Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Ja bym na Virtua Fighter 5 na X360 nie liczyłbym na twoim miejscu, na razie przynajmiej, tym ludziom z WP się coś stukneło, na Tekkena tez nie liczyłbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 16:18, Sita napisał:

Ja bym na Virtua Fighter 5 na X360 nie liczyłbym na twoim miejscu, na razie przynajmiej, tym
ludziom z WP się coś stukneło, na Tekkena tez nie liczyłbym.


Tekken to niestety wiem.. Chce tekkena - 2500zł na ps3.. Ale VF5 why not? zawsze jakas szansa jest..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 19:09, ProChaoS napisał:

> Czy jest tylko jedna wersja konsoli Nintendo Wii?

Tak tylko jedna.


Wii wedlug mnie jest dla dzieci chociarz niektore gry sa od 16 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziales jak byly pokazowki z gry gdzie jestes volwerine itp..? Ciosy walisz nie przysiskajac przyciski, ale wlasnie ciezko pracując calą lapa:P śmiesznie to wyglada ale musi dawac sporo przyjemnosci:P Ale i tak wedlug mnie konsola nie zadryfuje dalej niz gamecube..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 19:21, ThoruS napisał:

Widziales jak byly pokazowki z gry gdzie jestes volwerine itp..? Ciosy walisz nie przysiskajac
przyciski, ale wlasnie ciezko pracując calą lapa:P śmiesznie to wyglada ale musi dawac sporo
przyjemnosci:P Ale i tak wedlug mnie konsola nie zadryfuje dalej niz gamecube..


Wiem no to mowie ze wlasnie niektore gry na wii sa z przemoca (temu od 16 lat)
A ta gre o ktorej mowisz widzialem na gry-online daje jej 5!!
Chociarz wole Dragon ball budokai tenkaichi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 19:44, syriusz.b napisał:

mam pytanie: czy do X360 trzeba telewizora z HD ... ? bo w lutym chyba bede mial konosle, ale
telewizor takowy bedzie miech pozniej :p ...


Nie trzeba ale jak wiadomo gry będą wyglądać gorzej na zwykłym TV ale miesiąc wytrzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym za X360. Widziałem ją w akcji, a i trailery na www.gametrailers.com pokazują wyraźną różnicę na korzyść X''a. Takie jest MOJE zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 20:28, uchal napisał:

mam problem i nie wiem co wybrać PS 3 czy Xboxa 360
czy możecie mi doradzić??


Na takie decyzję na razie za wcześnie poczekaj to premiery PS3 w Polsce. Poczytaj recenzje, opisy gdy już wyjdzie w Europie. Jeżeli kupujesz PS3 licz się z dużymi kosztami (około 2500). Sam posiadam Xboxa360 i uważam że to dobry. Na twoim miejscu poczekałbym do marca i wtedy się zastanowił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 20:28, uchal napisał:

mam problem i nie wiem co wybrać PS 3 czy Xboxa 360
czy możecie mi doradzić??


Tak jak napisał Kurammi, najlepszym wyjściem teraz bedzię poczekanie na polską premierę w marcu. Do tego czasu biblioteka gier na PS3 powinna się powiększyć będzie większy wybór a i na jaw mogą {ale nie muszą jeśli takowych nie będzie} wyjść błędy produkcyjne. Choć X-Box360 to dobra maszyna ale lepiej poczekać na premierę PS3 i sobie na zimno przekaukólować co się bardziej opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 19:44, syriusz.b napisał:

mam pytanie: czy do X360 trzeba telewizora z HD ... ? bo w lutym chyba bede mial konosle, ale
telewizor takowy bedzie miech pozniej :p ...

nie trzeba HD - gry wyglądają praktycznie tak samo, z tą różnicą, że są w niższej rozdzielczości. na HD wszystko jest jak żyleta, a na zwykłym czasami drobne elementy zdają się być nieostre. no i na mniejszych ekranach czasami ciężko przeczytać teksty pisane maczkiem. ale grać da się bez problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 22:23, penny napisał:

ale grać da się bez problemów


To akurat zależy od developera gry. W obku teksty na SD TV są czytelne. To co się natomiast dzieje w przypadku produkcji Capcoma zakrwawa na ponury żart. Teksty w Dead Rising są nieczytelne. Jeżeli chcesz poznać fabułe to zostaje monitor od PC albo HD TV. W przypadku Lost Planet jest podobnie. Tablice na multiplayer są nieczytelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak ktoś nie wie to go zainteresuje ten news http://www.gamespot.com/news/6162536.html . Jest napisane że tylko dla North America ale myślę że jak ktoś tam zakładał konto to powinno być ok. A tak wogulę jeśli Halo 3 będzie wyglądać tak jak na tym nowym traileże to... to sam nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się