Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2008 o 20:46, Ceteris Paribus napisał:

Jakie są najlepsze exclusiwy multiplayer na x360, jakie na ps3, a jakie na obie platformy
są dostępne?


Na xbox to sztandarowe Halo 3 oraz Gears of War, chociaż exclusiwem już nie jest, ale multi oblegane jest na konsoli właśnie. Co do multi na PS3, niech wypowiedzą się posiadacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 22:31, destro177 napisał:

> Jakie są najlepsze exclusiwy multiplayer na x360, jakie na ps3, a jakie na obie
platformy
> są dostępne?

Na xbox to sztandarowe Halo 3 oraz Gears of War, chociaż exclusiwem już nie jest, ale
multi oblegane jest na konsoli właśnie. Co do multi na PS3, niech wypowiedzą się posiadacze:)



Metal Gear Solid 4 zawiera Metal Gear Online. Mamy tekken 5 DR online dla fanów bijatyk, a niedługo Little Big Planet (też ma multi o ile się nie mylę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 22:36, Rumcajs52 napisał:

>
Jeszcze bym dodał PGR4, Viva Piniata(a jak!), Mass Effect, Fable 2...


Ja chyba jestem jakiś dziwny, ale: nie lubie samochodowek, ale bournaut wymiata, viva pinata i mass efect nie dla mnie, mass efect mnie bardoz zawiód, aktualnie sprzedaje, link poniżej, a nawet nie przeszedlem. Fable mgo być wiec 2 pewnie też będzie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >
> Jeszcze bym dodał PGR4, Viva Piniata(a jak!), Mass Effect, Fable 2...

Ja chyba jestem jakiś dziwny, ale: nie lubie samochodowek, ale bournaut wymiata, viva pinata i mass efect nie dla mnie, mass efect mnie bardoz zawiód, aktualnie sprzedaje, link poniżej, a nawet nie przeszedlem. Fable mgo być wiec 2 pewnie też będzie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 22:45, Rumcajs52 napisał:


Do mnie doszło, nie wiem czemu u Ciebie jeszcze nie ma :/

Zadowolony ? Wszystko ok ? Żadnych obiekcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 22:53, Rumcajs52 napisał:

Okłamałeś mnie :P
Mówiłeś że jest jakaś rysa, a ja żadnej nie widzę ;)

Jest ,jest i to widoczna ,mam nadzieję ,że nie sprawia problemów z grą .Dałem ci też bonusa w postaci propagandowego dvd microsoftu.

Dnia 18.10.2008 o 22:53, Rumcajs52 napisał:

Mam nadzieję że moja paczuszka dojdzie w poniedziałek...

Też mam taką nadzieję ,chociaż tak wsiąkłem w Bioshocka ,że odciągnąć się nie mogę .Co za wspaniała gra ,miażdżąca klimatem i stylistyką .Chociaż coraz bardziej dochodzę do wniosku ,że lubię gry liniowe do bólu a wybory moralne nie do końca najlepiej mi wychodzą .Wychodzi ze mnie materialista.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 22:59, jackass napisał:

Dałem ci też bonusa w postaci propagandowego dvd microsoftu.

Bonus służy teraz jako podstawka pod herbatkę ;>

Dnia 18.10.2008 o 22:59, jackass napisał:

/../Bioshocka

Mnie demko nie wciągnęło, jak na razie chyba sobie kupić Fable 2, albo dołożę do nowego roweru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 23:02, Rumcajs52 napisał:

> Dałem ci też bonusa w postaci propagandowego dvd microsoftu.
Bonus służy teraz jako podstawka pod herbatkę ;>

Damn ,jednak mogłem sobie zostawić .Nie zdawałem sobie sprawy z takiej użyteczności tego prezentu.Zadowolony z gry/wymianki?

Dnia 18.10.2008 o 23:02, Rumcajs52 napisał:



> /../Bioshocka
Mnie demko nie wciągnęło, jak na razie chyba sobie kupić Fable 2, albo dołożę do nowego
roweru.

