Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Problem w tym, że na PS3 oprócz 2 gier nie ma praktycznie w co grać. Ale gdy porządne tytuły zaczną wychodzić na PS3 to Twoja tabelka może wyglądać zupełnie inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha...dziex za odp :)))) dziekuje także shinian''owi za odp:))

mam jeszcze jedno pytanie: czy jak zakładam konto do Xbox Live przez komputer, to jest dostępna Polska ???? jak już założę konto, to później przez X''a 360 podaje adres e-mail i hasło, które podałem podczas rejestracji???? Prosze o odp (sory za tak błache pytania, ale ja dopiero nowy w tym jestem):))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie gdzie moge w warszawie kupic konsole wii i w jakiej cenie.
Pomyslalem ze kupie sobie wi bo mam telewizor kineskopowy no i nie mam tego wejsca hd a z tego co slyszalem na xboxie najlepiej gra sie wlasnie na telewizorach z wejsciem hd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 10:12, lukas1144 napisał:

Ale i tak PS3 przegrało bitwę na konsolowym rynku... nie odniosło tak dużego sukcesu jak PS2...
wyniki sprzedaży w Ameryce i Japoni mówią same za siebie:
1. Xbox 360
2. WII (sam się zdziwiłem)
3. PlayStation 3
Ja sam przerzuciłem się z Plejów na X360 i nie żałuje ;)


zauważ, że PS2 też miało słaby start z tego co pamiętam ...

Sita >>> do tej listy gier na PS3 dodał bym jeszcze DMC 4 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to ja zrobiłem to w odwrotny sposób. Podpiełem x360 do internetu, założyłem nowe konto xbox live. Dane wprowadzone w konsoli stały się automatycznie moim Microsoft Network Passport i mogłem się zalogować na xbox.com Ja kupowałem x360 przed polską premierą i mam ustawiony inny kraj. Teraz został wprowadzony polski region więc przy rejestracji musi być taka opcja do wyboru:) Po jej zaznaczeniu zapewne odpada możliwość gry przez Xbox Live. Z drugiej strony upraszcza się bardzo *odpukać* ewentualna reklamacja konsoli. X live ma być w naszym kraju dostępny w Q1 2007, zostało mało czasu do deadline. Lepiej więc w wyborze kraju zaznaczyć Polskę i wytrzymać miesiać bez multiplayer''a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 10:12, lukas1144 napisał:

Ale i tak PS3 przegrało bitwę na konsolowym rynku... nie odniosło tak dużego sukcesu jak PS2...
wyniki sprzedaży w Ameryce i Japoni mówią same za siebie:
1. Xbox 360
2. WII (sam się zdziwiłem)
3. PlayStation 3
Ja sam przerzuciłem się z Plejów na X360 i nie żałuje ;)


