Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

O ile demko uderzyło mnie tylko klimatem, to pełna wersja jeszcze nim powaliła.
Jedyna wada to monotonia gry - tradycyjnie rozpocząłem grę na najwyższym poziomie trudności, przez co w późniejszych etapach walka musiała zawsze wyglądać tak samo, bardzo schematycznie.
jedrek221
Jeżeli chodzi o porównanie samego dema do Bioshock na X360, wersja na biały piecyk gazowy ma lepsze tekstury - ponoć pełne wersję mają wyglądać na obu konsolach tak samo/lepiej na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 08:54, Avar Neus napisał:

Witam
Moglibyście wypisać mi sztandarowe ''ekskluziwy'' na ps3 i x360?

Z góry dzięki


Moje typy, kolejność nieprzypadkowa ;)

X360:
Gears of War
BioShock (jeszcze ;p)
Halo 3
Ninja Gaiden 2
Mass Effect

Fable II (wierzę, że będzie dobrze)

ew. Viva Pinata, Lost Odyssey i Blue Dragon - jeżeli ktoś lubi takie klimaty ;)


PS3:
Metal Gear Solid 4
Uncharted
Ninja Gaiden Sigma (chociaż to nie do końca zupełnie nowa gra ;P)
Heavenly Sword
Siren
WipeOut HD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 09:04, Spaykus napisał:

Moje typy, kolejność nieprzypadkowa ;)

X360:
/.../


Forza, Forza, Forza! Na polu symulacji wyścigów wciąż wygrywa z demem GT5 ;)
Poza tym, dodać należy GoW2, które lada chwila się ukaże i podobnie jak Fable 2, producentowi również ciężko (aczkolwiek jak pokazuje historia nie niemożliwe) będzie zepsuć ten tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z demem? Chyba tak tylko ignoranci mówią, jeszcze raz Ci przypomnę, że GT5: Prologue jest bardzo dobra grą, za niską cenę, w której mamy od groma samochodów i to nazywasz demem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Nie tylko on nazywa tę grę demem, lecz też setki serwisów z grami, jak, z tego co pamiętam, sam producent.
"Dobra, dajemy im demo... a GT5 kiedy im damy? Bleh, póóóźniej..".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 10:34, Łeber napisał:

Z demem? Chyba tak tylko ignoranci mówią, jeszcze raz Ci przypomnę, że GT5: Prologue jest bardzo
dobra grą, za niską cenę, w której mamy od groma samochodów i to nazywasz demem?


Nie chcę wywoływać kolejnej wojny platform. Ale jak inaczej nazwiesz grę (GT5P), której zadaniem jest zaprezentowanie możliwości innej gry (GT5), która wkrótce się ukaże? Beta? CTP? Jak zwał tak zwał. Nadal jednak twierdzę, że mimo sporej liczby samochodów czy torów, w porównaniu do innych tego typu gier, nie jest to pełnoprawna produkcja, a jedynie zapowiedź czegoś większego (tłumaczy to z resztą sama nazwa - Prologue).

Osobiście, mając PS3 wolałbym poczekać na pełną wersję, która zapewne będzie miała to co Prologue + dużo, dużo więcej. Jednak widać, że rynek chce inaczej i ja byłbym w mniejszości. Polyphony zdecydowało się na taki krok w przypadku czwartej części i przyniosło im to spory zysk, więc czemu by nie zarobić dwa razy na tej samej grze ponownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki monitor (patrz obrazek)

Czy do niego idzie podłączyć XboXa360? Jeżeli tak to czy potrzebują jakichś dodatkowych kabli, np takich których nie ma w zestawie premium?

20081014110622

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 10:32, Klimos napisał:

Forza, Forza, Forza! Na polu symulacji wyścigów wciąż wygrywa z demem GT5 ;)
Poza tym, dodać należy GoW2, które lada chwila się ukaże i podobnie jak Fable 2, producentowi
również ciężko (aczkolwiek jak pokazuje historia nie niemożliwe) będzie zepsuć ten tytuł.


Tja, jeśli lubi się tego typu gry. Dla mnie dobra samochodówka to Ridge Racer, wszystko z bardziej rozbudowanym i wymagającym systemem jazdy mnie przerasta :D

Chociaż ostatnio wróciłem do Carbona. Zobaczymy ;)

Tylko ja zawsze mam problem przy wchodzeniu w zakręt - nie wiem czy wciskać ręczny, czy normalny hamulec, a może po prostu zdejmować nogę z gazu. Ech, nie ogarniam... :(
A drift to już w ogóle magia dla mnie.

struksik > tak, na pewno ten monitor ma wejście vga lub dvi, a więc spoko. Będziesz potrzebował tego: http://www.gram.pl/sk8_9Ajr0_XBOX360_VGA_Cable.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 11:06, struksik napisał:

Mam taki monitor (patrz obrazek)

Czy do niego idzie podłączyć XboXa360? Jeżeli tak to czy potrzebują jakichś dodatkowych
kabli, np takich których nie ma w zestawie premium?

