Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2008 o 20:01, Dared00 napisał:

Dzisiaj kupiłem sobie Iksa :D Wersja Premium 60GB z Kung Fu Pandą, Lego Indianą Jonesem,
PGR 3 i drugim padem za 899 zł. :D Kocham Saturna :D



Noż kur... gdzie ten saturn ? U mnie (Poznań, galeria pestka) od wieków na półkach walają się przeklęte Wii fity zamiast porządnych konsol! Już mi wykupili czy o co kaman ? Jutro się popytam na sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 20:51, Kejter93 napisał:

Noż kur... gdzie ten saturn ? U mnie (Poznań, galeria pestka) od wieków na półkach walają
się przeklęte Wii fity zamiast porządnych konsol! Już mi wykupili czy o co kaman ? Jutro
się popytam na sklepie...


W Gdańsku jak dziś brałem to jeszcze z 4 stały obok mojej;) Może gdzieś na magazynie mają głęboko skryte tak jak było z moim Gears of War 2?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 20:40, Oskar 1994 napisał:

Na allegro jest już pełna wersja, no ale szczerze mówiąc o grze jest "bardzo cicho".
jednak cena 219 zł troszkę przekracza to, ile za owy tytuł mogę dać ;)

Gra chyba nie ma wydawcy w Polsce ,chyba ,że Ubi Polska coś działa .Dlatego nie jest promowana .Poczekaj na recenzję w nowym Psx Extreme i zamów za granicą np. w Game.co.uk .Wyjdzie cię dużo taniej niż w Polsce .Propo ciekaw jestem ,czy dzieje się coś w temacie SSX na current geny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. nie wiem czy dobrze trafiłem z wątkiem, ale chciałbym się zapytać o jedną rzecz otóż zamierzam kupić Xboxa 360, ale słyszałem o tym problemie tzw "3 czerwonych diód" czyli przegrzewaniem się układu graficznego. Jeśli kupię X360 czy taki problem będzie mógł mi się przytrafić i czy można temu w jakiś sposób zapobiec. Za odpowiedź z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Włączcie na chwilę TVN i popatrzcie na tego gościa, co kręcił tym sześcianem. Nie przypomina wam kogoś jego hmm stylizacja ? Moim zdaniem jest on pomalowany "na Kratosa". Co wy o tym sądzicie ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem/czytałem gra ma się ukazać w języku polskim. Więc chyba wydawcę będzie miała.

PS: i tak kupię po angielsku, gdyż warto się edukować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 22:05, Oskar 1994 napisał:

Heh... Włączcie na chwilę TVN i popatrzcie na tego gościa, co kręcił tym sześcianem.
Nie przypomina wam kogoś jego hmm stylizacja ? Moim zdaniem jest on pomalowany "na Kratosa".
Co wy o tym sądzicie ? ;D

Właśnie miałem to napisać ;) Widać facet grał w GoW ;D

P.S. Jego dzisiejszy występ był o niebo lepszy od tego co pokazał na castingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 22:06, Oskar 1994 napisał:

PS: i tak kupię po angielsku, gdyż warto się edukować ;)

Warto też wspierać polski rynek ,który będzie ciągnął za sobą rozwój przemysłu growego.Większą cenę na Allegro podczas sprzedawania wersji PL rówież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, na wstępie powiem, że czytałem trochę o konsolach, ale nie jestem pewien o lepiej kupić PS3 czy xbox360. Poszedłem dzisiaj do media markt, już miałem xboxa kupić, ale dla pewności zapytałem typka od pomocy co lepiej. Ten mi powiedział, że xbox to strata kasy, lepiej ps3 bo to przyszłość, blue-ray i itd. Zmylony wróciłem do domu aby się zastanowić (i jestem).
Chciałem kupić xboxa, ponieważ po "konsultacji" z kuplami doszedłem do wniosku, że na xboxa jest więcej gier, lepiej przyswajalny i ogólnie xbox jest do gier, a ps3 "do filmów".
Facet w sklepie powiedział odwrotnie, że ps3 zniszczy xboxa, jest lepsza grafika, łatwiejsza obsługa, więcej obcji, szybszy, blue-ray (jeszcze pare rzeczy ale nie pamiętam).
Teraz doszedłem do wniosku, że konsolowcy dzielą się na fanów tylko xbox albo tylko ps3 itd, nie ma ludzi pośrednich. Jeśli jest ktoś kto w miarę proście wyjaśni co lepsze i nie tylko "bo tak", to bym był wielce uradowany.
Z góry thx za szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 20:51, Kejter93 napisał:

Noż kur... gdzie ten saturn ? U mnie (Poznań, galeria pestka) od wieków na półkach walają
się przeklęte Wii fity zamiast porządnych konsol! Już mi wykupili czy o co kaman ? Jutro
się popytam na sklepie...

