Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2008 o 16:48, Davidskrk napisał:

Może orientujesz sie za ile moge kupić army of two albo burnout... bo nie mam wiecej
niż 150 zł :(


Niestety, od premiery Burnouta Paradise minęło już sporo czasu ale mimo to jeszcze trzyma się ceny bo ponad 200zł. Ściągnąłem demo tej gry i nawet mi się podoba ale raczej wolę poczekać na Gran Turismo 5.

Army of Two już można znaleźć poniżej 200zł ale nie będzie mniej niż 170zł. A słyszałem że to dobra gra, ale niestety dema nie ma więc nie wiem.

Chociaż zawsze możesz popatrzeć na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2008 o 16:48, Davidskrk napisał:

Może orientujesz sie za ile moge kupić army of two albo burnout... bo nie mam wiecej
niż 150 zł :(


Burnout Paradise kosztuje koło 160 zł, z allegro.pl nowe egzemplarze widziałem za 110 zł. Lepiej gry kupować przez allegro.pl albo ze sklepów internetowych. Wiele jest znacznie tańszych dla przykładu Skate można kupić w sklepie za około 150-160 zł, na allegro.pl nówka sztuka kosztuje około 99-110 zł. Jest różnica ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 17:07, AdiN2 napisał:

http://grrr.pl/2008/07/11/wiilot-dla-xboxa-oficjalne-fotki/
Nowy kontroler dla x360 według zapowiada się świetnie ;D Oby tylko cena nie była zbyt
wysoka a napewno go kupię ;]


Nie wiadomo czy to kontroler do konsoli X360 więc nie podniecaj się tak ostro...

W dodatku widać straszne opóźnienia względem ruchów tym ustrojstwem. Generalnie jednak kontrolery Wii wyglądają na fajniejsze niźli ich podróbka bo inaczej się tego nazwać nie da :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontroler jest robiony przez ''prywaciarzy'' i nie ma NIC wspólnego z Microsoftem. Polecam pogooglować co nieco ;-)
Z resztą, wiadomo o nim już od naprawdę dawna. Dopiero teraz go ''odkryłeś''? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem obecny cały czas na komunikatorze - z tym że za chwilę znikam na dwadzieścia minut :) Możesz teraz śmiało do mnie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 17:17, WorldWar3PL napisał:

Kontroler jest robiony przez ''prywaciarzy'' i nie ma NIC wspólnego z Microsoftem. Polecam
pogooglować co nieco ;-)
Z resztą, wiadomo o nim już od naprawdę dawna. Dopiero teraz go ''odkryłeś''? :)


Obrazki widziałem już wcześniej ,myślałem że to jakiś pic na wode ,ale dopiero dziś zobaczyłem filmiki z owym kontrolerem w akcji ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 17:26, Tomek1120 napisał:

W rogu widać Harrego na PC. To nie na Xboxa


Może to działa na wszystkie platformy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie trofea działają w Stardustcie bodajże, a łatki powinny być niebawem. Nie wiem jak to z Warhawkiem ale w Motorstormie na bank się pojawią, tak obstawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że trofea w PS3 powinny być najpierw na exuslivy. Przynajmniej na te znane.

Czyli na MGS4, Uncharted, Motorstorm itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak w konsoli segi ileś tam lat temu był podobny kontroler(nie oficjalny ale coś jak teraz wii fit do wii)

PS.takie pytanie to prawda że najgorszą częścią(choć i tak dobrą) mgsa była 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 20:26, HiSin napisał:

tak tak w konsoli segi ileś tam lat temu był podobny kontroler


Nie wiem czy był taki kontroler. Sega wypuściła bezprzewodowy kontroler, ale coś działającego jak Wiilot? Nie.

Dnia 11.07.2008 o 20:26, HiSin napisał:

PS.takie pytanie to prawda że najgorszą częścią(choć i tak dobrą) mgsa była 2?


Wiele osób uważa, że tak. Nie można powiedzieć, że to jest dobre, a to złe. Są gusta i guściki. Mnie najbardziej niedpowiadała jedynka, ale to pewnie przez oprawę graficzną, która nawet w czasach kiedy grę przechodziłem była niedobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się