Wydaje mi się że niestety nie :/ Najlepiej gdybyś miał monitor ze złączem HDMI. Wtedy musiałbyś dokupić jeszcze specjalny kabel bo o ile wiem to jest on tylko w najdroższej wersji konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 11:25, Spaykus napisał:

> Forza, Forza, Forza! Na polu symulacji wyścigów wciąż wygrywa z demem GT5 ;)
> Poza tym, dodać należy GoW2, które lada chwila się ukaże i podobnie jak Fable 2,
producentowi
> również ciężko (aczkolwiek jak pokazuje historia nie niemożliwe) będzie zepsuć ten
tytuł.

Tja, jeśli lubi się tego typu gry. Dla mnie dobra samochodówka to Ridge Racer, wszystko
z bardziej rozbudowanym i wymagającym systemem jazdy mnie przerasta :D

Chociaż ostatnio wróciłem do Carbona. Zobaczymy ;)

Tylko ja zawsze mam problem przy wchodzeniu w zakręt - nie wiem czy wciskać ręczny, czy
normalny hamulec, a może po prostu zdejmować nogę z gazu. Ech, nie ogarniam... :(
A drift to już w ogóle magia dla mnie.

struksik > tak, na pewno ten monitor ma wejście vga lub dvi, a więc spoko. Będziesz
potrzebował tego: http://www.gram.pl/sk8_9Ajr0_XBOX360_VGA_Cable.html


Tylko tego na gram.pl nie kupuj! Bo przepłacisz, ostatnio na allegrosach widziałem po 40 zł bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 11:37, struksik napisał:

> struksik > tak, na pewno ten monitor ma wejście vga lub dvi, a więc spoko. Będziesz
potrzebował tego: http://www.gram.pl/sk8_9Ajr0_XBOX360_VGA_Cable.html
A czy gry będą wyglądały na nim lepiej/gorzej czy bez zmian?


720p wyciągniesz. Ja większych zmian nie zauważyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 11:25, Spaykus napisał:

Tja, jeśli lubi się tego typu gry. Dla mnie dobra samochodówka to Ridge Racer, wszystko
z bardziej rozbudowanym i wymagającym systemem jazdy mnie przerasta :D

Po włączeniu wszystkich ABSów, kotroli trakcji, wyłączeniu uszkodzeń i ustawieniu poziomu przeciwników na Easy gra się dość łatwo.

Dnia 14.10.2008 o 11:25, Spaykus napisał:

Tylko ja zawsze mam problem przy wchodzeniu w zakręt - nie wiem czy wciskać ręczny, czy
normalny hamulec, a może po prostu zdejmować nogę z gazu. Ech, nie ogarniam... :(
A drift to już w ogóle magia dla mnie.

W Forzy ręcznego prawie się nie używa, driftu też raczej należy unikać, bo prędzej wyleci się na pobocze, niż jakikolwiek pożytek z tego będzie. Na początek włącz sobie linie pokazującą idealny tor jazdy. Pokazuje ona także kiedy przyspieszać, kiedy zdjąć palec z gazu a kiedy należy hamować (normalnym hamulcem, od ręcznego łapy z dala ;) Po przejechaniu kilkun(-nastu) wyścigów wyczujesz bez problemów jak jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko do posiadaczy next-genowej Fify 09, bo chcę się upewnić... Czy mi się zdaje, czy w grze nie ma Ligi Mistrzów??? Powiedzcie mi, że coś mi się ubzdurało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wprowadzaj go w błąd. Bez problemu podłączy, potrzebuje jedynie kabla VGA, który kosztuje ~60 zł (mówię o kablu dobrej jakości). Ewentualnie będzie potrzebować jeszcze przejściówki żeńsko-żeńskiej, która kosztuje około 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 11:43, Klimos napisał:

> z bardziej rozbudowanym i wymagającym systemem jazdy mnie przerasta :D
Po włączeniu wszystkich ABSów, kotroli trakcji, wyłączeniu uszkodzeń i ustawieniu poziomu
przeciwników na Easy gra się dość łatwo.


E tam, minimum normal, na easy z zasady nie gram ;)

Dnia 14.10.2008 o 11:43, Klimos napisał:

W Forzy ręcznego prawie się nie używa, driftu też raczej należy unikać, bo prędzej wyleci
się na pobocze, niż jakikolwiek pożytek z tego będzie. Na początek włącz sobie linie
pokazującą idealny tor jazdy. Pokazuje ona także kiedy przyspieszać, kiedy zdjąć palec
z gazu a kiedy należy hamować (normalnym hamulcem, od ręcznego łapy z dala ;) Po przejechaniu
kilkun(-nastu) wyścigów wyczujesz bez problemów jak jeździć.


Chodziło mi raczej o drift w NFS-ie. Te wyścigi to dla udręka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 11:51, syriusz.b napisał:

Takie pytanko do posiadaczy next-genowej Fify 09, bo chcę się upewnić... Czy mi się zdaje,
czy w grze nie ma Ligi Mistrzów??? Powiedzcie mi, że coś mi się ubzdurało :p


Nie ma, w PES-ie jest. Tzn. licencja na LM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się