Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2008 o 12:30, MasterOfBlaster napisał:

Czy to naprawde działa ?? Bo wygląda interesująco ;)

http://www.allegro.pl/item415062717_zabezpiecz_swoje_plyty_folie_ochronne.html

To tylko zabezpiecza płytki przez porysowaniem. Jeżeli chodzi Ci o tanią regenerację porywanych płytek(co aukcja wręcz sugeruje ;\) to nie ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 16:19, rob300i napisał:

Pierwsze 3
konta które stworzymy będą miały darmowego golda (chodzi mi o konta online oczywiście).

Czyli jeśli wykorzystam już darmowego Golda ,to moge zalozyc nowe konto i znow przez miesiac grac w gry online ,a potem znow na trzecim koncie ? Czyli 3 miesiace sa darmowego grania online .Mozna posiadac 3 konta ,potem je usuwac i tylko na jednym zbierac acziki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 17:16, jackass napisał:

> Pierwsze 3
> konta które stworzymy będą miały darmowego golda (chodzi mi o konta online oczywiście).

Czyli jeśli wykorzystam już darmowego Golda ,to moge zalozyc nowe konto i znow przez
miesiac grac w gry online ,a potem znow na trzecim koncie ? Czyli 3 miesiace sa darmowego
grania online .Mozna posiadac 3 konta ,potem je usuwac i tylko na jednym zbierac acziki
?


Save''y i aczki masz do każdego konta osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 17:16, jackass napisał:

> Pierwsze 3
> konta które stworzymy będą miały darmowego golda (chodzi mi o konta online oczywiście).

Czyli jeśli wykorzystam już darmowego Golda ,to moge zalozyc nowe konto i znow przez
miesiac grac w gry online ,a potem znow na trzecim koncie ? Czyli 3 miesiace sa darmowego
grania online .Mozna posiadac 3 konta ,potem je usuwac i tylko na jednym zbierac acziki
?


No niby można grać trzy miesiące online ale i tak tego nie zrobisz. Po pierwsze, twoje rangi i wszystko co nazbierałeś przepada, a po drugie po przesiadce na inne konto tracisz achievy! Teraz może ci się to zdawać nie ważne, ale potem szkoda ci będzie nawet głupich 100gs.

Mi zdawało się że gamescore strasznie łatwo nazbierać. Otóż tak nie jest... Żeby miec całaka w niektórych grach trzeba mieć MASĘ samozaparcia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2008 o 17:44, rob300i napisał:

No niby można grać trzy miesiące online ale i tak tego nie zrobisz. Po pierwsze, twoje
rangi i wszystko co nazbierałeś przepada, a po drugie po przesiadce na inne konto tracisz
achievy! Teraz może ci się to zdawać nie ważne, ale potem szkoda ci będzie nawet głupich
100gs.

Ale ja mam na myśli granie na 2 kontach tylko online ,dla funu np. w GTA IV ,a konto główne z aczikami pozostawić do grania offline ,lub do kupienia abonamentu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 17:57, jackass napisał:

Ale ja mam na myśli granie na 2 kontach tylko online ,dla funu np. w GTA IV ,a konto
główne z aczikami pozostawić do grania offline ,lub do kupienia abonamentu .

Bez sensu. Lepiej mieć jedno konto. Jeżeli w takim GTA IV zdobędziesz głupiego, ale bardzo trudnego aczika będziesz strasznie żałował, że nie masz go na głównym koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2008 o 17:57, jackass napisał:

Ale ja mam na myśli granie na 2 kontach tylko online ,dla funu np. w GTA IV ,a konto
główne z aczikami pozostawić do grania offline ,lub do kupienia abonamentu .


Masz na myśli, że jedno konto do grania online a drugie offline? To bez sensu, bo w grach są niektóre acziki, które dostaje się tylko podczas grania w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 19:10, SerVius napisał:

Mam pytanie zamierzam kupić xbox 360 i nie wiem czy da się podpiąć go do
monitora LG Flatron F700B ??


oczywiście ze sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 19:39, Mroczny Joga napisał:

Hmm... mój x0 ostatnio był w naprawie i dostałem go teraz, i mam wszystko po angielsku
ktoś może wie co z tym zrobic ^^"?

Spróbuj wziąść ustawienia początkowe może wtedy będzie opcja zmiany języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 19:39, Mroczny Joga napisał:

Hmm... mój x0 ostatnio był w naprawie i dostałem go teraz, i mam wszystko po angielsku
ktoś może wie co z tym zrobic ^^"?


Nauczyć się języka...? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 19:53, FerraEnzo napisał:

> Mam pytanie zamierzam kupić xbox 360 i nie wiem czy da się podpiąć go do
> monitora LG Flatron F700B ??

oczywiście ze sie da.


a co muszę kupić żeby go podpiąć ?? bo słyszałem że jakieś
przejściówki tylko nie wiem jakie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LG F700B to minitor CRT wiec jest z wbudowanym kablem VGA i zeby do niego podlaczyc X360 potrzebna jest specjalna przejsciowka dokladnie taka jak na zdjeciu. Natomast ponizej podaje link do aukcji na allegro wlasnie z ta przejsciowka:

http://www.allegro.pl/item418091327_przejsciowka_mini_gender_change r_lodz_sklep.html

Jesli link nie dziala to tu jest nr aukcji: 418091327

MasterOfBlaster

Czytaj uwaznie co pisza bo widze ze nie wiesz jaki to monitor F700B

20080814210802

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się