Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2008 o 19:18, SerVius napisał:

> > a jak podłanczam do monitora to w którą stronę go przełączyć ?
>
> Wiesz, czy to taki problem podłączyć, i przełączyć raz w ta raz w tą, metoda prób
i błędów?
>
już tak robiłem jest tak samo


no to masz odpowiedź... Przecież monitor nie dzieli na 720p i 1080p, tylko na rozdzielczości, jak każdy inny monitor podłączony np. do kompa, więc w zasadzie to jest zbyteczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 19:21, syriusz.b napisał:

> > > a jak podłanczam do monitora to w którą stronę go przełączyć ?
> >
> > Wiesz, czy to taki problem podłączyć, i przełączyć raz w ta raz w tą, metoda
prób
> i błędów?
> >
> już tak robiłem jest tak samo

no to masz odpowiedź... Przecież monitor nie dzieli na 720p i 1080p, tylko na rozdzielczości,
jak każdy inny monitor podłączony np. do kompa, więc w zasadzie to jest zbyteczne...

no tak dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 19:21, syriusz.b napisał:


Ten przełącznik nie przełącza miedzy 720p i 1080p, tylko między SD, a HD. TO czy chcesz 720p czy 1080p to sobie już w konsoli ustawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 19:23, Rumcajs52 napisał:

>
Ten przełącznik nie przełącza miedzy 720p i 1080p, tylko między SD, a HD. TO czy chcesz
720p czy 1080p to sobie już w konsoli ustawiasz.


a czy ja gdzieś napisałem, że ten przełącznik tak dzieli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2008 o 19:21, syriusz.b napisał:

no to masz odpowiedź... Przecież monitor nie dzieli na 720p i 1080p, tylko na rozdzielczości,
jak każdy inny monitor podłączony np. do kompa, więc w zasadzie to jest zbyteczne...


Przeiceż 720p i 1080p to są rozdzielczości! 720p to 1280x720 a 1080p to 1920x1080! I przełącznik przełącza między SD (640x480 o ile dobrze pamiętam) a HD (od 640p do 1080p).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, bo widzę, że nikt nie załapał o co mi biega... przełącznik jest na zasadzie SD - HD to wszyscy dobrze wiemy... I żeby było "po ludzku": na TV nie widzimy 1024 na coś tam, tylko 720p, 1080p itd. itp., po podłączeniu do monitora widzimy 800x600 i tak dalej... Chodziło mi oto, że "przełącznik" odpowiada za TV, czyli 720p, 1080p i inne, gdzie na monitorze to nie ma znaczenia, bo tu są 800x600 i inne... Nawet nie wiem, czego w tym kablu jest ten przełącznik, bo w tym wypadku on nic nie daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak napisałem wyżej, 720p i 1080p to normalne rozdzielczości! Tyle że one są w formacie 16-9 a monitory komputerowe mają 4-3 lub też 16-10, stąd też minimalne rozciągnięcia gdy podłączymy Xklocka do monitora (w fall update dojdą nowe rozdzielczości, zgodne z monitorami, więc nareszcie będzie OK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 21:27, rob300i napisał:

Tak napisałem wyżej, 720p i 1080p to normalne rozdzielczości! Tyle że one są w formacie
16-9 a monitory komputerowe mają 4-3 lub też 16-10, stąd też minimalne rozciągnięcia
gdy podłączymy Xklocka do monitora (w fall update dojdą nowe rozdzielczości, zgodne z
monitorami, więc nareszcie będzie OK).


dojdzie np. moja czyli bodajże 1680x1050 jeśli mnie pamięć nie myli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 10:49, 19Tsunami92 napisał:

> zna ktos jakies godne polecenia strzelanki wojenne na ps3?

Ja dodam jeszcze resistance niedługo resistance 2 i tom clancy''s ENDWAR


Endwar to po pierwsze strategia po drugie na x-a i PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 10:31, Łeber napisał:

Battlefield: Bad Company, Call of Duty4: Modern Warfare i oczywiście pozycja obowiązkowa:
Metal Gear Solid 4.

Masz szczescie, że Cie żaden fan MGS`a nie dopadł.
Zaraz by było - MGS to nie gra! To arcydzieło... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 12:02, krak2610 napisał:

> Battlefield: Bad Company, Call of Duty4: Modern Warfare i oczywiście pozycja obowiązkowa:

> Metal Gear Solid 4.
Masz szczescie, że Cie żaden fan MGS`a nie dopadł.
Zaraz by było - MGS to nie gra! To arcydzieło... ;]

Mało tego .MGS to nie shooter tylko stealth-action game (skradanka) .Chociaż patrząc na nowego MGSa obawiałbym się tego pierwszego członu .Trochę skiepścili gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis gry-online.pl informuje, PLAYSTATION 3 otrzyma kolejna gry wydane w polskiej wersji językowej. Będą to tytuły od Activision, których wydaniem na polski rynek zajmie się firma LEM. O jakich grach mowa? Najnowsza część Call of Duty, a także Quantum of Solace, czyli przygody najsłynniejszego tajnego agenta jej królewskiej mości. Ta pierwsza otrzyma kinową lokalizacja, a najnowszy Bond zostanie w pełni zlokalizowany.

Cieszą kolejne tego typu informacje. Co ciekawe, posiadacze X360 mogą jedynie obejść się smakiem. Polskie wersje tych dwóch tytułów przeznaczone są jedynie dla posiadaczy PC i PS3. Jak sami widzicie, brak piratów na naszą czarnulkę daję takie, a nie inne efekty : )

ps3site.pl

Nie wiem czy jest sens polonizacji takich mało zawiłych fabularnie gier...Jużby ktoś lepiej MGS 4 spolonizował ;-P Ale pewnie trwałoby to dobry rok, bo gra używa ponadprzeciętnego słownictwa j. angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się