Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2008 o 15:33, Dzikq napisał:

To poczekaj aż Ci sie zjara bo nie bedzie mial jak sie schladzać ze wzgledu na sciany po bokach:)


Zawsze jest gwarancja i po 10 dniach przyjezdza Xbox z nowymi bebechami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po długiej nieobecności (dokładnie 172 dniach), powracam na forum ;) Widzę, że troszkę się tu nagram.pl zmieniło, chyba na lepsze.
A wróciłem dlatego, że nigdzie indziej jak tylko na takim forum można otrzymać wiele ciekawych informacji na tematy związane z grami i nie tylko. Jest ktoś tu jeszcze kto mnie pamięta ? :D W końcu pół roku robi swoje :P

PS: Pochwalę się, gierek to mi trochę przybyło ;D I może gramsajta odświeżę ?

Pozdrowienia dla was wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 16:37, marekjjjjj napisał:

u mnie xbox stoi w pionie i nie miałem żadnych ploblemów z xbox a jeżeli chcesz poprawić
chłodzenie to możesz kupić coś takiego

http://www.allegro.pl/item461017043_chlodzenie_konsolki_nowka_folia_lodz_sklep.html



ehh... mi chlodzenie nie jest potrzebne... poprostu nie mam gdzie postawic X i mecze sie z wyciaganiem i wkladaniem go spoworotem na polke... ale zaraz cos wymysle i bedzie gites;)

Witaj Oskar po dluuuuugiej przerwie:) milo cie widziec jak tam PS3??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 15:33, Dzikq napisał:

To poczekaj aż Ci sie zjara bo nie bedzie mial jak sie schladzać ze wzgledu na sciany
po bokach:)


Po bokach też jest miejsce. Gdybym się uparł to mógłbym postawić po 3 ixy w poziomie i na nich jeszcze po jednym, razem 6 i jeszcze było by trochę luzu - myślę, że wybrałem dobre miejsce dla konsoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 16:05, Oskar 1994 napisał:

Po długiej nieobecności (dokładnie 172 dniach), powracam na forum ;) Widzę, że troszkę
się tu nagram.pl zmieniło, chyba na lepsze.
A wróciłem dlatego, że nigdzie indziej jak tylko na takim forum można otrzymać wiele
ciekawych informacji na tematy związane z grami i nie tylko. Jest ktoś tu jeszcze kto
mnie pamięta ? :D W końcu pół roku robi swoje :P

Haha ! Ja cię pamiętam .Napisałeś mi ,że przez takie osoby jak ja rezygnujesz z tego serwisu .Popełniłem jakiś tam post do ciebie w wątku o PSP, hiehie .Łeber pewnie zaciera rączki ,żeby podwalić swoją teorię kolejnym argumentem.

Dnia 28.10.2008 o 16:05, Oskar 1994 napisał:

Pozdrowienia dla was wszystkich ;)

O ! Czyli dla mnie też .Chyba ,że jestem nikim :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką teorię? ;P Ja zawsze lubię dyskutować, byle temat był ciekawy.

Oskar- witam ponownie. ;)

A tak żeby offtopu nie robić, to chciałbym wiedzieć po ile średnio chodzi używany Battlefield: Bad Company na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Witaj Oskar po dluuuuugiej przerwie:) milo cie widziec jak tam PS3??

Gier przybyło :D:D

Głównie skate. męczyłem gra boska ;)) A tak chyba będzie 9 gier na PS3, 15 na PS2 i 2 na Wii ;)

A u Was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 19:22, Łeber napisał:

A tak żeby offtopu nie robić, to chciałbym wiedzieć po ile średnio chodzi używany Battlefield:
Bad Company na PS3.


koło 120 zł chyba, z tego co się orientuję ;) A co ty też PS3 nabyłeś ? jakie gierki masz ;D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 19:25, Oskar 1994 napisał:

> Witaj Oskar po dluuuuugiej przerwie:) milo cie widziec jak tam PS3??