Brothers in Arms już nie ? Fable 2 dopiero wychodzi ,więc cena będzie przebitkowa .Na mojej liście (jakby kogoś to interesowało) jest : Burnout Paradise ,Bad Company ,GRID ,Braid ,Castle Crashers, Pure ,Guitar Hero 3 .Dużo wydatków szykuje się w najbliższych miesiącach .Z PCtowego line-upu nic mnie nie interesuje ,więc jak się cieszę ,że przed zimową sesją mam w co grać .

WW3 pamiętaj o zdaniu relacji z SR2 jak tylko dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 23:08, jackass napisał:

Zadowolony z gry/wymianki?

Ja zadowolony.

Dnia 18.10.2008 o 23:08, jackass napisał:

Brothers in Arms już nie ?

Już nie. Wolę sobie kupić coś co będę mógł przejść kilka razy, a Fable trafia do mnie klimatem bardziej niż np. Mass Effect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam problem bo nie wiem czy brać X czy PS3, a może upgrade kompa. Nie mam HD tylko zwykły TV CRT, więc chyba komp będzie ;P Ale na niego coraz mniej gier robią. Xbox? Największa biblioteka gier (no nie licząc PC, bo on to od kilkudziesięciu lat ma gry....) i wykupuje coraz to nowe exlusivy. No ale w HD DVD nie ma raczej przyszłości, poza tym konsola ma swoje lata. Hmmmm.....może PS3? Odtwarzacz Blu-Ray, niektóre baaardzo interesujące mnie exlusivy. No ale coraz mniej gierek, chociaż konsola powinna się rozwijać. No to wygrywa Xbox360. Tyle że zastanawia mnie polityka Sony, czemu nie reaguje? Przecież traci kasę. Nawet głupi wie że jak traci kasę to nie jest dobrze. A w Sony nie są głupi..... sam już nie wiem.......

P.S. hhmmm....czemu w PS3 dźwięk jest tylko 5.1? Przecież osoby z fullHD mają pewnie też dobre kino domowe 7.1. Ja choć HD nie mam owo kino mam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 23:55, Xlol1 napisał:



Bo to nie są ich exclusive''y, tylko ludzi co robią gry :). Kiedyś po prostu nie opłacało się nikomu tworzyć gier na pierwszego Xboxa 360. Co do "gorszości" sprzętowej Xboxa 360 to objawia się ona tylko przez brak Blu-Raya - reszta jest bardzo porównywalna. A jakoś twórcy gier radzą sobie z ograniczeniem pojemności DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jeśli chodzi o gry to powoli się PS3 rozwija jednak chyba się nie rozwinie zbytnio przez to że ma skomplikowaną architekturę dlatego coraz mniej firm podejmuje się robienia czegoś nowego. Jedynie kontynuacje ze starych generacji np. God of War III, MGS4 itd.

Za to PS3 multimedialnie ROZMIATA KAŻDEGO kogo znajdzie na swej drodze. Ma usługę np. Life with PlayStation można prognozę pogody sprawdzić i jeszcze pełno różnych funkcji, za dużo by wymieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy, że Xbox360 ma dość głośny napęd, który może przeszkadzać w trakcie gry oraz słynnego RRODa, aczkolwiek z tym nie ma już takiego problemu, gdyż nowe wersje mają mniejszą podatność na tego typu zagrożenie i dodatkowo 3 lata gwarancji dla konsoli gdy w ten sposób się ona zepsuje, ale komu się chce wysyłać do Czech i czekać 2 tygodnie na "nowego"? Ale jak to powiadają, jak mus, to mus. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 10:53, Łeber napisał:

Nie zapominajmy, że Xbox360 ma dość głośny napęd, który może przeszkadzać w trakcie gry
oraz słynnego RRODa, aczkolwiek z tym nie ma już takiego problemu, gdyż nowe wersje mają
mniejszą podatność na tego typu zagrożenie i dodatkowo 3 lata gwarancji dla konsoli gdy
w ten sposób się ona zepsuje, ale komu się chce wysyłać do Czech i czekać 2 tygodnie
na "nowego"? Ale jak to powiadają, jak mus, to mus. ;>


Można też zastosować słynny Towel Trick :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się