Nie przegrało. Bitwa ciągle trwa, PS3 jeszcze nie jest dostępna na całym świecie. Zobaczymy jakie wyniki będą za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, no tak, masz rację. Umknął Ci tylko jeden, zupełnie nic nie znaczący szczegół:
X-box 360 jest na rynku OD PONAD ROKU a PS3 NIECAŁE 4 MIESIĄCE
Mówisz tak, jakby zaraz się miała pojawić kolejna generacja pt. PlayStation4, Xbox3/720, Nintendo xyz. Chciałbym zauważyć (bo Ty najwyrażniej tego nie widzisz) że wyścig next genów tak na dobrą sprawę się rozpoczyna, a x-box ma przewagę dzięki wcześniejszemu startowi systemu. I argument brzmiący "X jest lepszy, bo ma więcej gier" jest argumentem conajmniej idiotycznym, ponieważ na przestrzeni roku developerzy mieli od cholery okazji, by wyrzucić na rynek różne tytuły. Analogicznie, najlepsze są klony Tetrisa 9999in1, bo mają więcej gier. To raz. Dwa - Wii sprzedaje się lepiej, bo jest tańsze. PS2 kosztowało na starcie tyle co PS3 i wyszło na prowadzenie. Podejżewam, że za rok - półtora, większość japończyków którzy kupili Wii zauważą deficyt mocy obliczeniowej i kupią PS3 (i proszę mi nie mówić że będzie inaczej, bo nie wierzę że Nerdów jakimi są japończycy, zadowoli 729MHz mocy i RAM rozszerzany za pomocą kart SD.). Trzy - może ktoś w końcu zauważy, że z PS3 nie ma praktycznie problemów technicznych, jakie nękały X''a na początku? (Tak, wiem coś o tym, Shinian, Syriusz.b i jeszcze ze dwie osoby, wiedzą o czym mówię). Jest to pierwsza konsola Sony (duża, bo PSP też było ok) która nie ma plagi chorób wieku dziecięcgo [wg. mnie fakt godny odnotowania]. To tez pokazuje, że twórcy PS3 poszli po rozum do głowy. SixAxiS też jest w pewnym sensie przewagą nad padem X''a. Tak, teraz przeciwnicy przytoczą mi sytuację z prezentacji, na której SixAxiS zawiesił się podczas gry w WarHawka. Dwie uwagi: była to wczesna wersja OSa konsoli i samego czujnika ruchu a dwa: koleś który pokazywał "co i jak" wyglądał, jakby trzymał tego pada pierwszy raz w ręku (wiadomo, starszy człowiek ma problemy z technologią ;P).
Dlatego też, uważam że stawianie PS3 na pozycji przegranej w klasyfikiacji Next-Genów jest conajmniej nie w porządku. Dziękuję za wysłuchanie mojego wywodu, który jest efektem długoterminowych obserwacji wypowiedzi osób,które twierdzą że PS3 przegrało. I z tego miejsca stwierdzam, że na tak daleko idące wnioski jest zbyt wcześnie. Jakieś 4 lata zbyt wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z reguły nie odpowiadam na takie posty, ale zauważyłem swój nick i nie mogłem się oprzeć:P lukas1144 bawi się w wróżbitę pisząc, że Sony przegrało. Jednak Ty też bawisz się w wróżbitę pisząc o sytuacji w Japonii. To jest zupełnie inny rynek, skoro mocniejszy PSP przegrał z DS''em to na rynku konsol stacjonarnych sytuacja może się powtórzyć. Rozmawiałem z kilkoma japończykami-graczami. Oni mają ciut inne spojrzenie na gry niż europejczycy. Wygrywa ta konsola która ma najlepsze gry. W chwili obecnej sytuacja wygląda tak jak napisał to lukas1144. Z tym należy się zgodzić. Czy sytuacja się zmieni, czy nie to czas pokaże. Co do chorób wieku dziecięcego- rzeczywiście nie ma żadnych sygnałów jakoby PS3 się psuło. Plus dla Sony. Jest to ich pierwsza taka konsola (PSP miało martwe piksele):P Co do problemów z x360 rzeczywiście konsole padają. Naszczęście helpline xbox to wzór dbania o interes konsumenta. W dużym stopniu niweluje problemy związane z zepsuciem konsoli. Gwarancja jest 2 letnia więc narazie się nie martwię. Mam x360: czy znając w chwili kupna sytuację jaka będzie obecnie nie kupiłbym tej konsoli? Oczywiście, że nie. Biblioteka tytułów jest wspaniała. W pełni rekompensuje 1,5 tygodniowy okres czasu potrzebny na naprawę konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha..... no to spróbuję zarejestrować się w polskim regionie (jeszcze jakoś miecha wytrzymam na singlu) :))))....dziex za odp :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękując Bogu jak na razie problemów z konsolą nie mam. Raz tylko w Dead Rising miałem "mini ścine" ale to powaliłem 10 zombi na raz ... Co ciekawe dziś powaliłem jakieś 2x tyle, a wszystko działo się płynnie :p... Małe "ale" co do pada. Świetnie leży w dłoni, ale po 7 h grania strasznie mnie palec wskazujący prawej ręki bolal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Eee, no dobra ^^ PSP miało martwe pixele, ale dość szybko je wyeliminowano (moja konsolka ich nie ma :P). Co do Japończyków - niechaj Ci będzie. Dziwna nacja, jednak skośnooki brat-gracz ma jednak chociaż trochę podobne preferencje. Tak na dobrą sprawę, wiadomo było że konsolka Sony będzie tyle kosztować, a sondy mówiły, że 60% posiadaczy PS2 ma zamiar kupić PS3. Czyżby się nagle rozmyślili? A może mówili o późniejszym okresie? To już wiedzą sami ankietowani. X360 - no, teraz jest ok. Ale w moim wypadku frustarcja sięgnęła zenitu, co skutecznie odwróciło mnie od Xa. Niedość że straciłem kupę nerwów, to jeszcze 200zł (wiem że przy cenie całej konsoli to może być pikuś, ale jest to jedna gra na X''a lub premierówka na PS2, a nawet gra na PS3). Biblioteka jest wspaniała, powiadasz. Nie zaprzeczę, jedna poczekajmy na rozwój biblioteki PS3 (która i tak zawiera juz ogromną ilość tyułów z PS2) i pogadamy. Więc - podobnie jak we wszystkich kwestiach next genów - potrzeba czasu. Czasu, w którym okaże się jak ukształtowała się sytuacja na rynku. Rynek sam wybiera sobie lidera. Obecnie jest nim X360, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by doszło do zmiany warty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak: w tej chwili Xbox ma taką grę, która zmusza do kupowania konsoli. Nie, nie jest to GoW. Można by pomyśleć, że z tych 3 gier, które posiadam najlepsza jest Dead Rising (tak by powiedział PC''towiec pewnikiem), ale to Viva Piniata jest najlepsza. Ta gra jest po prostu świetna, dla niej można iść po xboxa do sklepu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 13:21, syriusz.b napisał:

A ja powiem tak: w tej chwili Xbox ma taką grę, która zmusza do kupowania konsoli. Nie, nie
jest to GoW. Można by pomyśleć, że z tych 3 gier, które posiadam najlepsza jest Dead Rising
(tak by powiedział PC''towiec pewnikiem), ale to Viva Piniata jest najlepsza. Ta gra
jest po prostu świetna, dla niej można iść po xboxa do sklepu ...