Gier przybyło :D:D

Głównie skate. męczyłem gra boska ;)) A tak chyba będzie 9 gier na PS3, 15 na PS2 i 2
na Wii ;)

A u Was ? :)

Pytanko - przeszedłeś do końca, samego końca, końca końców? Bo mam problem z ostatnim Pro Challengem w grze ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad X360/Wii. Jak wiadomo Xbox jest konsolą do poklikania a Wii do pomachania. Z drugiej strony na X360 jest dużo promocji, wychodzi dużo gier, tańszy jest, Wii z kolei z tego co się orientuję-przy większości gier macha się kontrolerem. Teraz chciałbym się upewnić że Wii ma odtwarzarkę filmów, zdjęć, muzyki itd. Następne pytanie: Jak się prezentują na Wii i Xboxie darmowe rzeczy do ściągania. Szybkość netu raczej nie będzie problemem ale czy na Wii i czy na iXie są darmowe, na bieżąco aktualizowane: demka, trailery, gry na stare konsole(tutaj bardziej chodzi o Wii bo Microsoft nie posiada raczej starych konsol), multi przez internet w grach. Jeszcze ciekaw jestem czy długo się przyzwyczaja do pada od iXa i jakie najciekawsze gatunki gier są na Wii a jakie na X360. Jeśli są w tych konsolach wejścia na wszelkiego rodzaju pamięć zewnętrzną toteż bym był wdzięczny. Jak ktoś wie to jeszcze bardzo mnie ciekawi czy Nintendo zapowiedziało coś konkretnego w sprawie komunikacji Wii<=>DSi. To będzie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to wii nie odtwarza filmów na DVD! Nieiwme czy tego nie poprawili. Ogółie to wii jest konsolą do imprez bardziej. Jak masz grono znajomych, któzy często imprezują to bierz wii. Jednak jak więcej myślisz grać sam to bierz x360. Stare gry sąna ixa, jest ich niewiele do ściagięca ale są. Tak samo część tytułów możesz odpalić bo konsola posiada emulator pierwszego ixa. Jak masz golda to dema ściągasz zaraz po tym jak się pojawia, jak masz silver to czekasz tydzień -x360. Na wii nie wiem jak jest. Na Twoim miejscu brałbym najpierw x360 a w przyszości moze wii. Do pada przyzwyczaisz sie po jakimś czasie - ja kdo wszystkiego zresztą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiu, fiu. Kolega musi nadrobić zaległości. PS3 mam od 10 miesięcy, a gierek na razie mało, zaledwie 6. FIFA 09, 08. Motorstorm, U:DF, MGS4, GTA IV. Resztę sprzedałem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam dylemat, ale... Lepiej wziąć X360 - masz jednocześnie bardzo ładną grafikę, multum dem i filmików z Xbox Live, i do tego możesz wpiąć pendrive''a, czy film obejrzeć... Wii ma jedynie fajny system sterowania... nawet filmu nie obejżysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 21:30, W.S.A.D napisał:

Miałem ten sam dylemat, ale... Lepiej wziąć X360 - masz jednocześnie bardzo ładną grafikę,
multum dem i filmików z Xbox Live, i do tego możesz wpiąć pendrive''a, czy film obejrzeć...
Wii ma jedynie fajny system sterowania... nawet filmu nie obejżysz:)

A grałeś na Wii? Chcesz film obejrzeć, to sobie kup DVD. Wii ma ciekawe gry i sterowanie, grafikę również. Grałem dość długo na tym sprzęcie i mogę polecić. Jakbym miał więcej kasy, to na pewno zamiast Xa wziąłbym Wii. Co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 08:39, m-kirpluk napisał:

Mi DVD problemu nie sprawia, mam odtwarzarkę. Pewnie kupię jednak Wii bo większość gier
które na iXa wychodzą są też na kompa, a kompa mam raczej dobrego.


Ja mimo wszystko bym tego nie robił, ale jak pisłem - jak masz z kim sięna tym bawic to mozesz kupić. Muszę dodać, że M$ pracuje nad kontrolerem podobnym do tego z wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem do końca, końców. a pewno masz problem z 360 flip''em a potem grindowaniem na FS CROOCKED ? ;) ja tam długo utknąłem jakoś ze 2 h ale się udało uff ;)

Łeber :

Trochę gierek masz ;) a ja mam tak : Skate, Uefa Euro 2008, AC (PL), GT prologue, Motorstorm, Smack dawn vs Raw, PES 2008, NFS PS to tyle chyba a w planach jest : Shaun White Snowboarding, Skate 2, NFS U, Fifa 09 ;)) I LBP może ;P Aha i jakby co nie chcę się chwalić, czy coś w tym stylu. Tylko mówię co mam ;) Może też coś z tego macie to partyjka przez sieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 14:42, Oskar 1994 napisał:

Przeszedłem do końca, końców. a pewno masz problem z 360 flip''em a potem grindowaniem
na FS CROOCKED ? ;) ja tam długo utknąłem jakoś ze 2 h ale się udało uff ;)

Tak. FS Croocked jest dość łatwy, wystarczy robić grind po drugiej stronie ławki niż domyślna. Gorzej z 360 Flip, robiłem go sporo razy, 99% razy przypadkiem ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się