Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 14:51, JaN-J napisał:

Wie ktoś czy stare Sixaxisy będą obsługiwać wibracje?

raczej nie ale trzeba by bylo podlaczyc DualShocka II(bo tak nazywa sie poprzednik Sixaxis)i spr. czy dziala w grach na ps3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tak naprawde nie znosze PS3!! Napisalem tak aby byc obiektywnym bo tak naprawde Wii juz mam, i wg. mnie to jest dopiero prawdziwy Next-gen... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 15:26, Piotr13PL napisał:

Ale ja tak naprawde nie znosze PS3!! Napisalem tak aby byc obiektywnym bo tak naprawde Wii
juz mam, i wg. mnie to jest dopiero prawdziwy Next-gen... -.-

co prawda to prawda zapewne musi sie tam bardzo fajnie strzelac na fps''ach lub machac mieczem, ja bym wzial wii ale wole jrpg ktore na ps3 bedzie duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 15:56, Mateusz9214 napisał:

> Ale ja tak naprawde nie znosze PS3!! Napisalem tak aby byc obiektywnym bo tak naprawde
Wii
> juz mam, i wg. mnie to jest dopiero prawdziwy Next-gen... -.-
co prawda to prawda zapewne musi sie tam bardzo fajnie strzelac na fps''ach lub machac mieczem,
ja bym wzial wii ale wole jrpg ktore na ps3 bedzie duzo



Gust ... <bezradny> Ja kocham FPS''y :P ale wziąłem głownie Wii ze wzgledu ze lubie sie wczuwać w postać w którą gram... nawet nie wiecie jak extra sie robi Kame Hame w DBZBT2 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 16:02, Piotr13PL napisał:

Gust ... <bezradny> Ja kocham FPS''y :P ale wziąłem głownie Wii ze wzgledu ze lubie sie
wczuwać w postać w którą gram... nawet nie wiecie jak extra sie robi Kame Hame w DBZBT2 ;]



...albo Spirit Bomb :) Gierczenie w Maddena jest boskie. To samo tyczy się PoP:RS lub SSX Blur :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:20, des1og napisał:

> > Po zastanowieniu, postanowiłem oszczędzać/zbierać na Xboxa360...
> > Mam nadzieję, że dobrze wybrałem. Prawda?
> miej nadzieje i miej nadzieje ze ci nie padnie po miesiacu

Widzę, że przybył nam kolejny fanboj Sony ;) To prawda, Xboxy są awaryjne, ale dotyczy to niewielkiego
ułamka wszystkich konsol, więc nie wyolbrzymiaj tak tego problemu. Sam mam Xboxa jeszcze z
pierwszej partii i do dzisiaj działa bez żadnych problemów. Poza tym, od czego jest gwarancja?
Microsoft zresztą przedłużył niedawno okres gwarancyjny na naprawę RoD do 3 lat, więc przez
okrągłe 36 miesięcy od zakupu konsoli możemy spać spokojnie bez obawy o to, że któregoś dnia
Xbox zamruga do nas czerwonym oczkiem :]


to ty jestes fanboyem m$ on tylko stwierdza fakty a ty juz w placz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 20:19, pllayboyy napisał:

to ty jestes fanboyem m$ on tylko stwierdza fakty a ty juz w placz


lol... faktem jest, że on ma nadzieję, że mu nie padnie? Analizując zdanie "miej nadzieje i miej nadzieje ze ci nie padnie po miesiacu" na to wychodzi... To, że on ma nadzieję to jest fakt? Kto to potwierdził? ^^ Nawet jeśli zaraz wyskoczysz z tym, że faktem jest awaryjność X360 to wszystko to jest nakręcane przez takich, jak on... Sam właśnie byłem przerażony RoD, a konsola działa mi do dzisiaj... Tak poza tym: jak on idzie w płacz to co z tego? Chyba mu wolno to forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 20:24, syriusz.b napisał:

Sam właśnie byłem przerażony RoD, a konsola działa mi do dzisiaj...


no coz, RoD to typowa historia z internetu - fakty o psuciu oczywiscie sie zgadzaja ale skala jest przesadzona o jedno miejsce po przecinku. twierdzenia niepoparte doslownie niczym ze 1/3 konsol sie psuje sa mniej wiecej rownie prawdziwe co poczatkowe twierdzenia MS ze konsole wcale sie nie psuja.

anyway, pracuje w bardzo duze firmie skladajacej sie z roznych geekow. mlodzi ludzie, sporo gra na konsolach. jak sobie podliczylem w oparciu o friendliste, dokladnie 14 osob ktore widuje prawie codziennie (glownie z mojej pracy + pare z innych miejsc) ma x360. kupione w roznych etapach, glownie w marketach albo sprowadzane z niemiec (np moja). i teraz uwaga - na 15 osob (ze mna iczac) tylko jedna z tych osob musiala oddac konsole do naprawy (z powodu awarii czytnika). zeby bylo smieszniej jest to osoba wspolpracujaca z MS.

