Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Mam pytanie:
Czy do PS3 potrzeba telewizora z jakoscia HD i wielkoscia co najmniej 42 cale? Slyszalem gdzies kiedys cos takiego i nie wiem czy to prawda. :)
Telewizor do Xboxa360 musi miec jakies cechy szczegolne?
Czy te dwie konsole beda dzialaly z monitorem do komputera? (Samsung SyncMaster 2493 HM, 24 cale, kontrast 10000:1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 00:51, Leber16 napisał:

1) Nie
2) Nie
3) Tak

Tzn., ze moge kupic PS3 i bedzie normalnie na moim monitorze chodzilo?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Ale popatrz na to z drugiej strony. Na telewizorze HDMI chociażmy o przekątnej dajmy na to 42 cale będzie to wyglądało lepiej i może nawet się będzie przyjemniej grało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na to z tej strony: bede musial kupic telewizor, ktory kosztuje okolo 7 tysiecy, problem w tym, ze taki telewizor to bylaby strata pieniedzy, poniewaz ja nie ogladam telewizji. :P Mam jeszcze 2 telewizory CRT, ktorych uzywam raz na miesiac. Rozumiem, ze na moim monitorze nie bedzie z PS3 widocznych jakis paskow, plamek lub innego syfu, tzn spelnia wszystkie wymagania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 02:04, Ksar666 napisał:

Popatrz na to z tej strony: bede musial kupic telewizor, ktory kosztuje okolo 7 tysiecy,
problem w tym, ze taki telewizor to bylaby strata pieniedzy, poniewaz ja nie ogladam
telewizji. :P Mam jeszcze 2 telewizory CRT, ktorych uzywam raz na miesiac. Rozumiem,
ze na moim monitorze nie bedzie z PS3 widocznych jakis paskow, plamek lub innego syfu,
tzn spelnia wszystkie wymagania? :)


Te wymagania, o których piszesz są de facto... czysto subiektywną kwestią. To sprawa wygody użytkowania, przyzwyczajeń i wymagań. Nic więcej.

Ja sam przez ponad dwa lata grałem na X-ie 360 podpiętym do 20-calowego monitora (też Samsunga) i nie było źle. Ale przyznać trzeba, że ubiegłoroczna przesiadka na 42 cale Sharpa była udana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 10:48, Leber16 napisał:

Jestem posiadaczem PS3 i gram na starym Samsungu SD 21''. Nie jest źle, gra mi się bardzo
przyjemnie. ;)

Ano...
Ja też gram na jakimś starym samsungy 25''. Nie narzekam, mimo że widziałem (xbox''a) na telewizorze 32'', to jakoś wole mój mały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? W sumie ja też, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia. Nie narzekałbym, gdybym dostał TV HD 32'' do swojego pokoju, ale gram na tym i jest dobrze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam X360 podpiętego pod CRT 17'' monitorek.
Jako, że nie jest to panorama, dla zachowania proporcji obrazu mam paski zarówno na dole, jak i u góry ekranu - po dosłownie pięciu sekundach od włączenia konsoli gracz już ich nie zauważa.
Pamiętaj, że musisz kupić odpowiednie kabelisko - czy to HDMI, czy D-sub (VGA) - bo widzę, że monitorek nie ma componenta, eurozłączy czy innych bajerów.
Mimo wszystko - jeżeli chodzi o najbliższe wydatki (PC, TV, PS3, nie licząc gier już gier na iksa), telewizorek HD Ready jest na pierwszym miejscu. Różnica nie jest 'jakaś tam'.
Różnica jest kosmiczna - moim zdaniem, zarówno w przypadku PS3, jak i X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 11:04, Leber16 napisał:

Wiesz co? W sumie ja też, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.

Racja, jak ktoś lubi frutki z keczupem, a ktos inny tylko solą to już tak zostanie
>Nie narzekałbym, gdybym

Dnia 19.04.2009 o 11:04, Leber16 napisał:

dostał TV HD 32'' do swojego pokoju, ale gram na tym i jest dobrze. ;)

A no... jakby ktoś dostał frytki posolone z kechtupem też by zjadł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 02:04, Ksar666 napisał:

Popatrz na to z tej strony: bede musial kupic telewizor, ktory kosztuje okolo 7 tysiecy,
problem w tym, ze taki telewizor to bylaby strata pieniedzy...

Czy ja ślepy jestem czy Ty napisałeś 7 tysięcy ? Oo 32'' calowy LG, Full HD z trzema wejściami HDMI kosztuje 1500-2000zł. :P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Po "cholendera" Ci tak duży TV ? 32 calowy Full HD, a 42 calowy Full HD to praktycznie to samo tylko ten drugi jest większy i droższy, a na tym pierwszym według mnie i większości moich znajomych lepiej się gra. :P

2. ,, Nie stac mnie na rzeczy tanie." CZyli na drogie możesz sobie pozwolić ? :D

3. 42'' calowe Full HD nie kosztują 7 tysięcy złotych, ale może od mojego ostatniego pobytu ceny mocno podskoczyły. ;P

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7000zł na TV na którym będziesz tylko grał? Oo
32 cale spokojnie wystarczają, czasami to nawet za dużo. Jak nie masz co robić z pieniędzmi to mi wyślij ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja moją konsolę mam podłączoną do wysłużonej 14'' i nie narzekam. I tak nie gram zbyt dużo, a liczą się dla mnie doznania płynące z samej rozgrywki. Wydać kilka tysięcy złotych na telewizor tylko po to by obraz był trochę większy? Nie, dziękuję. Dość pieniędzy wydałem na sam sprzęt i gry.

Ale pewnie kupię w najbliższym czasie jakiś 22'' monitor w cenie do tysiąca złotych. Przyda się nie tylko do gier, ale także do łatwiejszego przeglądania internetu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 14:53, KrisK91 napisał:

Wydać kilka tysięcy złotych na telewizor tylko po to by obraz był trochę większy?

Tu już nie chodzi o to, że obraz jest większy, ale o szpanowanie tym, że wydało się na niego duuużo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2009 o 14:38, Albii napisał:

1. Po "cholendera" Ci tak duży TV ? 32 calowy Full HD, a 42 calowy Full HD to praktycznie
to samo tylko ten drugi jest większy i droższy, a na tym pierwszym według mnie i większości
moich znajomych lepiej się gra. :P

Bo co mam kupowac mniejszy telewizor jak moge wiekszy? 32 - 24 = 8 cali jak dla mnie zbyt mala roznica, zeby wydawac 2 tysiaki.

Dnia 19.04.2009 o 14:38, Albii napisał:

2. ,, Nie stac mnie na rzeczy tanie." CZyli na drogie możesz sobie pozwolić ? :D

Jak najbardziej, drozsze rzeczy zazwyczaj maja dluzsza zywotnosc niz tansze.

Dnia 19.04.2009 o 14:38, Albii napisał:

3. 42'' calowe Full HD nie kosztują 7 tysięcy złotych, ale może od mojego ostatniego
pobytu ceny mocno podskoczyły. ;P

Mysle, ze cos lepszego sie znajdzie. Zawsze mozna sprzet z Chin sprowadzic. :)

Dnia 19.04.2009 o 14:38, Albii napisał:

Pozdr.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się