Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

No to jak już masz konsolkę, to zrób sobie tylko takiego kompa, żeby uciągnął pecetowe gry w które lubiłeś grać do momentu kupna konsoli, ja tak właśnie teraz mam, na kompie starocie, na konsoli nowe gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie ten kompek co teraz go złozylem spokojnie by uciagnol moje dwie ulubione gry z Pc.Call of Duty 2 i 4.Łacznie grałem w nie ponad 1000h :))I tak tez zrobie:)) a tym czasem,kupilem drugiego pada do xklocka i bede probowal przekonac mojego brata do pojedynków we fife.Ale mam tez pytanie,polecalibyscie B:Bad Company czy moze lepiej wziąść solu Calibur i naparzac sie z bratem.Chodzi mi o to ktora z nich da mi wiecej fan''u,ale to i tak najwczesniej za miesiąc po nastepnej wypłacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem serii Battlefield ,więc moje zdanie będzie mało obiektywne ,ale ja na swojej liście zaznaczyłbym Bad Company .Ładna grafika ,humor ,pozorna nieliniowość misji ,interesujący i dynamiczny singiel i co najważniejsze multi wyciągający hektolitry funu i godzin z życiorysu.Mówię tak ,bo mordobicia mnie nie jarają ,Tekken to tylko na PSXie mnie zmyrgał ,dalsze wersje na PS2 i PSP odrzucały po kilku walkach ,ale pamiętam ,że w Soul Calibur 2 na PS2 spędziłem kilka godzin bo z broniami zupełnie inaczej to fukncjonuje .Nie mniej nudziło mnie to po kilku godzinach ,wolałem akcję i strzelanie .Decyzja należy do Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też polecam Bad Company to co już kolega powiedział.

Dodam jeszcze tylko że gra mam mało misji ale jeśli to będzie twój pierwszy raz FPS na konsoli to jedną misję możesz przechodzić nawet 2 godziny. Więc single jest dosyć długi a multi słowami się opisać nie da. Ja już cały czas tam zacinam i oderwać się nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 14:11, Meykan napisał:

Dodam jeszcze tylko że gra mam mało misji ale jeśli to będzie twój pierwszy raz FPS na
konsoli to jedną misję możesz przechodzić nawet 2 godziny. Więc single jest dosyć długi
a multi słowami się opisać nie da. Ja już cały czas tam zacinam i oderwać się nie można.


Ja mam podobne zdanie co do tego shootera.

Inwestycja moim zdaniem w ten tytuł jest strzałem w dziesiątkę. Jeden z lepszych shooterów tego roku, trzyma on klasę serii Battlefield. Bad Company dostarczy każdemu masę rozgrywki i dobrej zabawy, zwłaszcza podczas rozwalania pobliskich budowli, czy chociażby drzewek ;-) W demo zagrywałem się dość długo, to samo tyczyło się multiplayera, on jest wyśmienity. Chyba jeden z lepszych dostępnych na konsol, przynosi masę dobrej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady..ale ja bede patrzyl na niego przez pryzmat wysmienitego CoD4 nad ktorym przy pececie spedzilem duuuzo czasu,a pozatym narazie konsole mam nie podpieta pod neta>natomiastw Soul Calibur mógłbym rywalizowac z bratem:) i co teraz powiecie..dalej uważacie B:BC za better way to make me happy:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Ja grałem tylko w demo BF:BC i ta jedna mapka w demie wciągnęła mnie bardziej niż pełna wersja call of duty 4
Tyle mam do powiedzenia :P Jesli nie możesz grać przez net, no bierz Soul Calibur, ale ja bym był i tak za BC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 15:43, MLODY2K6 napisał:

No tutaj jest pewien problem. Ja u siebie podlaczylem je bezposrednio pod wize na stereo
inni podlaczaja do monitorow pod warunkiem ze maja wbudowane glsoniki jeszcze inni szukaja
specjalnych glosnikow pod X360.

A żeby podpiąć głośniki z komputera 2.1
to jakom mam przejściówkę kupić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie wiem poniewaz z glosnikow odchodzi jeden kabel do kompa mozna poszukac takiego jacka rozchodzacego sie na 2 i sprawdzic jak to bedzie dzialac. Ale zapytaj innych jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tez mam jeszcze pytanko.Od miesiaca gram na tych samych bateriach w padzie.Ale od 2 dni co jakis czas diody wokół tego guziczka xbox guide mrugaja na zielono.Czy to oznacza,że baterie są na wyczerpaniu,czy może mam jakieś problemy ze sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oznacza ze sa na wyczerpaniu. Zainwestuj w jakies akumulatorki ja uzywam energizera 30zl komplet ale jade na nich od marca i nie sa do zdarcia, oczywiscie byly juz pare razy ladowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 00:17, Mroczny Joga napisał:

Hmm mam pytanie dawałem swojego x0 do naprawy, i chyba zostawiłem w napędzie grę ale
jak konsola wróciła gry już nie było ^^" jak myślicie co zrobic?

sądzić się z nimi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 00:23, jackass napisał:

> Hmm mam pytanie dawałem swojego x0 do naprawy, i chyba zostawiłem w napędzie grę
ale
> jak konsola wróciła gry już nie było ^^" jak myślicie co zrobic?
sądzić się z nimi .


No tak... tylko jak im to udowodnisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 00:23, jackass napisał:

> Hmm mam pytanie dawałem swojego x0 do naprawy, i chyba zostawiłem w napędzie grę
ale
> jak konsola wróciła gry już nie było ^^" jak myślicie co zrobic?
sądzić się z nimi .


myślisz że w ogóle jejst sens jak im udowodnie że tam była jakaś gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 19:51, MLODY2K6 napisał:

To oznacza ze sa na wyczerpaniu. Zainwestuj w jakies akumulatorki ja uzywam energizera
30zl komplet ale jade na nich od marca i nie sa do zdarcia, oczywiscie byly juz pare
razy ladowane

Działają Ci akumulatory? Ja mam dwie pary - jakieś dziwne Tronic oraz Duracella, ale ani te, ani te nie działają w moim padzie. Właśnie nie wiem jaka jest tego przyczyna, myślałem, że żadne nie działają, ale jak tak mówisz, to zaczynam się konkretnie zastanawiać nad zakupem nowych akumulatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co, kupiłeś je, włożyłeś i nie działają? :P W razie czego kupuje się rozładowane, naładowanych nie sprzedają - mówię to na wszelki wypadek, gdybyś nie wiedział :P
Sam korzystam z jakichś dziwnych "XTREME" - prawie noname, ale te 2500 mAh mają :) Wszystko działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się