Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 13:03, balduran2 napisał:

A tak jeszcze z ciekawości,
jaka jest różnica w cenie między Xbox''em360 a PS3?


Około 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:08, balduran2 napisał:

No to w tym lekka różnica jest,
ale ja pytałem o różnice cenową...


Wiem, wiem, sorki :P około 1000zł jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:08, balduran2 napisał:

> Nowe egzemplarze się już nie psują. Chociaż sam miałem X360 z początków produkcji i jakoś
się
> nie przegrzewał i chodzi już ponad rok :)
No to fajnie,
uspokoiłeś mnie...
> > jaka jest różnica w cenie między Xbox''em360 a PS3?
>
> To, że jest napęd Blu-Ray i procek Cell. That''s all? No i jeszcze od początku port HDMI.

No to w tym lekka różnica jest,
ale ja pytałem o różnice cenową...


Oficjalnie nie chce mi się szukać dokładnych cen, ale w zaokrągleniu 1000 zł... Premium kosztuje 1400 chyba teraz a PS3 2399, wiec prawie tysiak. Moge podac zle ceny, bo nie sledze tych sugerowanych, ale w porywach do tysiaca dojdzie, a 800 spokojnie mozesz oszczedzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 12:44, Mateusz9214 napisał:

> Po zastanowieniu, postanowiłem oszczędzać/zbierać na Xboxa360...
> Mam nadzieję, że dobrze wybrałem. Prawda?
miej nadzieje i miej nadzieje ze ci nie padnie po miesiacu


Widzę, że przybył nam kolejny fanboj Sony ;) To prawda, Xboxy są awaryjne, ale dotyczy to niewielkiego ułamka wszystkich konsol, więc nie wyolbrzymiaj tak tego problemu. Sam mam Xboxa jeszcze z pierwszej partii i do dzisiaj działa bez żadnych problemów. Poza tym, od czego jest gwarancja? Microsoft zresztą przedłużył niedawno okres gwarancyjny na naprawę RoD do 3 lat, więc przez okrągłe 36 miesięcy od zakupu konsoli możemy spać spokojnie bez obawy o to, że któregoś dnia Xbox zamruga do nas czerwonym oczkiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:20, des1og napisał:

> > Po zastanowieniu, postanowiłem oszczędzać/zbierać na Xboxa360...
> > Mam nadzieję, że dobrze wybrałem. Prawda?
> miej nadzieje i miej nadzieje ze ci nie padnie po miesiacu

Widzę, że przybył nam kolejny fanboj Sony ;) To prawda, Xboxy są awaryjne, ale dotyczy to niewielkiego
ułamka wszystkich konsol, więc nie wyolbrzymiaj tak tego problemu. Sam mam Xboxa jeszcze z
pierwszej partii i do dzisiaj działa bez żadnych problemów. Poza tym, od czego jest gwarancja?
Microsoft zresztą przedłużył niedawno okres gwarancyjny na naprawę RoD do 3 lat, więc przez
okrągłe 36 miesięcy od zakupu konsoli możemy spać spokojnie bez obawy o to, że któregoś dnia
Xbox zamruga do nas czerwonym oczkiem :]

jeśli mozna 1/3 nazwac niewielkim ulamkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:58, Mateusz9214 napisał:

jeśli mozna 1/3 nazwac niewielkim ulamkiem


Po pierwsze, ta 1/3 nie obejmuje samych przypadków RoD, ale również drobne usterki, więc nie wmawiaj mi, że co trzeci Xbox pada po miesiącu użytkowania. Po drugie, nowsze modele X''a mają już zmienioną budową płyty głównej, więc nie grzeją się tak bardzo, jak pierwsze egzemplarze. Xboxy co prawda nadal są awaryjne, ale już nie w takim stopniu, jak na początku ich produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:29, des1og napisał:

> jeśli mozna 1/3 nazwac niewielkim ulamkiem

Po pierwsze, ta 1/3 nie obejmuje samych przypadków RoD, ale również drobne usterki, więc nie
wmawiaj mi, że co trzeci Xbox pada po miesiącu użytkowania. Po drugie, nowsze modele X''a mają
już zmienioną budową płyty głównej, więc nie grzeją się tak bardzo, jak pierwsze egzemplarze.
Xboxy co prawda nadal są awaryjne, ale już nie w takim stopniu, jak na początku ich produkcji.


o tym to przekonamy sie za pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:05, Mateusz9214 napisał:

o tym to przekonamy sie za pol roku


Przecież nowe płyty główne są montowane w Xboxach już od kilku ładnych miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ofkors, ale Mateusz9214 twoje teksty są czysto "fanbojskie". 1/3 tak, jak powiedział des1og to łącznych awarii, a nie tylko RoD. Poza tym, jakoś o tym nie wspominasz, że M$ ma bardzo, bardzo dobre BoK i w ogóle cała procedura "wymiany" jest pomyślana tak, żeby gracz, jak najszybciej dostał sprawny sprzęt w swoje ręce. Ja jak kupowałem X360 byłem w pełni świadom RoD, ale gdy czytałem posty o tym, jak przebiega wymiana itp. to od razu się uspokoiłem i kupiłem konsolę "bez strachu". 1/3 mówisz? Ja mam konsolę od lutego 2007 (sama konsola jest z 2006 roku, więc to te hiper, mega awaryjne...) i do tej pory działa bez problemów! Co więcej: napęd jest samsunga (taa to ci źli co dali napęd co płyty rysuje) i nie mam żadnych rys na płytach!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:20, des1og napisał:

Poza tym, od czego jest gwarancja?
Microsoft zresztą przedłużył niedawno okres gwarancyjny na naprawę RoD do 3 lat, więc przez
okrągłe 36 miesięcy od zakupu konsoli możemy spać spokojnie bez obawy o to, że któregoś dnia
Xbox zamruga do nas czerwonym oczkiem :]


Szkoda tylko, że gwarancja na pozostałe podzespoły nie została przedłużona. W tym miesiącu padł mi czytnik w x360- przedłużona gwarancja tego nie obejmuje. 2letnia na szczęście już tak. Hardware w x360 to skandal. W tej generacji mamy styczność z 2 zupełnie różnymi sytuacjami na rynku. Mam x360, który jest strasznie wadliwy, ale którego gry wciagają mnie na długie godziny (ostatnio BioShock i Forza2). Posiadam również PS3- jeżeli chodzi o hardware to jest czyste marzenie. Estetyka wykonania to cud, miód i orzeszki. Nic nie trzeszczy, nie działa za głośno. Niestety 2 najbardziej hypowane, dostępne w sprzedaży gry (Resistance i Motorstorm) na PS3 prezentują poziom drugiej ligi x360. Jestem wielkim fanem insomaniac games, ale Banjo Kazooie (N64) który ma już kilka lat na koncie skutecznie odciągnął mnie od cuda elektroniki konsolowej jaka jest nowe dziecko Sony.

Jeżeli ktoś nie miał jeszcze żadnej konsoli i zastanawia się jakiego next-gena kupić to niech kupi past gena. PS2, xbox i GC mają po kilkanaście gier, których nie zaliczenie jest grzechem:P

W rozważaniach pominąłem Wii bo nie miałem z nim dłuższej styczności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam HDTV 1080p full i zastaniawiam się nad kupnem którejś z konsol. Lepiej kupić xboxa 360 w wersji premium czy elite lub może playstation 3?? Raczej skłaniam się ku xboxowi bo co z tego że playstation ma pare cellów i innych sixaxisów skoro nie ma fajnych gier w których mozna by to wykorzystac, ale mimo wszystko jesli wkrotce rynek gier playa 3 sie rozkreci to moze byc ciekawie wsrod konkurencji. Tak więc lepiej byłoby kupić jakąś konsole (x360 lub play 3) teraz czy poczekać trochę na zniżki?? Moim zdaniem teraz rządzi xbox 360 ale w przyszłości, zależnie od tytułów gier, 1 miejce może ulec zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:31, ShadowszpakU napisał:

Mam HDTV 1080p full i zastaniawiam się nad kupnem którejś z konsol. Lepiej kupić xboxa 360
w wersji premium czy elite lub może playstation 3?? Raczej skłaniam się ku xboxowi bo co z
tego że playstation ma pare cellów i innych sixaxisów skoro nie ma fajnych gier w których mozna
by to wykorzystac, ale mimo wszystko jesli wkrotce rynek gier playa 3 sie rozkreci to moze
byc ciekawie wsrod konkurencji. Tak więc lepiej byłoby kupić jakąś konsole (x360 lub play 3)
teraz czy poczekać trochę na zniżki?? Moim zdaniem teraz rządzi xbox 360 ale w przyszłości,
zależnie od tytułów gier, 1 miejce może ulec zmianie.


Skoro bardziej ci pasuje X360 i masz dużo kasy na gry, to bierz. Weź Elite jeśli preferujesz piękno i wielkość :P (oczywiście chodzi o dysk). M$ nie przewiduje jak na razie obniżki cen, bo już dokonało takowej. Co do pierwszego miejsca, to dalej będzie na nim Wii. Nie można zapominać o tej konsoli. Sprzedaje się bardzo dobrze tak samo jak i gry, których pojawia się coraz to więcej. Osobiście mogę ci polecić X360, bo naprawdę świetnie się na nim gra i pad jest bardzo wygodny. Za chwilę pewnie jacyś fanboye PS3 wkroczą do akcji i ci powiedzą: "bierz PS3, procesor 8 rdzeni", "x360 to piecyk", chociaż sami nie wiedzą, co mówią ;P Zresztą sam powiedziałeś, że ciebie to nie interesuje :) Kupuj teraz X360, bo pewnie sam wiesz, że już nadchodzą megaprodukcje, w które trzeba zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bierz Playstation 3! Xbox to piecyk! Playak ma 8 rdzeni, i rewolucyjny kontroler xDDD A tak naprawde to zalezy czy jesteś cierpliwy, jesli tak to wydaje sie ze Play jeszcze pokaze pazurki, chociaż moim faworytem i tak jest Wii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii też jest fajne i myślałem o nim, lecz skoro wreszczie mam HDTV to chciałbym to jakoś wykorzystać. W Elite bardziej mnie interesuje port HDMI. Czy jest jakaś widoczna różnica w połączeniu HD do tv pomiędzy tym co ma elite a tym co posiada premium??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 08:03, Piotr13PL napisał:

Bierz Playstation 3! Xbox to piecyk! Playak ma 8 rdzeni, i rewolucyjny kontroler xDDD A tak
naprawde to zalezy czy jesteś cierpliwy, jesli tak to wydaje sie ze Play jeszcze pokaze pazurki,
chociaż moim faworytem i tak jest Wii :P


lol ale argument to ja dam kontrę:

Bierz Xboxa 360! PS3 to chlebak!!oneone11!!one!!!
Rewolucyjny kontroler, ale dla mnie za lekki i za mały = źle leży w dłoni

Co do pazurków to pokazał swoim Lairem - mega, wypas grą - IGN 4.9 (dla tych co nie załapali jest tam też dopisek "poor"), zaś GameSpot zaszalał i dał 4.5 z tym samym dopiskiem.

Masz rację Sony pokaże nam pazurki... i to jakie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 09:20, WorldWar3PL napisał:

A mi się wydaje, że to grill.


Wypraszam sobie takie teksty w stosunku do pięknej konsolki stojącej na moim biurku! :P Nie moja wina, że X360 wygląda jak cztery ustawione w rzędzie kartony po Napoleonie, ściśnięte po środku żeby wszedł do pudełka :P

Żarty żartami - PS3 podoba mi się bardziej niż X360, ale wszelkie rekordy bije łiiiii które w moich oczach jest... podręcznikiem do polskiego z uciachanym jednym rogiem i małym przycięciem :D Sorry, takie mam skojarzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie konsole brzydkie, ale najlepsze. Wszystkie PC najładniejsze, ale w większości (nie wszystkie)gorsiejsze. Koniec tematu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się