Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2007 o 13:49, Jay Z napisał:

E, to za krótki jestem, żeby odpowiadać. Wiem tylko, że dyski Xbox 360 są wielkości 2.5'''' czyli jak
w laptopach. Czy można go jakoś podłączyć w bebechach, niestety nie wiem, ale pewnie można.


Z tego co się orientuję i co czytałem to właśnie nie można. A przynajmniej nie jest to takie proste jak na przykład w przypadku PlayStation 3. Możliwe, że na "scenie" już się co nieco pozmieniało i z odrobiną zacięcia McGyver''a można podłączyć normalny laptopowy HDD. Zwykłym szarym użytkownikom pozostaje standardowy Xboxowy dysk, dostępny chociaż by w sklepiku gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiles se 4 gierki, Fife 2008, Call of Duty 4, Need For speed pro street oraz Fight Night Round 3 tylko czekam az mi brat mojego ps3 przywiezie bo pozyczyl:D A co sadzicie o tych gierkach i jakie tytuly jeszcze warto na PS3 kupic? oprocz tego mam motor storm i resistance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko do weteranów PS3. Mam zamiar sobie sprawić tą konsolkę tylko kwesta telewizora mam zwykły z kineskopem. PS3 obsługuje taki a jak nie to jeszcze monitor 19'' Panorama też wchodzi w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak : P Do kinepskopa możesz podłączyć zwykłym kablem (tj. czerwony, żółty i biały przewód) A do monitora mówisz dokupić specjalny kabel ceny na allegro chodzą może do 70 zł ale za 50 zł już taki kabelek kupisz ;]

Cieszę się gdyż co raz więcej osób dostrzega potencjał PS3 i coraz więcej ludzi kupuje tę konsolę ;) Oczywiście Xbox 360 jest równie dobrą konsolą, na dzień dzisiejszy może i lepszą. Ale najważniejsze by cieszyć się z gry : P Po co jakaś wojna konsol i tak każdy gra sam w domu, to daje frajdę. Ale z drugiej strony lepiej by w Polsce była duża baza X0 i PS3. Wtedy dużo więcej gier zostanie spolszczonych. I może Polska stanie sie kiedyś krajem cywilizowanym dla konsol. Bo niestety teraz to gry na konsole nowej generacji niestety "powalają"

Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ;-)
Przymierzam się do kupna którejś z next-genowych konsol, i teraz pada pytanie Xbox360 czy PS3 ? Wiem, że na X0 jest więcej gier i to mnie na razie przekonuje, ale wy na pewno lepiej się znacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 18:43, wadik12 napisał:

Witam ;-)
Przymierzam się do kupna którejś z next-genowych konsol, i teraz pada pytanie Xbox360 czy PS3
? Wiem, że na X0 jest więcej gier i to mnie na razie przekonuje, ale wy na pewno lepiej się
znacie ;)

proponuje zrobic tabelke za i przeciw, patrzeć na gry ktore cie kręcą(teraz i w przyszlość najlepiej) a ja osobiscie polecam PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 18:43, wadik12 napisał:

Witam ;-)
Przymierzam się do kupna którejś z next-genowych konsol, i teraz pada pytanie Xbox360 czy PS3
? Wiem, że na X0 jest więcej gier i to mnie na razie przekonuje, ale wy na pewno lepiej się
znacie ;)


Najpierw popatrz na gry, przejdź się gdzieś gdzie możesz zagrać na jakiejś konsoli, porównaj na której wygodniej Ci się gra, która bardziej Ci się podoba. Wtedy wybierz jakąś ;] A jak będziesz miał konkretne pytania na pewno Ci ktoś pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 21:36, WorldWar3PL napisał:

Nie zapominajmy o tym, że to wersja Arcade bez dysku twardego, który nowy kosztuje bagatela 400 zł...


Ale i tak nowego Premium z HDMI za 1199 złotych nie znajdziesz. Poza tym jest jeszcze kwestia tego co kto potrzebuje. Ja przez 2,5 miesiąca posiadania X360 nie użyłem HDD do niczego innego jak do zapisywania stanów gier. A 400 PLN to oficjalna cena, na pewno idzie znaleźć taniej.

EDIT:
400 złotych to kosztuje 120GB, 20GB chodzą po ~250 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dysk twardy potrzebny nie jest,bo i tak nie będę sciagał dem i reszty.A cena konsolki jest bardzo dobra
za 1100zł masz juz konsole,drugi joy i gierke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 21:47, Oskar 1994 napisał:

A o jakiejś promocji PS3 nic nie słyszano ?? :D Bo kupuję za tydzień a chciałbym kupić taniej
bądź z jakąś grą są jakieś informacje ?


nic na temat promocji PS3 nie słyszałem ani nie czytałem,może poszukaj na stronie mediamarkt,empiku i tego typu sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc w tej chwili Arcade w empiku + dysk 20GB to mega opłacalny zakup poza tym sam dysk można dokupić nawet później, karta pamięci na savy starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 21:47, Oskar 1994 napisał:

A o jakiejś promocji PS3 nic nie słyszano ?? :D Bo kupuję za tydzień a chciałbym kupić taniej
bądź z jakąś grą są jakieś informacje ?


Własnie czytam gazetke MediaMarkt w necie i jest promocja PS3:
PS3+Drugi Pad Sixaxis+Motorstorm za 1790zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 22:15, Memorr napisał:

Własnie czytam gazetke MediaMarkt w necie i jest promocja PS3:
PS3+Drugi Pad Sixaxis+Motorstorm za 1790zł

Sprawdź czy to jest aby wersja 60 GB tego plejaka. Jeśli tak to masz zajefarta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 22:16, Sephirath napisał:

> Własnie czytam gazetke MediaMarkt w necie i jest promocja PS3:
> PS3+Drugi Pad Sixaxis+Motorstorm za 1790zł
Sprawdź czy to jest aby wersja 60 GB tego plejaka. Jeśli tak to masz zajefarta :-)


Ma dysk 40gb,ale i tak oferta PS3 mnie nie interesuje bo kupuje X360:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 22:18, Memorr napisał:

Ma dysk 40gb,ale i tak oferta PS3 mnie nie interesuje bo kupuje X360:D

Ale podróbki robią :P

A dlaczego jednak Xa wybierasz? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 22:18, Sephirath napisał:

> Ma dysk 40gb,ale i tak oferta PS3 mnie nie interesuje bo kupuje X360:D
Ale podróbki robią :P

A dlaczego jednak Xa wybierasz? :>


a więc:P
-lepsza oferta gier
-jest wydajniejszy
-konsolka jest tania
-gry fajne
-3 letnia gwarancja i lepsza pomoc techniczna;P
-Xbox live

Poprostu moim zdaniem X360 jest lepszy od PS3
I nie chcę tu wywoływac wojny fanboyów,żeby było jasne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się