Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2007 o 20:11, WorldWar3PL napisał:

syriusz.b - ... robimy tak jak się umawialiśmy, zobaczymy, czy na Xbox Originals jest
blokada regionalna :) Skopiowałeś też "Authorization code" ?


Jaki Authorization code? tylko jeden kod mi sie pojawił... ale pisalo ze 100MP, czyzbym zawalil sprawe?:P

EDIT: ale na Originals na pewno jest blokada - mam to info z wiarygodnego źródła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 20:12, syriusz.b napisał:

> syriusz.b - ... robimy tak jak się umawialiśmy, zobaczymy, czy na Xbox Originals
jest
> blokada regionalna :) Skopiowałeś też "Authorization code" ?

Jaki Authorization code? tylko jeden kod mi sie pojawił... ale pisalo ze 100MP, czyzbym zawalil
sprawe?:P


Niżej masz Authorization Code :P Ile macie kodów na 48h? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 20:13, bojanzaw napisał:

Niżej masz Authorization Code :P Ile macie kodów na 48h? xD


aaa czyli 100MP poszło się paść... ja mam 24 kody :p a muszę uzbierać 500MP bo są 3 fajne themy AC po 150 każdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 20:16, syriusz.b napisał:

> Niżej masz Authorization Code :P Ile macie kodów na 48h? xD

aaa czyli 100MP poszło się paść... ja mam 24 kody :p a muszę uzbierać 500MP bo są 3 fajne themy
AC po 150 każdy...


Nie poszło. des1og normalnie, bez żadnych authorization dupereli wpisał i kupił sobie Contrę (400MP) :D Trudno jest zdobyć te MP ;/ Na 1000 zdobytych kodów na 48h (tak, jestem szalony) uzyskałem 5x100MP :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 20:18, bojanzaw napisał:

Nie poszło. des1og normalnie, bez żadnych authorization dupereli wpisał i kupił sobie Contrę
(400MP) :D Trudno jest zdobyć te MP ;/ Na 1000 zdobytych kodów na 48h (tak, jestem szalony)
uzyskałem 5x100MP :F


omg :p Kilka lat live za darmo hahaha :D a do kiedy trwa ta akcja wiesz w ogóle? To chociaż muszę 200 zdobyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 20:19, syriusz.b napisał:

> Nie poszło. des1og normalnie, bez żadnych authorization dupereli wpisał i kupił sobie
Contrę
> (400MP) :D Trudno jest zdobyć te MP ;/ Na 1000 zdobytych kodów na 48h (tak, jestem szalony)

> uzyskałem 5x100MP :F

omg :p Kilka lat live za darmo hahaha :D a do kiedy trwa ta akcja wiesz w ogóle? To chociaż
muszę 200 zdobyć :p


A nie wiem nawet do kiedy. Możliwe, że jutro nie będzie już ;P Ale raczej do piątku to powinni zostawić. Jak chcesz "parę" kodów, to pisz na GG ^_^ Trza się dzielić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co za chwile napisze może dla niektórych z was wydać się kontrowersyjne, ale według mnie konsole(zczególnie PS3) pod względm grafy nadal rzdzą. Potwierdzeniem tego jest najnowsza gra crytek-crysis, kyóra to miała być z byt wymagająca dla konsol i potwirdzać potęge i wielką przewage najnowszych kart graficznuch nvidi nad podzespołami z playstation3 i XBOXA360. Okazało się jednak że przy tej grze najmocniejsze karty graficzne wymiękają i wogole to kupa gowna. Te standardy graficzne które na PS3 i X360 są od dawna na PC dopiero wchodzą (np GOW) i się okazuje że te "super" karty mają z tym problemy, tak samo jak z resztą z DX10 który to standart obowiązuje już na konsolach od dawna bez problemów. Przyszłością są wielordzeniowe procesory obsługujące wszystko( też grafe) takie jak w PS3, a nie te wyjebane karty kosztujące od ch...ja hajsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 20:53, piotrekprior1 napisał:

To co za chwile napisze może dla niektórych z was wydać się kontrowersyjne, ale według mnie
konsole(zczególnie PS3) pod względm grafy nadal rzdzą. Potwierdzeniem tego jest najnowsza gra
crytek-crysis, kyóra to miała być z byt wymagająca dla konsol i potwirdzać potęge i wielką
przewage najnowszych kart graficznuch nvidi nad podzespołami z playstation3 i XBOXA360. Okazało
się jednak że przy tej grze najmocniejsze karty graficzne wymiękają i wogole to kupa gowna.
Te standardy graficzne które na PS3 i X360 są od dawna na PC dopiero wchodzą (np GOW) i się
okazuje że te "super" karty mają z tym problemy, tak samo jak z resztą z DX10 który to standart
obowiązuje już na konsolach od dawna bez problemów. Przyszłością są wielordzeniowe procesory
obsługujące wszystko( też grafe) takie jak w PS3, a nie te wyjebane karty kosztujące od ch...ja
hajsu.


Bardzo ciekawa opinia. Tylko na przyszłość : używaj bardziej kulturalnych słów.

>Powtarzam pytanie jak to jest z awaryjnością xboxa 360 i PS3 ??

Co do Xboxa 360, to jeżeli teraz go kupujesz, to jak na razie mój jest bez awaryjny (mam go ponad miesiąc). Kiedyś występowały problemy z przegrzewaniem albo rysowaniem płyt. Jak tego jak dotychczas nie doświadczyłem i wszystko jest OK. A jeżeli nawet już coś się stanie, to serwis bardzo dobrze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 20:53, piotrekprior1 napisał:

To co za chwile napisze może dla niektórych z was wydać się kontrowersyjne, ale według mnie
konsole(zczególnie PS3) pod względm grafy nadal rzdzą. Potwierdzeniem tego jest najnowsza gra
crytek-crysis, kyóra to miała być z byt wymagająca dla konsol i potwirdzać potęge i wielką
przewage najnowszych kart graficznuch nvidi nad podzespołami z playstation3 i XBOXA360. Okazało
się jednak że przy tej grze najmocniejsze karty graficzne wymiękają i wogole to kupa gowna.
Te standardy graficzne które na PS3 i X360 są od dawna na PC dopiero wchodzą (np GOW) i się
okazuje że te "super" karty mają z tym problemy, tak samo jak z resztą z DX10 który to standart
obowiązuje już na konsolach od dawna bez problemów. Przyszłością są wielordzeniowe procesory
obsługujące wszystko( też grafe) takie jak w PS3, a nie te wyjebane karty kosztujące od ch...ja
hajsu.


jak sie orientuje to taki np GoW na pc ma poprawiona grafike i pare nowych rzeczy i nie wiem komu najmocniejsze karty graficzne wymiekaja przy crysis bo mi chodzi w 1600x1200 na full i nie mam z nim problemow(mam 8800gtx). DX10 to standard microsoftu i NIE OBOWIAZUJE na konsolach tylko na Windows Vista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:43, kania1980 napisał:

jak sie orientuje to taki np GoW na pc ma poprawiona grafike i pare nowych rzeczy

Dlaczego tak jest? Bo wyszedł później i posiada nową wersję Unreal Engine 3. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Empiku będzie XBOX Arcade za 799 zł - warto brać ?
Różni się od Premium tylko brakiem HDD, tak ? Za ile można kupić taki dysk i czy musi to być dedykowany czy jakiś PC-towy zewnętrzny wystarczy ?

Obecnie mam PS2 i jeszcze kilkadziesiąt gier do zagrania - sam nie wiem czy warto brać. A może poczekać na jakąś nową wersję PS3 ? Pewno przed samymi świętami będą różne wyprzedaże i promocje...

PS: Gdzie znajdę listę exclusive'ów na XBOXa 360 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 11:00, Evil Khan napisał:

W Empiku będzie XBOX Arcade za 799 zł - warto brać ?
Różni się od Premium tylko brakiem HDD, tak ? Za ile można kupić taki dysk i czy musi to być
dedykowany czy jakiś PC-towy zewnętrzny wystarczy ?

Raczej ciężko podłączyć pecetowy HDD pod konsolę (często trzeba otwierać obudowę, a to się wiąże z utratą gwarancji). Wg mnie warto brać Arcade''a za 799, skoro normalnie kosztuje 999 zł. Dysk twardy do X360 kosztuje w granicach 300-400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 21:09, Bratek196 napisał:

Powtarzam pytanie jak to jest z awaryjnością xboxa 360 i PS3 ??


