Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2008 o 01:40, WorldWar3PL napisał:

A co, kupiłeś je, włożyłeś i nie działają? :P W razie czego kupuje się rozładowane, naładowanych
nie sprzedają - mówię to na wszelki wypadek, gdybyś nie wiedział :P
Sam korzystam z jakichś dziwnych "XTREME" - prawie noname, ale te 2500 mAh mają :) Wszystko
działa bez zarzutu.

Nie no nie jestem aż tak głupi :P Korzystam z nich kilka miesięcy, wszędzie działają (myszka, budzik itp.) tylko w padzie nie. Moje Tronici mają 2000 mAh, ale nie spodziewam się wiele od takich akumulatorków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 17:39, SerVius napisał:

> No tutaj jest pewien problem. Ja u siebie podlaczylem je bezposrednio pod wize na
stereo
> inni podlaczaja do monitorow pod warunkiem ze maja wbudowane glsoniki jeszcze inni
szukaja
> specjalnych glosnikow pod X360.
A żeby podpiąć głośniki z komputera 2.1
to jakom mam przejściówkę kupić ??

O Ps3 mowisz?
To musisz chyba kupic kabel produkowany przez Soniaka.
Cos tam maja w tych klimatach, sprawdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2008 o 01:57, ibisz napisał:

Nie no nie jestem aż tak głupi :P Korzystam z nich kilka miesięcy, wszędzie działają
(myszka, budzik itp.) tylko w padzie nie. Moje Tronici mają 2000 mAh, ale nie spodziewam
się wiele od takich akumulatorków :P


To niemożliwe, sam używałem tych z duracella i działały z padem od X''a. Może je za słabo naładowałeś? I pamiętam o tym że te oznaczenie (+ i -) nie są na klapce od baterii bez powodu :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 08:27, krak2610 napisał:

> > No tutaj jest pewien problem. Ja u siebie podlaczylem je bezposrednio pod wize
na
> stereo
> > inni podlaczaja do monitorow pod warunkiem ze maja wbudowane glsoniki jeszcze
inni
> szukaja
> > specjalnych glosnikow pod X360.
> A żeby podpiąć głośniki z komputera 2.1
> to jakom mam przejściówkę kupić ??
O Ps3 mowisz?
To musisz chyba kupic kabel produkowany przez Soniaka.
Cos tam maja w tych klimatach, sprawdz.

Nie o xbox 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 09:51, rob300i napisał:

To niemożliwe, sam używałem tych z duracella i działały z padem od X''a. Może je za słabo
naładowałeś? I pamiętam o tym że te oznaczenie (+ i -) nie są na klapce od baterii bez
powodu :-).

Bo się obrażę :D Naładowane na maxa, dobrze włożone. Są wytrzymałe, myszka na nich chodzi dość długo, co w porównaniu do zwykłych, alkalicznych jest bardzo dobrym wynikiem. Ale w padzie nie... Raczej mi nikt nie pomoże, ale jak ktoś ma jakąś ciekawą koncepcję, to prosiłbym o podanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2008 o 16:25, ibisz napisał:

Bo się obrażę :D Naładowane na maxa, dobrze włożone. Są wytrzymałe, myszka na nich chodzi
dość długo, co w porównaniu do zwykłych, alkalicznych jest bardzo dobrym wynikiem. Ale
w padzie nie... Raczej mi nikt nie pomoże, ale jak ktoś ma jakąś ciekawą koncepcję, to
prosiłbym o podanie ;)


Skoro to nie wada akumulatorków, to widocznie wada pada. Spróbuj z innym.

Być może to także dlatego bo pad od X360 wymaga dużo więcej prądu niż mysz lub coś innego. Może twoje akumulatorki straciły już trochę ze swojej pojemności i pada nie uciągną? Nie... to raczej nie możliwe :-/.

