Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2007 o 13:08, shinian napisał:

Niedawno Peter Moore oświadczył, że teraz wszystkie gry od EA będą chodzić na PS3 w 60 klatkach
(wcześniej 30 fps''ów). Pierwszą jaskółka jest nowy NBA. Ja nie wiem, czy ludzie w EA są leniwi,
czy PS3 jest rzeczywiście tak trudne w programowaniu ale.. a zresztą sami sprawdzie screeny


http://www.polygamia.pl/nba-live-08-porownanie-grafiki#more-5154

Chyba zaraz ściągne oba dema tej gry bo aż mi się wierzyć nie chce.

eee chodzi o to ze EA faworyzowalo x0 bo bylo wiecej jego wlascicieli np pracuja nad nowa gra x i jak zbliza sie termin wydania to EA bardziej koncentruje sie nad dopracowaniem gry na X0 bo wiecej sie sprzedalo tych konsol, oto cala filozofia firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 13:29, Mateusz9214 napisał:

eee chodzi o to ze EA faworyzowalo x0 bo bylo wiecej jego wlascicieli np pracuja nad nowa gra
x i jak zbliza sie termin wydania to EA bardziej koncentruje sie nad dopracowaniem gry na X0
bo wiecej sie sprzedalo tych konsol, oto cala filozofia firmy


Jakie więcej właścicieli O_o Moore przeszedł z M$ do EA i to wszystko. Robią lepsze dla X360, bo skoro przechodzi ważna osoba z M$, to chyba jasne, że lepsze będą robić dla Xa.

P.S. Zacznij w końcu używać kropek, przecinków, dużych liter na początku zdania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 11:44, pllayboyy napisał:

Mozna sie posmaicz tego ze 1/3 xboxow trafia do serwisow,


Już dyskutowaliśmy na ten temat, a Ty znowu poruszasz tę kwestię i chcesz wszczynać niepotrzebne kłótnie...

>nie mow mi zaraz fanboy bo taka prawda

Jesteś fanboyem, i na dodatek zakłamanym, bo nie dostrzegasz tego, jak bardzo fanbojowskie są Twoje wypowiedzi.

Dnia 08.09.2007 o 11:44, pllayboyy napisał:

a po 2 nie moge byc bo niemam zadnej konsoli


Więc po co piszesz w tym wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 15:03, bartek0700 napisał:

Jest już Xbox 360 Premium z HDMI?

Z tego co mi wiadomo, to chyba tylko w sklepach internetowych, o ile w ogóle jest :P
Co do zapisywania stanu gry - to zależy od samej gry, ale głównie wszelkie zapisy odbywają się w Checkpointach (Gears of War, Kameo) lub po skończonym etapie/wyścigu (PGR3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 11:44, pllayboyy napisał:

Mozna sie posmaicz tego ze 1/3 xboxow trafia do serwisow, nie mow mi zaraz fanboy bo taka prawda
a po 2 nie moge byc bo niemam zadnej konsoli


nie masz zadnej konsoli, a wypowiadasz sie w temacie ze konsola A jest najlepsza a B to wielki szajs?? w oparciu o co przepraszam? o to co wyczytales w internecie? nie wiem jak mozna fanatycznie chwalic produkt jakiejkolwiek firmy nie majac z tym produktem oraz produktami konkurencji nic do czynienia. jeszcze bym rozumial gdyby ktos ci placil ;)

uwierz mi, ludzie ktorzy pisza w tym watku przeczytali nie mniej niz ty. i nie traktuja wszystkiego jako "swietnej i jedynej prawdy" bo jakis serwis machnal plotke na dany temat. ja znam osobiscie 14 posiadaczy x360. w oparciu o ich doswiadczenia moge ci powiedziec jak te konsole sie psuja. nie bedzie to na pewno uniwesalny wskaznik dla wszystkich konsol ale na pewno bedzie to bardziej wartosciowe niz przypuszczenia i gdybania. ty oczywiscie mozesz powtarzac w nieskonczonosc cyferke niepoparta zadnym dowodem, ktora gdzies tam przeczytales. ale szczerze - dla nikogo w tym temacie nie bedzie mialo to zadnego znaczenia, wiec nie zaczynaj po raz Nty dyskusji o tym samym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 15:05, WorldWar3PL napisał:

Z tego co mi wiadomo, to chyba tylko w sklepach internetowych, o ile w ogóle jest :P
Co do zapisywania stanu gry - to zależy od samej gry, ale głównie wszelkie zapisy odbywają
się w Checkpointach (Gears of War, Kameo) lub po skończonym etapie/wyścigu (PGR3).


A jak wygląda sytuacja z Falconem? Chodzi mi głównie o technologie wykonania (90 vs. 65 nm) i przez to mniejszą emisję ciepła, która jest główną przyczyną zwiech konsoli (przynajmniej z tego, co można wyczytać w necie, bo konsoli nie mam, ale chce ją kupić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 15:09, bartek0700 napisał:

A jak wygląda sytuacja z Falconem? Chodzi mi głównie o technologie wykonania (90 vs. 65 nm)
i przez to mniejszą emisję ciepła, która jest główną przyczyną zwiech konsoli (przynajmniej
z tego, co można wyczytać w necie, bo konsoli nie mam, ale chce ją kupić).


Na Falconie będzie 65nm. Chodzi ci o to, kiedy wyjdzie, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 15:18, bojanzaw napisał:

Na Falconie będzie 65nm. Chodzi ci o to, kiedy wyjdzie, czy co?


Kiedy wyjdzie. Słyszałem, że w Xboxach są już montowane procesory 65 nm, a karta graficzna dalej 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 15:49, bartek0700 napisał:

> Na Falconie będzie 65nm. Chodzi ci o to, kiedy wyjdzie, czy co?

Kiedy wyjdzie. Słyszałem, że w Xboxach są już montowane procesory 65 nm, a karta graficzna
dalej 90.


Grafika też ma być w 65nm. Falcon ma wejść jesienią tego roku, więc już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się o coś spytać przy okazji.
Ktoś ma może niepotrzebną zdrapkę 48h? Chciałbym w końcu zobaczyć ten multiplayer, ale nie mogę, bo nie mam zdrapek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec z przegrzewaniem, niższa cena i gry po polsku! Biorę Xboxa! Jeszcze tylko, by rozwiać ostatnie wątpliwości prosiłbym gram.pl by opublikowali recenzję PS3 taką, jaką o X360 (czyli długą). Czytałem ich (recenzji) dużo i ta była najlepsza w internecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 16:05, WorldWar3PL napisał:

Chciałbym się o coś spytać przy okazji.
Ktoś ma może niepotrzebną zdrapkę 48h? Chciałbym w końcu zobaczyć ten multiplayer, ale nie
mogę, bo nie mam zdrapek...

Jeśli masz konto bankowe to możesz np. tutaj
http://www.allegro.pl/item241572517__xbox_live_gold_6_dni_144godz_trial_.html
Koleś może wysłać Ci kod SMS lub mailem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konta bankowego ani na allegro nie mam, więc mam spoory problem. Dlatego proszę kogoś na forum, bo często były tu takie ''rozdawane'' zdrapki - komuś była niepotrzebna, to oferował. No i teraz szukam podobnej okazji.. Bo zanim będę mógł kupić sobie normalną zdrapkę na parę miesięcy, to trochę czasu jeszcze niestety minie, a multiplayera na konsoli tak dawno nie widziałem, że hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 16:09, WorldWar3PL napisał:

Konta bankowego ani na allegro nie mam, więc mam spoory problem. Dlatego proszę kogoś na forum,
bo często były tu takie ''rozdawane'' zdrapki - komuś była niepotrzebna, to oferował. No i
teraz szukam podobnej okazji.. Bo zanim będę mógł kupić sobie normalną zdrapkę na parę miesięcy,
to trochę czasu jeszcze niestety minie, a multiplayera na konsoli tak dawno nie widziałem,
że hej.

