Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Jak zainstalować motyw do PS3 z pendrive''a? Tzn powiem tak: samą instalację wiem jak włączyć, ale system nie wykrywa mi motywów. Może trzeba je wrzucić do katalogu pod odpowiednią nazwą? Co doradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 11:13, HiSin napisał:

chodziło mi o rynek gier.



po prostu włącz X-klocka i zobacz co tam ciekawego major nelson napisał w tej swojej gazetce. Potem możesz wejść na gry-online.pl i po prawej stronie masz najważniejsze informacje z kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 11:30, rob300i napisał:

po prostu włącz X-klocka i zobacz co tam ciekawego major nelson napisał w tej swojej
gazetce. Potem możesz wejść na gry-online.pl i po prawej stronie masz najważniejsze informacje
z kilku dni.

Ekhem ,to HiSin .....jemu ciężko przychodzi myślenie .

Czy na Rynku są odcinki South Park (płatne?) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 11:33, jackass napisał:

> po prostu włącz X-klocka i zobacz co tam ciekawego major nelson napisał w tej swojej

> gazetce. Potem możesz wejść na gry-online.pl i po prawej stronie masz najważniejsze
informacje
> z kilku dni.
Ekhem ,to HiSin .....jemu ciężko przychodzi myślenie .

Czy na Rynku są odcinki South Park (płatne?) ?

tak są

http://www.xbox.com/en-US/live/marketplace/moviestv/southpark.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 11:41, starf napisał:

Utwórz na pendrivie folder PS3, następnie w tym folderze folder THEME i tam wrzuć plik.



Dzięki, tak właśnie myślałem, ale pewny nie byłem :)
Tak z ciekawości się jeszcze zapytam: czy w konsoli można coś jeszcze zainstalować prócz motywów (nie chodzi mi o Linuksa :P) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 21:08, MLODY2K6 napisał:

LG F700B to minitor CRT wiec jest z wbudowanym kablem VGA i zeby do niego podlaczyc X360
potrzebna jest specjalna przejsciowka dokladnie taka jak na zdjeciu. Natomast ponizej
podaje link do aukcji na allegro wlasnie z ta przejsciowka:

http://www.allegro.pl/item418091327_przejsciowka_mini_gender_change r_lodz_sklep.html

Jesli link nie dziala to tu jest nr aukcji: 418091327

MasterOfBlaster

Czytaj uwaznie co pisza bo widze ze nie wiesz jaki to monitor F700B


Tylko tom przejściówkę muszę kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak bo z jednej strony podpinasz monitor a z drugiej kabel od X360 noi oczywiscie jeszcze sam kabel odX360 do monitora bo w zestawie takiego kabla nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 15:28, MLODY2K6 napisał:

Tak bo z jednej strony podpinasz monitor a z drugiej kabel od X360 noi oczywiscie jeszcze
sam kabel odX360 do monitora bo w zestawie takiego kabla nie ma.

A co z głośnikami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tutaj jest pewien problem. Ja u siebie podlaczylem je bezposrednio pod wize na stereo inni podlaczaja do monitorow pod warunkiem ze maja wbudowane glsoniki jeszcze inni szukaja specjalnych glosnikow pod X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 15:51, jackass napisał:

A czy w Xboxie 360 jest wejście mini-jack na podłączenie komputerowych głośników ?


Nie ma. Możesz za to kupić przejściówkę z chinchy na mini-jack.

I bez urazy, ale X360 i tanie głośniki konputerowe to zły pomysł (a wnioskuję że takie masz skoro tylko jeden mini-jack). Najlepszym wyjściem jest kupno Logitech Z-5500. Mają one sprzętowy dekoder dzwięku więc możemy się cieszyć dzwiękiem Dolby Pro Logic II bez żadnych udziwnien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2008 o 16:01, rob300i napisał:

Nie ma. Możesz za to kupić przejściówkę z chinchy na mini-jack.

Czy to znajduje się może przy kablu VGA Big Ben od razu ? Ile takie coś kosztuje ?

Dnia 15.08.2008 o 16:01, rob300i napisał:


I bez urazy, ale X360 i tanie głośniki konputerowe to zły pomysł (a wnioskuję że takie
masz skoro tylko jeden mini-jack). Najlepszym wyjściem jest kupno Logitech Z-5500. Mają
one sprzętowy dekoder dzwięku więc możemy się cieszyć dzwiękiem Dolby Pro Logic II bez
żadnych udziwnien.

To nie są zwykłe ,tanie głosniki ,ale podczepiane zwykłym jackiem do karty dźwiękowej .Są w systemie 3.1 ,narazie na inne mnie nie stać ,choć okazyjnie będę tylko na nich grał .Teraz mam Telewizor LCD + 7.1 system dźwiękowych kolumn ,ale tylko w ciągu dnia .Potrzebował będę podłączyć konsolę do monitora i jakoś podpiąć do tego dźwięk . Inaczej nici z grania online bo na Wirreles adaptor nawet nie mam co liczyć ,za duze koszta doliczajac do tego jeszcze router komputerowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się