Vivia Piniata?:}
Przecież w niej się jakiś ogródek robi i to ma być fajne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2007 o 13:43, master matrox napisał:

Vivia Piniata?:}
Przecież w niej się jakiś ogródek robi i to ma być fajne?


No dokładnie ... to jest wręcz genialne.. Siadałem z myślą: Simsy tylko się zwierzaczkami kieruje, a tu całkiem coś innego. Te stworzonka są słodkie :p Poza tym nie nudziłem się, tak jak w wypadku Simsów, a grałem długo dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 13:43, master matrox napisał:

Przecież w niej się jakiś ogródek robi i to ma być fajne?

Phi, nawet nie wiesz, co tam się robi :P. Najpierw zagraj, potem oceniaj. Według mnie naprawdę gra wciąga, zwłaszcza, że tu jest coś w rodzaju questów, poza tym mimo wszystko od Simsów to się nieźle różni. Ale nie powiedziałbym, żeby to była najlepsza gra na X360. Do trójki wcześniej wymienionych (Gears of War, Dead Rising, Viva Piniata) dodałbym Lost Planet jeszcze. No i czekamy na Bioshocka, Fallouta 3 i... ok, oszczędzę Wam tego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 13:07, RX-8 napisał:

Biblioteka jest wspaniała, powiadasz. Nie zaprzeczę, jedna poczekajmy na rozwój biblioteki PS3 (która i tak > zawiera juz ogromną ilość tyułów z PS2) i pogadamy.


Oczywiście, tylko zauważ, że znowu piszesz o przyszłości a ja odnoszę się do chwili obecnej. Pozatym kto kupuje konsole za 600$ po to, żeby grać na niej w gry z platformy za 120$:P

Dnia 16.02.2007 o 13:07, RX-8 napisał:

Dziwna nacja, jednak skośnooki brat-gracz ma jednak chociaż trochę podobne preferencje


Zagrałbyś w symulator komara na PS2? Bo ja nie:P A w Japonii ta gra przez cały miesiąc zajmowała pierwsze miejsce na listach sprzedaży:)

syriusz.b-> "Małe "ale" co do pada. Świetnie leży w dłoni, ale po 7 h grania strasznie mnie palec wskazujący prawej ręki bolal ..."

Z całym szacunkiem, ale ja podczas mojej przygody z kontrolerami nie spotkałem jeszcze żadnego pada który po 7h ciągłego grania nie powodowałby żadnych skurczów:P

matrox-> "Vivia Piniata?:} Przecież w niej się jakiś ogródek robi i to ma być fajne?"

Może przejdź się do jakiegoś standa, wypróbuj i dopiero wtedy takie pytania zadawaj. Mógłbym w sumie trochę tu napisać o plusach Pinaty, ale widzę że jesteś przypadkiem nieuleczalnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2007 o 14:29, shinian napisał:


Może przejdź się do jakiegoś standa, wypróbuj i dopiero wtedy takie pytania zadawaj. Mógłbym
w sumie trochę tu napisać o plusach Pinaty, ale widzę że jesteś przypadkiem nieuleczalnym:P

Po prostu kto nie zagra ten się nie przekona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Symulator komara powiadasz... Niezłe. Japonia słynie z wielu rzeczy, w tym czasem dziwnych gier. Swego czasu, prawdziwą falę stanowiły gry logiczne złożone z łamigłówek, co i w europie było na topie. No, tylko że u nas nikt nie wydaje gry na PSP opatrzonej tytułem "Sony Computer Science Krenkyuushitsu Kenichiro Mogi Hakase Kanshuu Nou ni Kaiketsu Aha Taiken!". Może dlatego, że przeciętny Europejczyk połamał by sobie język wymawiając to w sklepie. Może jest to powód, dla którego gra nie ukazała się w europie :D Co najlepsze, gra nie ma nic wspólnego z Sony Computer Entertainment ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra ja teraz mam pytanie co do Xbox Live. Jak kupiłem Premium zestaw to mam chyba pól roku Gold zA darmo no nie? Tylko gdzie ja mam jakiś kod, karte albo takie coś, bo w pudełku nic nie było? może to jakoś aktywować trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się