i teraz, jezeli podania glosza ze co 3 egz x360 pada to albo ja i moi znajomi powinnismy grac w totka albo te 33% mozna za przeproszeniem o kant.

oczywiscie, sa przypadki ze ludzie trafiali na x zepsutych konsol pod rzad. jest w tym tyle samo szczescia co w mojej historii czyli dokladnie zero. jesli ktos czytal jak dzialaja markety na zachodzie to dobrze wie, ze w wypadku sprzetu procedura jet taka, ze zepsute konsole sa sprawdzane po reklamacji na miejscu lub przez centrum serwisowe dostawcy i po ew naprawie ponownie trafiaja na polki (sic!) bez oznaczenia jako refurb. efekt jest tego taki iz potem w sklepie cyrkuluja te same konsole ktore zaliczyly juz awarie i ktore kolejna awaria czeka predzej niz pozniej. jest w tym wina ms ze nie wymieniaja ich od razu na nowe. a przynajmniej nie robili tego w zeszlym roku. potem wychodza z tego kwasy ze koles trafia na 5 zepsutych pod rzad, media to podchwytuja, ktos pisze ze 1/3 jest zepsuta i tak rodzi sie historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 23:36, Ciastuś napisał:

oczywiscie, sa przypadki ze ludzie trafiali na x zepsutych konsol pod rzad. jest w tym tyle
samo szczescia co w mojej historii czyli dokladnie zero. jesli ktos czytal jak dzialaja markety
na zachodzie to dobrze wie, ze w wypadku sprzetu procedura jet taka, ze zepsute konsole sa
sprawdzane po reklamacji na miejscu lub przez centrum serwisowe dostawcy i po ew naprawie ponownie
trafiaja na polki (sic!) bez oznaczenia jako refurb. efekt jest tego taki iz potem w sklepie
cyrkuluja te same konsole ktore zaliczyly juz awarie i ktore kolejna awaria czeka predzej niz
pozniej. jest w tym wina ms ze nie wymieniaja ich od razu na nowe. a przynajmniej nie robili
tego w zeszlym roku. potem wychodza z tego kwasy ze koles trafia na 5 zepsutych pod rzad, media
to podchwytuja, ktos pisze ze 1/3 jest zepsuta i tak rodzi sie historia.


Dopiero się rodzi, bo jeszcze po drodze, jakiś fanboy sony doda, że zepsuło się 6, a i tak na sam koniec będzie z 8 - to jest to o czym mówię: fanboystwo nie zna granic i niektórzy to sztucznie nakręcają. Pamiętacie, jaki był odzew "ludzi kochających PS3" w momencie, gdy podane zostało to 33%. Tam było zaznaczone, że to łączne awarie i oczywistym faktem jest to, że liczba mogła by troszkę inna (na plus albo minus), bo nie wyliczą tego na 100%, ale co z tego wersja przeciwników boxa była taka, że 33% RoD!!!!!one one1111one!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 20:19, pllayboyy napisał:

to ty jestes fanboyem m$ on tylko stwierdza fakty a ty juz w placz


Widzę, że umiejętność czytania ze zrozumieniem u Ciebie leży, i to na całej linii. To ja stwierdzam fakty, podczas gdy Mateusz9214 próbuje mi wmówić, że co trzeci Xbox pada po miesiącu użytkowania. Mam do Ciebie i do Mateusza jedną, wielką prośbę: spróbujcie zachować swą nienawiść do konsoli Microsoftu w sercu i nie okazujcie jej poprzez wypisywanie na forum głupot na temat Xboxa 360. I jeszcze jedno - proszę, nie nazywaj mnie fanboyem, bo w swoich wypowiedziach w tym wątku staram się zachować obiektywizm. Dostrzegam wady i zalety każdego z trzech next-genów i mimo, że sam posiadam tylko Xboxa, to nie faworyzuję tej maszynki, a wręcz przeciwnie, staram się odnosić z takim samym dystansem do wszystkich konsol nowej generacji. To Ty i Mateusz jesteście przykładem tego najgorszego rodzaju fanboystwa, wtrącając do każdego niemal posta przynajmniej jedno zdanie oczerniające X''a bądź jego posiadaczy. Ja tylko próbuję bronić Xboxa przed krytyką zaślepionych i rozwydrzonych miłośników Sony, którzy fakty o awaryjności X''a naginają na swoją korzyść i wypisują głupoty, że 1/3 trzystasześćdziesiątek umiera po kilku tygodniach od zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, jest już demo Timeshift na X360 - grałem i w wielkim skrócie opiszę tak - Ciekawe połączenie manipulacji czasem z strzelanką - 50% rzeczy zerżnięte z Half-Life 2 - ale i tak jest fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2007 o 10:15, des1og napisał:

To ja stwierdzam
fakty, podczas gdy Mateusz9214 próbuje mi wmówić, że co trzeci Xbox pada po miesiącu użytkowania.
Mam do Ciebie i do Mateusza jedną, wielką prośbę: spróbujcie zachować swą nienawiść do konsoli
Microsoftu w sercu i nie okazujcie jej poprzez wypisywanie na forum głupot na temat Xboxa 360.