Katowice... Pewnie wszystko wykupione, bo to urodzinowe promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, koleś na którego trafiłeś to tzw fanboy ;) Wychwala pod niebiosa swoją ulubioną platformę (w tym wypadku PS3) bluzgając na konkurencyjną. U mnie zaważyło to, że na iXa były lub miały wyjść wszystkie tytuły którymi byłem zainteresowany, oraz cena samej konsoli. A że X słabszy? Ponoć ma dość mocy żeby uciągnąć nowego Metal Gear Solid ;) Najlepiej było by kupić oba sprzęciki, ale to spora inwestycja, zbyt droga niestety... A chciałbym pograć w Uncharted: Drake''s Fortune.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2008 o 20:36, master matrox napisał:

Z tego co pamiętam to na parterze jest Empik. Pojedź schodami do góry i tam będą 4 stoiska
z PS3 ''na korytarzu'' - podpięte do 42" Bravii Full HD. Tak było w marcu, myślę że ta
sytuacja się nie zmieniła, a jak tak to zapytaj kogoś ze stoiska Sony :)

Sorry że piszę do takiego starego posta... MAster! Były w marcu, bo Sony zrobiło sobie takie dni, że było pare stoisk... Z aparatami, z playem, z telewizorami itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 22:23, GoglarZ napisał:

Siemka, na wstępie powiem, że czytałem trochę o konsolach, ale nie jestem pewien o lepiej
kupić PS3 czy xbox360.

To widać góno czytałeś ,bo wiadomo ,że X360 .A dlaczego ? Bo tak .Fanboy to mówi i tak ma być .Jakby co to przeczytaj przypiętego posta.

Dnia 08.11.2008 o 22:23, GoglarZ napisał:

Poszedłem dzisiaj do media markt, już miałem xboxa kupić, ale
dla pewności zapytałem typka od pomocy co lepiej. Ten mi powiedział, że xbox to strata
kasy, lepiej ps3 bo to przyszłość, blue-ray i itd. Zmylony wróciłem do domu aby się zastanowić
(i jestem).

Nie pytaj sie tych głąbów ,bo oni wuja wiedzą .Sam musisz podjąć męską decyzję.Nie sugeruj się opiniami "specy".

Dnia 08.11.2008 o 22:23, GoglarZ napisał:

Chciałem kupić xboxa, ponieważ po "konsultacji" z kuplami doszedłem do wniosku, że na
xboxa jest więcej gier, lepiej przyswajalny i ogólnie xbox jest do gier, a ps3 "do filmów".

Sraty taty .Konsole są do gier a nie do filmów .

Dnia 08.11.2008 o 22:23, GoglarZ napisał:

Facet w sklepie powiedział odwrotnie, że ps3 zniszczy xboxa, jest lepsza grafika, łatwiejsza
obsługa, więcej obcji, szybszy, blue-ray (jeszcze pare rzeczy ale nie pamiętam).

Zniszczy diametralnie .Niszczy go z dnia na dzień coraz bardziej skutecznie .jak nie chcesz zostać zniszczonym ,nie kupuj Xboxa360 .Grafika jest o wiele lepsza ,ale jeszcze nie wynaleziono gry pokazującej to :) Obsługa i opcje oczywiście również są bardziej przystępne ,co potwierdziło tysiące gospodyń domowych .Xbox jest za trudny ,żeby potrafiły go obsługiwać .Czy mam podawać kolejny szyderczy argument rzemawiający za szybkością blu-raya ,który jest tak szybki ,że gry trzeba instalować na dysk ?

