Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Security Room, Łazienki. Uważaj tylko: W tej grze masz jeden slot do save''owania na jednym storage device. Jeżeli masz tylko HDD dysponujesz 1 save''em:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh bałem się, że na prawdę po zmianie TV obraz jest kaszaniasty, a tu przesiadłem się z 32 na taki malutki w pokoju i powiem wam, że da się grać. Zmian w grafie jako takich, wielkich nie widze, a jedyne co mi przeszkadza to, że w DR nie można doczytać się tekstów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 20:32, lukas1144 napisał:

Mam pytanko: Wiecie może czy w internecie można znaleźć dema gier na Xbox'' a 360?


Masz namyśli przez komputer? Dema gier można sciągnąć przez usługę On-Line z samego X360 podłączonego do internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 20:35, Sita napisał:

Masz namyśli przez komputer? Dema gier można sciągnąć przez usługę On-Line z samego X360 podłączonego
do internetu.

U mnie byłby raczej problem z podłączeniem neta do X... Czyli przez komputer nie da rady ściągać dem na X360? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 20:32, lukas1144 napisał:

Mam pytanko: Wiecie może czy w internecie można znaleźć dema gier na Xbox'' a 360?


eee?=P jak masz xboxa, wchodzisz w marketplace i tak zassysasz do woli=P
http://xbox360.teamxbox.com/ tu masz opisy gier jak potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może czy da radę podłączyć internet radiowy do X360? :D Bo akurat ze znalezieniem opcji ściągania w X'' ie nie miałbym problemów... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 20:39, Sita napisał:

Słuchaj to cie może zszokować ale... NIE można sciągać dem gier na X360 na PC.

Chodziło mi oto, żeby ściągnąć na PC, nagrać na płytkę i pograć na X30 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 20:41, lukas1144 napisał:

Chodziło mi oto, żeby ściągnąć na PC, nagrać na płytkę i pograć na X30 ;]


Tak można tylko ściągać update systemu x360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 21:58, Konował napisał:

Mam PS3 i naprawde super konsola. Jak kogoś stać to warto kupić.


Myślę że lepiej na troszkę więcej gierek poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No troche mało jest fajnych gier jak narazie. Ale jest pare które z czystym sumieniem moge nazwać co najmniej bardzo dobrymi:Resistance:Fall of Man, Marvel:Ultimate Alliance, Call of Duty 3 (chociaż troche krótkie), Ridge Racer 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 22:12, Konował napisał:

No troche mało jest fajnych gier jak narazie. Ale jest pare które z czystym sumieniem moge
nazwać co najmniej bardzo dobrymi:Resistance:Fall of Man, Marvel:Ultimate Alliance, Call of
Duty 3 (chociaż troche krótkie), Ridge Racer 7.


Spoko spoko ja nie jestem jednym z tych co kopią ciągle Sony, będzie się działo jak wyjdzie {jeśli będą to ciągle wtedy eclusvy na ps3} MGS 4 , Ace Combat 6, Final Fantasy XIII, Silent Hill 5. Więc przyszłość dopiero się przed tą konsolą zaczyna, X360 też miał marne początki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest zapowiedziany Ace Combat 6?? Nie wiedziałem. Ale jeżeli tak to bardzo się ciesze:) grałem we wszystkie części na PS2. Fajna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 22:20, Konował napisał:

Jest zapowiedziany Ace Combat 6?? Nie wiedziałem. Ale jeżeli tak to bardzo się ciesze:) grałem
we wszystkie części na PS2. Fajna gra.


No to mamy już 3 Fana Ace Combat na forum. Ja zaczołęm od Ace Combat 3 na PSX.

A Ace Combat 6 nie został zapowiedziany ale to logiczne był AC na PSX był na PS2 był na PSP to dla czego ma nie być na PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, tworzenie next-genowego Ace Combata (który pozostanie zapewne exclusivem Sony) jest pewne jak w banku, na co me serce się raduje ;D Gdzieś-tam, kiedyś-tam widziałem nawet filmiki pokazujące bodajże F-22 Raptor (który swoją drogą zrobił się cholernie popularny, jest m.in na trailerze Ace Combat X: Skies Of Deception na PSP) podczas solidnej rozpierdzielanki na poziomie powietrze-powietrze, ale nawet nie wiem gdzie... Mniejsza o to - Ace Combat na PS3 będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak PS3 przegrało bitwę na konsolowym rynku... nie odniosło tak dużego sukcesu jak PS2... wyniki sprzedaży w Ameryce i Japoni mówią same za siebie:
1. Xbox 360
2. WII (sam się zdziwiłem)
3. PlayStation 3
Ja sam przerzuciłem się z Plejów na X360 i nie żałuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się