Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

>W Polsce cena PLAYSTATION 3 w kolorze czarnym, z dyskiem 60 GB, wyniesie 2399 pln.

Aha dzięki ;). Już nie będę miał wątpliwości co do ceny PS3. Teraz tylko rozmyślam czy kupić sobie nowego kompa czy PS3.
Kupić kompa, kupić Peesa - oto jest pytanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja bym może poczekał troszkę na lepsze gierki i PS3 sobie zafundował... patrz jaki byś miał szpan obie konsole mieć X360 i PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 22:46, Sita napisał:

No ja bym może poczekał troszkę na lepsze gierki i PS3 sobie zafundował... patrz jaki byś miał
szpan obie konsole mieć X360 i PS3.


No wtedy to byłby szpan na "maksa" (jak to mówią :). No może i masz świętą rację. Trza poczekać jeszcze z pół roku (od daty premiery) wtedy się zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał PS3 bez zastanowienia zresztą za 2300 zł nie kupisz jekiegoś super kompa chyba że nie ma on służyć do grania tylko do pisania i łączenia z internetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 23:47, Paoro napisał:

Ej mam pytanko Xbox360 juz jest, PS3 bedzie w marcu, a kiedy bedzie Wii??


Wii już jest od dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 07:32, Sita napisał:

> Ej mam pytanko Xbox360 juz jest, PS3 bedzie w marcu, a kiedy bedzie Wii??

Wii już jest od dawna.


No taka opcja też wchodziła w rachube.... a kiedy dokładniej ??

słyszałem ze ta konsola (Wii) z powodu ciekawego rozwiązania jesli chodzi o kontroler ma szanse zdobyc duuze uznanie... a tu wcale jednak z takim czyms nie miałem do czynienia większosc ludzi w Polsce ma Xbox360 jesli chodzi o te nowe konsole.... potem pewnie jak wyjdzie PS3 bedzie drugą najchętniej kupowaną konsola... Moze ma ktos Wii i opowiedziałby co nie co o niej... najbardziej mnie interesuje ten kontroler ;) ale tak to też chętnie cos sie dowiem o samej konsoli... bo o Xbox-ie 360 i PS3 troche słyszałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam Wii nie mam {JESCZĘ trzeba tu podkreślić} ale śmieszy mnie to że gdy na świecie ludzie się omal o Wii nie zabijają to wchodząc do jakiegoś większego sklepu w Warszawie i widząc jakieś 30 pudełek z Wii to chce mi się śmiać... zresztą ta sytłacja doskonale oddaję popularność Wii w Polsce, i dopuki Nintendo się nie weżmię w tym kraju do roboty to nie wróże tej marce zbytniej popularności w polscę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 17:12, Czarkinson napisał:

Mam też inne pytanie: Czy przerabianie napędu X360 jest legalne i czy nie traci się przez to
gwarancji ?


Chyba jest legalne, nie mozna tylko grac w piraty ale gwarancje i tak niestety tracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 17:12, Czarkinson napisał:

Mam też inne pytanie:


Tak, słucham :D

Dnia 19.02.2007 o 17:12, Czarkinson napisał:

Czy przerabianie napędu X360 jest legalne


Tak, ale tylko i wyłącznie gdy go używasz do kopii zapasowych.

Dnia 19.02.2007 o 17:12, Czarkinson napisał:

i czy nie traci się przez to gwarancji ?


Przykro mi, ale się traci, powodem jest zerwanie "plomby" co jest równoznaczne z utratą gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic Xboxa360 i mam pytanie: Jak to jest z podlaczeniem go do telewizora,monitora itp czy telewizor moze byc normalny bez tego cuda HDTV? i jakie sa kable przez ktore sie podlacza xboxa chodzi o "wejscia"? Mozna podlaczyc przez euro zlocze ? znaczy sie euro do telewizora a drugi koniec do konsoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 20:41, Kemilk napisał:

Mam zamiar kupic Xboxa360 i mam pytanie: Jak to jest z podlaczeniem go do telewizora,monitora
itp czy telewizor moze byc normalny bez tego cuda HDTV? i jakie sa kable przez ktore sie podlacza
xboxa chodzi o "wejscia"? Mozna podlaczyc przez euro zlocze ? znaczy sie euro do telewizora
a drugi koniec do konsoli?


Nie, telewizor nie musi posiadać fukcji HD. O ile dobrze wiem, aby podłączyć Xboxa do Eurozłącza wystarczy zwykły chincz, a są również do kupienia kable pozwalająca podłączyć konsole do ów wejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 20:41, Kemilk napisał:

Mam zamiar kupic Xboxa360 i mam pytanie: Jak to jest z podlaczeniem go do telewizora,monitora
itp czy telewizor moze byc normalny bez tego cuda HDTV? i jakie sa kable przez ktore sie podlacza
xboxa chodzi o "wejscia"? Mozna podlaczyc przez euro zlocze ? znaczy sie euro do telewizora
a drugi koniec do konsoli?

konsola w wersji premium (z twardym dyskiem) ma wszystko co potrzebujesz, żeby ją podłączyć do zwykłego telewizora (czy to przez eurozłącze czy chinch) oraz do telewizora hd przez wejście component.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: co mam wybrać (Call of Duty 3 czy Gears of War)??? pytam się, ponieważ czytałem iż pierwsza i druga gra jest bardzo dobra, a moge jedynie jedną grę wybrać???Bardzo proszę o poradę..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 21:04, ciaputek napisał:

mam pytanie: co mam wybrać (Call of Duty 3 czy Gears of War)??? pytam się, ponieważ czytałem
iż pierwsza i druga gra jest bardzo dobra, a moge jedynie jedną grę wybrać???Bardzo proszę
o poradę..... :P


Wydaje mi się że twoje pytanie jest retoryczne. Oczywiście że GoW, CoD po raz trzeci robi sie już nudnawy jedyne co w nim ciekawego to Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie którą grę wybrać na wii : call of duty 3 czy może far cry vengeance i czy jest ktoś na tym forum kto też ma wii i ewentualnie mógłby sie powymieniać gierkami ale oczywiście pożyczając je a póżniej oddając i czy może coś o przeróbce konsoli nintendo wii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 21:09, Pawlo100 napisał:

Witam mam pytanie którą grę wybrać na wii : call of duty 3 czy może far cry vengeance i czy
jest ktoś na tym forum kto też ma wii i ewentualnie mógłby sie powymieniać gierkami ale oczywiście
pożyczając je a póżniej oddając i czy może coś o przeróbce konsoli nintendo wii?


Zdecydowanie polecam Call of Duty 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się