Dnia 08.11.2008 o 22:23, GoglarZ napisał:

Teraz doszedłem do wniosku, że konsolowcy dzielą się na fanów tylko xbox albo tylko ps3
itd, nie ma ludzi pośrednich. Jeśli jest ktoś kto w miarę proście wyjaśni co lepsze i
nie tylko "bo tak", to bym był wielce uradowany.

A co jak ktoś ma 2 konsole ? Bierz to ,na co pozwala ci fundusz i bardziej kręcą cię gry .Proste .

Dnia 08.11.2008 o 22:23, GoglarZ napisał:

Z góry thx za szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 22:39, GoglarZ napisał:

Destro177 - dzięki za odp. Ale może ktoś podać jakieś konkretniejsze argumenty?


Ale nie da się rozstrzygnąć neutralnie która konsola jest lepsza ani wybrać za kogoś. Naprawdę musisz sam swoje za i przeciw wytoczyć. Kryteria są proste: ceny gier, ilość gier które Cię interesują oraz cena sprzętu. Wg. mnie plusy dające przewagę PS3 nad X360 to możliwość podłączenia swojego dysku oraz ten cały Blu Ray który może się kiedyś bardziej rozpowszechni. Ale dla mnie to był za mało żeby kupić czarnulkę. Bym zapomniał, jak dla mnie X ma jeden minus - płatne granie przez internet. Trzeba wydać 100-120 zł na roczny abonament. Na miesiąc wychodzi mało, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 ma kilka zayebistych zalet .Potrafi ładować pady kabelkiem podpiętym z konsoli ( my za to musimy bulić siano ) ,nie musi czekać tygodnia na udostępnienie dem ,dla tych biedniejszych z kontem Silver ,ma bezpłatny online ,jest cichutki i mało awaryjny ,wygląda ślicznie ,ma ładniejsze pudełka od gier ,możliwość płacenia KK w Store a nie MS Points zależnymi od kursu walut .Ale pad ,o którym dotychczas myślałem ,że jest idealny ,po porównaniu z tym od X360 ,ssie paue .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja się nie zdążyłem wypowiedzieć :P Ja mam PS3, ale wydaje mi się, żę fanbojem Sony nie jestem i nim nie zostanę. konsolka służy mi bardzo dobrze, jeżeli ją kupisz na pewno się nie zawiedziesz. Jednakże X360 to też fantastyczny sprzęt. Niekiedy nawet lepszy od mojej czarnuli. Na X jest szersza biblioteka gier. Jednak Sony też ma co do zaoferowania. Tytuły z X, dla których kupiłbym tą konsolę to przede wszystkim : Forza, PGR, Viva Pinata i Mass Effect. Jednak takich tytułów, które mnie bardziej interesują na PS3 jest więcej. God of War 3, GT5, Tekken 6 (choć ma być on wydany również na X0) LBP itp. Dla mnie Sony oferuje lepsze gry.
Teraz ap ropo Blu-ray''a może jest to technologia przyszłości, ale na razie tylko i wyłącznie jej. Gdyż szczerze mówiąc na BD nie mam żadnego filmu, ich cena przekracza to ile mogę dać za film, zazwyczaj kosztują one ponad 99 zł. jednak B ma swe zalety. Na + to przede wszystkim to, że gry mieszczą się na jednej płytce ;) I płytki świetnie wyglądają, albo mi się tak zdaje. Pudełka też ładniejsze, choć to kwestia gustu. Pad moim zdaniem od PS3 jest wygodniejszy, lżejszy. ale stwierdzam to na takiej podstawie, że gram dużo w wyścigi na "Plejce", więc ten pad jest idealny, nie męczy rąk. Nie wiem jak jest na X''sie. gdyż mało na nim grałem ;)
Ja osobiście na Twym miejscu zrobiłbym tak : Kupiłbym X360 i PS2. jednak PS3 polecam w 100 % jest to rewelacyjna konsola, jednak jej cena teraz troszkę "straszy".
Powiem tak : "Czego nie kupisz i tak bedziesz zadowolony". Cytując hasło dużego S : This is living...

PS: Przeszedł ktoś całego GT5 Prologue razem z klasą S ? Bo ja teraz S''ke zaliczam :P

Pozdrawiam ! I życzę trafnej decyzji ;) A Sony i tak nie zbankrutuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się