Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2007 o 17:32, syriusz.b napisał:

Dobra ja teraz mam pytanie co do Xbox Live. Jak kupiłem Premium zestaw to mam chyba pól roku
Gold zA darmo no nie? Tylko gdzie ja mam jakiś kod, karte albo takie coś, bo w pudełku nic
nie było? może to jakoś aktywować trzeba?


abonament Gold jest za darmo ale tylko na jeden miesiąc a nie na pół roku
Z tego co pamiętam po rejestracji gold sam się aktywuje i nie potzebujesz wpisywać żadnych kodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał cartheone to 1 miesiąc a nie pół roku. Kiedy założysz już konto silver musisz je upgrade''ować do gold''a. Poszperaj w ustawieniach (wydaje mi się, że to jest w 1 blade, tam gdzie wchodzi się na marketplace). Podałbym ci dokładniejsze dane, ale robiłem to raz- ponad pół roku temu, a teraz nie mam konsoli żeby sprawdzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomocy... Podłączyłem do kompa Xa przez kabel sieciowy, mam modem wlaczony, komp tez i dalem test neta: CZy wykrywa polaczanie wyswietlilo sie Wired, a jak szukal IP to nie mogl znalesc... Tam w intrukcji pisze ze trzeba cos w windowsie zmienic tylko co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten sam problem. I po prostu zarejestrowałem się na XBL przez kompa, nie przez konsole. Może głupie, ale mi się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cartheone ---> żeby tak udostępniąc musze mieć 2 połączenie czyli xa... ale o to chodzi ze on jest podlaczony do zintegrowanej sieciowej, a jej nie widac !! i nie moge polaczyc bo nie moge w niej udostepnic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbowałem się zarejestrować przez konsole, ale nie widzi Polski (zaś na xbox.com jest polska)....

więc lepiej gdzie się zarejestrować?????czy jak zarejestruje się na xbox.com, to później jest możliwość włączenia konta na konsoli????? pls o odp :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w sumie możesz spróbować na xbox.com Później w konsoli wybierasz retrive account i wstukujesz te same dane i hasła co na xbox.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 22:17, shinian napisał:

To w sumie możesz spróbować na xbox.com Później w konsoli wybierasz retrive account i wstukujesz
te same dane i hasła co na xbox.com


No dobra ale jak ja zrobilem sobie konto offline. Mam już tam punkty i achiv.... cos tam :P To pozniej przeciez mi to nie przejdzie jak zrobie nowe na xbox.com ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 22:20, syriusz.b napisał:

> To w sumie możesz spróbować na xbox.com Później w konsoli wybierasz retrive account i
wstukujesz
> te same dane i hasła co na xbox.com

No dobra ale jak ja zrobilem sobie konto offline. Mam już tam punkty i achiv.... cos tam :P
To pozniej przeciez mi to nie przejdzie jak zrobie nowe na xbox.com ...


Najwyżej trzeba będzie przechodzić gry od nowa :)))))

shinian Dzięki za odpowiedź.....jutro spróbuje, może da rade ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 22:20, syriusz.b napisał:

No dobra ale jak ja zrobilem sobie konto offline. Mam już tam punkty i achiv.... cos tam :P
To pozniej przeciez mi to nie przejdzie jak zrobie nowe na xbox.com ...


1. Achievementy:P 2. Jeżeli najpierw założyłeś konto na x360 to robisz odwrotnie. Podpinasz konsolę do netu, logujesz się, na PC udajesz się na xbox.com i używając tych samego hasła i nicku wchodzisz na stronę. Jeżeli nie istnieje jeszcze gamertag o takiej nazwie który ty stworzyłeś w trybie offline nie powinno być żadnych problemów. W przeciwnym razie podejrzewam, że będziesz miał problemy z logowaniem konsoli do xlive. Profil na xbox.com też odpada. Będziesz musiał stworzyć nowego gamertaga i zdobyć achievementy jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 23:49, Pioni3r napisał:

napisalem wczesniej ale nie uzyskalem odpowiedzi, gdzie moge w warszawie kupic i za jaka cene
konsole wii ??


W Waszawie? Wszędzie prawie, wczoraj wieczorem widziałem było ze 30 Wii w Saturnie w Złotych Tarasach, kosztował tka jak wszędzie czyli chyba 1100zł a obok tych pudeł były gry. I spoko nie musisz się spieszyć jestem pewien że te Wii jesczę długo będą grzać miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 16:36, legenda27 napisał:

Mam pytanko czy na Xboxsie360 fajnie się gra?


Jak sensie chodzi o to "fajność". Na każdej konsoli gra się "fajnie", lecz wszystko zależy od gier. W tym Xbox360 nie zawodzi. Jest wiele świetnych gier m.in. Gears of War, Viva Pinata, Lost Planet, Dead Rising, Fight Night Round i kilka innych.
Zobacz na różnych serwisach czy te gry Cię satysfakcjonują i sam sobie powiedz czy na Xboxie gra się "fajnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 16:36, legenda27 napisał:

Mam pytanko czy na Xboxsie360 fajnie się gra?


hehe=D konkretne pytanie..:P fajnie.. ja nie nazekam=P wlascie kopjuje odpowiedz Kurammi bo ciezko cos wiecej dodac.. Pad spoko, wazne jaki masz TV, bo mozesz byc tak jak ja na poczatku zażenowany na co poszlo tyle kasy, ale jak podlaczysz do monitorka albo hd i odrazu zmienisz zdanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 16:57, legenda27 napisał:

Chodzi o wygodę grania... Zastanawiam się między PSP a Xbox360, więc się pytam...

to tak trochę dziwnie zestawiać PSP i Xboxa360 :/ może odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz grać ''w ruchu'' czy na kanapie a wtedy wszystko będzie jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się