Może spróbuj tu:
http://www.allegro.pl/item241380268_xbxo_live_48_godzin_dzialaja_w_eu_i_usa.html
i dogadaj się z sprzedawcą, powiedz, że jesteś na głodzie czy takie tam :) i zapłacisz mu w poniedziałek (możesz na poczcie). Gość musiałby być niepoważny gdyby się obawiał, że ktoś go oszuka na CZTERY złote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 16:05, bartek0700 napisał:

Koniec z przegrzewaniem, niższa cena i gry po polsku! Biorę Xboxa! Jeszcze tylko, by rozwiać
ostatnie wątpliwości prosiłbym gram.pl by opublikowali recenzję PS3 taką, jaką o X360 (czyli
długą). Czytałem ich (recenzji) dużo i ta była najlepsza w internecie!


Raczej na gram tego nie zabaczysz, ale tu masz tez dluga recenzje i do tego jeszcze jak poszukasz znajdziesz tam recenzje X0
http://www.benchmark.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 16:29, Mateusz9214 napisał:

Raczej na gram tego nie zabaczysz, ale tu masz tez dluga recenzje i do tego jeszcze jak poszukasz
znajdziesz tam recenzje X0
http://www.benchmark.pl/

Ja tam wierzę w obiektywność serwisu gram.pl W końcu potrafią krytykować też wydawane przez siebie gry, np. Titan Quest. Tę na recenzję benchmark czytałem już w dniu opublikowania :) i nie ma szans podskoczyć tej z gram pod względem treści, informacji w niej zawartych, czy w ogóle klimatu (recenzenci cieszyli się jak dzieci na Boże Narodzenie, gdy mają znaleźć pod choinką swoje wymarzone prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 14:20, bojanzaw napisał:

Jakie więcej właścicieli O_o Moore przeszedł z M$ do EA i to wszystko. Robią lepsze dla X360,
bo skoro przechodzi ważna osoba z M$, to chyba jasne, że lepsze będą robić dla Xa.

P.S. Zacznij w końcu używać kropek, przecinków, dużych liter na początku zdania...


Ta jasne, a Moore to przeszedł do EA już rok temu no nie? Wtedy kiedy się zaczynało produkcję np. Maddena. Takich decyzji, jak np. 30 klatek, czy 60 nie podejmuje się pstryknięciem palca. X360 ma więcej posiadaczy i była już o tym mowa: jak zbliżała się premiera to EA kierowało większość pracowników do wersji na X360 stąd dopracowanie, ale sam (ten zły i okropny gość z M$) Moore zapowiedział, że takie coś już miejsca mieć nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze dwa pytanka:
1. Uważacie, że kupno Play&Charge Kit jest konieczne do komfortowego grania bezprzewodowym kontrolerem?
2. Chcę podłączyć konsolę do monitora komputerowego kablem VGA. Gdzie mam podłączyć te dwa kabelki "wzięte w kółko" na moim obrazku? Chyba są od dźwięku.

20070908225725

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 22:58, bartek0700 napisał:

Mam jeszcze dwa pytanka:
1. Uważacie, że kupno Play&Charge Kit jest konieczne do komfortowego grania bezprzewodowym
kontrolerem?
2. Chcę podłączyć konsolę do monitora komputerowego kablem VGA. Gdzie mam podłączyć te dwa
kabelki "wzięte w kółko" na moim obrazku? Chyba są od dźwięku.


Tak, to są wtyki RCA do dźwięku. Jeśli masz głośniki z takimi gniazdami, to nie ma problemu. Jeśli masz gniazda minijack, to musisz kupić przejściówkę 3xRCA/minijack. Koszt 2zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się