nie mowilem ze co 3 X0 pada comiesiac bo nie jestem teraz na bierzaco z konsola M$, ale powiedzialem tylko "miej nadzieje ze ci po miesiacu nie padnie" bo zawsze jest te glupie ryzyko ze akurat na mnie wtrafi, no ale zostawmy ta sprawe i spraw fanboystwa (nie nienawidze samej konsoli M$ tylko tyle co tych przekletych awarii,ktore jednak faktem sa)Ale jednak teraz bede bardziej obiektywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie powiedziałem, że to Jest-jak-HL2, tylko zerżnięto troszkę jeżeli chodzi o fabułę i niektóre wydarzenia. Cała reszta to już inna gra, polecałbym ściągnąć - demo to tylko 500 mb, a zabawy sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 11:47, Mateusz9214 napisał:

nie mowilem ze co 3 X0 pada comiesiac


Ja z Twoich wypowiedzi wywnioskowałem, że żyjesz w przekonaniu, iż co trzeci Xbox pada w niedługim czasie od zakupu, bo gdzieś, kiedyś wyczytałeś, że podobno 1/3 Xboxów jest awaryjna. Awaria nie oznacza tylko i wyłącznie RoD, ale także pomniejsze, łatwe do naprawienia usterki, a poza tym jak napisał Ciastuś te 33% to liczba mocno przesadzona, nakręcona dodatkowo przez fanów Sony.

>bo nie jestem teraz na bierzaco z konsola M$,

Jeżeli nie jesteś na bieżąco, to po co wypowiadasz się na temat Xboxa? Wypisujesz tylko różne głupie rzeczy niepoparte żadnymi źródłami, które wprowadzają innych ludzi w błąd.

>ale powiedzialem tylko "miej nadzieje ze ci po miesiacu nie padnie" bo zawsze jest te glupie ryzyko ze akurat
>na mnie wtrafi

Balduran2 pytał raczej o zdanie użytkowników obeznanych z konsolą Microsoftu, więc po raz kolejny pytam - po co zabierasz zdanie i głupio go straszysz?

>(nie nienawidze samej konsoli M$ tylko tyle co tych przekletych awarii,ktore jednak faktem sa)

Mnie również denerwuje wysoka awaryjność Xboxów, ale jak widać niektórzy myślą, że Xbox działający dłużej niż kilka tygodni to cud, co ja uważam za nonsens, bo wbrew pozorom RoD nie jest tak częstym problemem (wokół całego zjawiska narobiono tylko niepotrzebnego szumu w mediach i na forach internetowych, przez co każdy fanboy Sony zyskał kolejny "żelazny" argument przeciwko zakupie X''a, no bo przecież każdy padnie po miesiącu lub dwóch ;/).

>Ale jednak teraz bede bardziej obiektywny

Niezmiernie się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Planuje zakup konsoli Xbox 360 premium albo playstation 3 i czy możecie pomóc mi odpowiedzieć na kilka pytań.

1. Jakie Xbox 360 ma wyjścia (do przesyłania obrazu i dźwięku)?
2. Czy jest jakiś większy dysk do Xbox''a- w wersji premium jest tylko 20 GB?
3. Jaka wersję wyjścia HDMI ma playstation 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 13:27, Tomaszek92 napisał:

Witam!
Planuje zakup konsoli Xbox 360 premium albo playstation 3 i czy możecie pomóc mi odpowiedzieć
na kilka pytań.

1. Jakie Xbox 360 ma wyjścia (do przesyłania obrazu i dźwięku)?

Takie, że tylko kabel przeznaczony do iksa może je obsłużyć ;> Ciężko dokładnie określić cóż to jest. Dołączony do Premium kabel pozwala na podłączenie konsoli przez złącze Euro, przez Chinch do zwykłego telewizora i również przez Chinch do HD. Jeżeli chcesz podłączyć kabel/dźwięk jakoś inaczej, musisz kupić inny kabelek - jeżeli taki jest of corz.

Dnia 03.09.2007 o 13:27, Tomaszek92 napisał:

2. Czy jest jakiś większy dysk do Xbox''a- w wersji premium jest tylko 20 GB?

Jest też dysk w wersji 120 GB - dodawany jest do wersji Elite. Możesz go kupić oddzielnie, ale to spory wydatek.

Dnia 03.09.2007 o 13:27, Tomaszek92 napisał:

3. Jaka wersję wyjścia HDMI ma playstation 3?

1.5 bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2007 o 13:29, WorldWar3PL napisał:

> 3. Jaka wersję wyjścia HDMI ma playstation 3?
1.5 bodajże.


1.5?? To taki już jest? Mi sie zdawało, że najnowszy to 1.3.
Wiem, ze w Elite jest 1.2 i jest to trochę przestarzały :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się