Nie wiem, jak z PS3, ale... 3 moich kolegów oddawało już konsolę do serwisu. Podobno w przypadku braku możliwości naprawy usterki serwis MS wydaje ci nową konsolę, co jest ładne. Nie chcę tu pisać farmazonów, ale o ile pamiętam, naprawa powinna trwać od 2 tygodni do miesiąca. Duo: Xbox 360 ma podzespoły różnych firm, może się tak okazać, że Ty masz bebechy innych firm trzecich, a kolega innych. Ja mam na przykład napęd Samsunga i działa bez problemu (najczęstsze problemy, jakie mieli moi koledzy, to porysowane płyty), choć po chyba już 2 latahc użytkowania czasem szufladka nie chce wyjść przy wciskaniu Eject. Moja maszyna stoi (pion), a nie leży, więc żeby otworzyć napęd muszą ją czasem kłaść. Nigdy nie miałem żadnego poważnego problemu, dwa razy zawiesiła mi się gra. O tym fatalnym błędzie, kiedy świecą się czerwone diody słyszałem raz. Oczywiście jest to przykład 3-4 egzemplarzy na kilka tysięcy sprzedanych w Polsce (choć moja akurat była sprowadzana), tak więc jak zwykle, wnioski musisz wyciągnąć sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 11:01, WorldWar3PL napisał:

> W Empiku będzie XBOX Arcade za 799 zł - warto brać ?
> Różni się od Premium tylko brakiem HDD, tak ? Za ile można kupić taki dysk i czy musi
to być
> dedykowany czy jakiś PC-towy zewnętrzny wystarczy ?
Raczej ciężko podłączyć pecetowy HDD pod konsolę (często trzeba otwierać obudowę, a to się
wiąże z utratą gwarancji). Wg mnie warto brać Arcade''a za 799, skoro normalnie kosztuje 999
zł. Dysk twardy do X360 kosztuje w granicach 300-400 zł.


No chyba, że masz Windows Media Center :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 11:41, Jay Z napisał:

No chyba, że masz Windows Media Center :)


Znaczy co, mam rozumieć, że mając Windows Media Center mogę używać dysku na PC na przykład jako miejsca do zapisywania stanów gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 13:32, Klimos napisał:

> No chyba, że masz Windows Media Center :)

Znaczy co, mam rozumieć, że mając Windows Media Center mogę używać dysku na PC na przykład
jako miejsca do zapisywania stanów gier?


Nie bardzo. http://www.microsoft.com/windowsxp/mediacenter/onthego/default.mspx. Chodziło mi raczej o to, że można PC podłączyć do Xboxa bez otwierania obudowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 13:36, Jay Z napisał:

Nie bardzo. http://www.microsoft.com/windowsxp/mediacenter/onthego/default.mspx. Chodziło mi
raczej o to, że można PC podłączyć do Xboxa bez otwierania obudowy :)


Ale początkowo Evil Khanowi chodziło raczej o to jak i jaki dysk podłączyć do X360 Arcade. W związku z tym, że w pudełku z konsolą nie ma HDD, pytał się czy trzeba kupować jakiś specjalny xboxowy dysk, czy można tak jak w PS3, podłączyć swój własny, dowolny PC-towy (a w zasadzie laptopowy) twardziel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 13:43, Klimos napisał:

> Nie bardzo. http://www.microsoft.com/windowsxp/mediacenter/onthego/default.mspx. Chodziło
mi
> raczej o to, że można PC podłączyć do Xboxa bez otwierania obudowy :)

Ale początkowo Evil Khanowi chodziło raczej o to jak i jaki dysk podłączyć do X360 Arcade.
W związku z tym, że w pudełku z konsolą nie ma HDD, pytał się czy trzeba kupować jakiś specjalny
xboxowy dysk, czy można tak jak w PS3, podłączyć swój własny, dowolny PC-towy (a w zasadzie
laptopowy) twardziel.


E, to za krótki jestem, żeby odpowiadać. Wiem tylko, że dyski Xbox 360 są wielkości 2.5'''' czyli jak w laptopach. Czy można go jakoś podłączyć w bebechach, niestety nie wiem, ale pewnie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się