Tak więc polecam ci sprawdzenie akumulatorków w innym "wireless controller" do X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co ciorają w GoWa online .Czy ta gra jest cross-platformowa i gracie razem z posiadaczami PCtów ? Czy nie mają fory ze względu na granie myszą i nie idzie im znacząco lepiej ? Jestem ciekaw czy podobna sprawa nie wyniknie z GTA IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest multiplatformowa ze względu na zbyt duże różnice w Engine gry.
Gdyby była, zaufaj mi - gracze mieliby fory. Ale iksowcy, za korzystanie z pada. Zagrasz, przekonasz się..
To samo tyczy się GTA IV - celuje się tam w taki sposób, że po prostu pc''towcom trzeba współczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 18:52, WorldWar3PL napisał:

Gra nie jest multiplatformowa ze względu na zbyt duże różnice w Engine gry.
Gdyby była, zaufaj mi - gracze mieliby fory. Ale iksowcy, za korzystanie z pada. Zagrasz,
przekonasz się..
To samo tyczy się GTA IV - celuje się tam w taki sposób, że po prostu pc''towcom trzeba
współczuć.

A co to za cudowne sterowanie, czyżby myślami? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która z wymienionych gier na Xboxa jest najbardziej godna uwagi? Colin McRae Dirt, Assassin''s Creed, Call of Duty 4 czy Mass Effect? Wiem, że są to odmienne całkiem gry, ale wszystkie uważam za interesujące, ale przydało by się jedną tylko kupić, a nie rzucać na cztery:) W CoD 4 chodzi mi o singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autoaim, którym w mgnieniu oka, przy odpowiedniej wprawie, można strzelić pięknego headshota. Naturalnie bez auto-aima też sobie poradzimy ;>
Mówię oczywiście o GTA IV. W Girsach żadnego auto-aima nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem długiego posta na temat tych gier, ale mi go... skasowało. Brawo gram.pl! ;-) Jeszcze raz, teraz w większym skrócie.

CMR Dirt - łatwa gra (nawet poziom Pro nie stanowi wyzwania), pobawisz się w nią przez długie wieczory. Na multiplayerze ani żywej duszy.
AC - z początku świetna gra z piękną grafiką, po jej ukończeniu stwierdzasz, że to produkcja jakich wiele. Za ~80 zł warto.
CoD 4 - singleplayer krótki, ale kosi, wgniata w ziemię, bombarduje. Zostanie Ci w pamięci do końca życia. Multiplayer szybki, lecz przyjemny.
Mass Effect - to samo co Assassin''s Creed. Raz, że krótkie. Dwa, na początku świetna filmowość i ciekawa walka, które potem przestają sprawiać przyjemność. Lekki upgrade KOTOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Auto-aim jest zaimplementowany w grze. 100% legal :)
Tylko mówię. W Girsach czegoś takiego nie ma. GTA IV only. Sterowania na pewno jakoś super nie zdołają zmienić to nie zdziwię się, jak i pc''towcy dostaną auto-aim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 17:55, rob300i napisał:

Skoro to nie wada akumulatorków, to widocznie wada pada. Spróbuj z innym.

Być może to także dlatego bo pad od X360 wymaga dużo więcej prądu niż mysz lub coś innego.
Może twoje akumulatorki straciły już trochę ze swojej pojemności i pada nie uciągną?
Nie... to raczej nie możliwe :-/.

Tak więc polecam ci sprawdzenie akumulatorków w innym "wireless controller" do X360.


Na moich obydwóch padach nie działa, ale może masz rację, spróbuję u kumpla. A jak nie to kupię nowe akumulatory, może moje się "zepsuły".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja mówię, że to ułatwienie gry nie jest legalne na konsoli?
PS. Obejrzyj Sobie pro-gamerów grających na padzie w fpsy i tpp, poruszających się z gracją żelbetonowego kloca.
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. Żelbetonowy kloc? No cóż, headshoty w Girsach 0,5 sekundy po zobaczeniu przeciwnika, gdy nawet nie ma się włączonego przybliżenia w snajperce raczej temu przeczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 19:18, Nekromantik napisał:

A czy ja mówię, że to ułatwienie gry nie jest legalne na konsoli?
PS. Obejrzyj Sobie pro-gamerów grających na padzie w fpsy i tpp, poruszających się z
gracją żelbetonowego kloca.
:D

Rozumiem ze konsoli nie masz ?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się