brak :(

Dnia 20.03.2008 o 12:52, Łeber napisał:

c) Czy ja wiem, Sony raczej stoi ciut wyższym poziomie co M$ w bitwie o Europe, a przynajmniej
nie ma Polski głęboko,

nie bardzo widzę jaki to co napisałeś ma związek z moją wcześniejszą wypowiedzią :/ ja mówiłem o momencie w którym sam kupowałem konsolę jak i tym, że nie mam pewności czy podobna sytuacja się nie powtórzy. syriusz już zauważył, i to się jak widać potwierdza, że z czytaniem u ciebie chyba nie najlepiej.

Dnia 20.03.2008 o 12:52, Łeber napisał:

d) nie chodzi tu o całą elektronikę, lecz o konsole [...]

uh, a jakie to ma znacznie? zasady obowiązują te same. a jeśli kupujesz konsolę z myślą o przyszłości, to życzę powodzenia. zanim przyszłość nadejdzie będziesz miał następną generację ;)

i na tym panie przewodniczący myślę, że możemy skończyć i darować sobie kolejne By-zy-ydury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Nie jestem znawcą SL, lecz wiem jak to działa, to różnica jest.
-Pooglądał byś sobie w necie filmiki z beta HOME, poczytał o tym, a nie gówno wiesz i pieprzysz. Ludzie w brew pozorom potrafią oceniać na podstawie widzianych gameplayów,
-czemu twierdzisz, że nie umiem czytać, może bym umiał gdybyś ty uwzględnił to w poprzednim poście
- konsola nie wychodzi z dnia nadzień, technologia prze do przodu, lecz konsole mają odstęp czasowy około siedmiu lat, a to sporo...

Proszę Cię zastanów się co piszesz, najpierw się myśli potem robi, a nie na odwrót.

syriusz.b- zdanie owo źle sformułowałem, nie oto mi chodziło, a ty nadal pomimo mojej poprawki wygrzebujesz stare grzechy... szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 16:15, Łeber napisał:

syriusz.b- zdanie owo źle sformułowałem, nie oto mi chodziło, a ty nadal pomimo
mojej poprawki wygrzebujesz stare grzechy... szkoda


szkoda to mi jest wtedy, kiedy takie źle sformułowane zdania wklejasz prawie codziennie tutaj, w tym temacie... Ja już nie mam siły tłumaczyć wszystkiego i dokładnie (vide wczorajsza lista i twoje 11 palców), więc zostaje mi tylko krótki, ironiczny post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 16:19, syriusz.b napisał:

szkoda to mi jest wtedy, kiedy takie źle sformułowane zdania wklejasz prawie codziennie
tutaj, w tym temacie... Ja już nie mam siły tłumaczyć wszystkiego i dokładnie (vide wczorajsza
lista i twoje 11 palców), więc zostaje mi tylko krótki, ironiczny post...

Wiesz, był kiedyś taki Johnny 11 Palców xD
Warto kupować NFS Pro Street na X360? Grałem w demo i podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się ludzie z piętnastoma palcami, ale dobra to tak na marginesie. Poza tym, przeprosiłem, że źle sformułowałem i poprawiłem.

Wiesz co, wypatrujesz drzazgi w cudzym oku, a belki w swoim nie widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 16:57, Szperacz Robson napisał:

Sorry za kolejnego posta, ale mam jeszcze jedno pytanie: lepiej kupić NFS: PS czy Forza
Motorsport 2?


Mam to i to. i powiem tak NFS PS wyglada lepiej na kompach wiec bierz od razu FORZE. Dzisiaj mi przyszla i jest rewelacja. Dom tego 10x wiecej samochodow wiec mysle ze powinienes byc bardziej zadowlony z forzy 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się