Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Pytać "kolesia z obsługi" co kupić to idiotyzm. Coś tam doradzi, ale albo poda własne upodobania, albo zachęci do zakupu tego co zalega im na zapleczu. Kieruj się grami, bo konsola jest do grania, nie oglądania filmów, zdjęć słuchania muzyki. Zobacz sobie oceny gier na platformę na metacritic. Porównaj exclusivy danych konsol, jakie będą w przyszłości.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj powiedzmy, że Ci się lekko wtrącę do Twojego posta i dodam parę swoich śmierdzących groszy. ;-) Jeżeli chodzi o exclusive to osobiście wg mnie jest to aspekt, który nie powinien zaważyć na kupnie danej konsoli. Dlaczego ? A no dlatego, że GoW także miał być ex. a wyszedł na PC, to samo jest z Mass Effect. Z tego co wiem Devil May Cry oraz MGS wyszły już na X360 więc żadne z nich ex. Co do samego X''a jestem jego bardzo młodym posiadaczem. Na duży plus zasługuję cena konsoli, 600zł to nie duże pieniądze za Arcade wersje, a zawsze można dokupić HDD czy inne bajery w dodatku oryginalne na allegro.pl za stosunkową niską cenę. Jeżeli chodzi o Pad z X''a to jest hmm... niezły ale cholernie ręce się pocą, z tego co mi wiadomo pady od PS3 tego nie mają, część nowych padów ma teraz jakieś bajeranckie chłodzenia grałem na takowych w Media i trzeba przyznać, iż efekt niezły, a i ręce mniej się męczą.

@bartek_kawa

Co do kolesi z obsługi to tutaj zależy. Moja dziewczyna teraz dorabia sobie w Media Markt i przyjeżdżając po nią kiedy kończyła pracę zawsze sobie wpadałem o te 20 min wcześniej i śmigałem na stoiska z grami, tak czy siak nawiązałem tam sporo kontaktów i znajomości z pracownikami, którzy nota bene są zwolennikami konsol i oni pomogli mi dokonać wyboru, oferowali swoją pomoc i wlepili 50zł zniżkę na X''a. Jeżeli ktoś umie się zakręcić, a przede wszystkim rozmawiać z ludźmi to i od "kolesia z obsługi" wyciągnie porządne informacje poza pieprzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jeżeli chodzi o Pad z X''a to jest hmm... niezły ale cholernie

Dnia 09.11.2008 o 10:05, oOreVenOo napisał:

ręce się pocą, z tego co mi wiadomo pady od PS3 tego nie mają,

LOOOOOOOOOOOOOOOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 10:20, jackass napisał:

LOOOOOOOOOOOOOOOL


Ciekawy komentarz na poziomie. Widzisz gram na swoim padzie o X''a i ręce po pewnym czasie (czasem nawet 20 min) pocą się, grając w Media przez grubo ponad 20 min na Padzie od PS''a ani się nie pociły ani nic. Może mam ręce marsjańskie ? Nie wiem, tak czy siak jest to moje własne zdanie. To że Tobie się nie pocą nie koniecznie oznacza to, iż innym również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. jakie zagraniczne pisma z grami (angielskojęzyczne pisma) polecilibyście ? I czy mają one ewentualną prenumeratę z wysyłką do Polski ?

Dziękuję

Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 11:02, Oskar 1994 napisał:

Mam pytanko. jakie zagraniczne pisma z grami (angielskojęzyczne pisma) polecilibyście
? I czy mają one ewentualną prenumeratę z wysyłką do Polski ?


http://www.gamerzines.com/p3zine/ Znasz to ? Jak tak to dobrze, jak nie zabieraj się do lektury. :)

Dnia 09.11.2008 o 11:02, Oskar 1994 napisał:

Dziękuję


Luz ;-)

Dnia 09.11.2008 o 11:02, Oskar 1994 napisał:

Pozdrawiam !


Również...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 11:02, Oskar 1994 napisał:

Mam pytanko. jakie zagraniczne pisma z grami (angielskojęzyczne pisma) polecilibyście
? I czy mają one ewentualną prenumeratę z wysyłką do Polski ?

Tylko i wyłącznie brytyjskie EDGE .Genialne merytorycznie pismo .Masa stron ,artystyczne okładki ,świetne i profesjonalne teksty .Chyba nie ma drugiego tak profesjonalnego magazynu o konsolach .Traktują o wszystkim związanym z konsolami i gamingiem ,nie tylko recenzje i testy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 11:07, Oskar 1994 napisał:

Dzięki już czytam ;)) jednak nie wiem czemu ale wolę "papierową wersję" ;p


W takim razie ściągaj PDF i drukuj ale na pewno nie będzie to to samo co typowe czasopismo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 11:37, oOreVenOo napisał:

Możesz dać linka do tego pisma ? Kurczę wpisuję w googlach "Edge", "Edge brytyjskie pismo
o konsolach" itp i nic nie wyskakuje. :/


Jak słabo u ciebie z angielskim to jasne, że nie znalazłeś.

www.edge-online.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Propo Edge .Wiedziałem ,że musi krążyć jakiś spisek ,że Saint`s Row 2 dostaje wysokie oceny ,nawet GT dało chyba 8 .Na szczęście Edge zna się na grach i wystawiło 5/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 11:48, Tal441 napisał:

Jak słabo u ciebie z angielskim to jasne, że nie znalazłeś.


Eee a co ma angielski do tego ?

PS Z Ang bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 11:53, oOreVenOo napisał:

> Jak słabo u ciebie z angielskim to jasne, że nie znalazłeś.

Eee a co ma angielski do tego ?

PS Z Ang bardzo dobrze.


Wystarczyło wpisać Edge magazine jak napisał kolega wyżej. Ty sam napisałeś, że wpisywałeś "Edge brytyjskie pismo o konsolach" żal. Sorry za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>żal

Jaki żal co Ty w ogóle pierdzielisz ? a) nie wpadłem na to żeby napisać po ang, b) myślałem, że google jest trochę bardziej rozgarnięte geniuszu. End of OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 11:51, jackass napisał:

Propo Edge .Wiedziałem ,że musi krążyć jakiś spisek ,że Saint`s Row 2 dostaje wysokie
oceny ,nawet GT dało chyba 8 .Na szczęście Edge zna się na grach i wystawiło 5/10 :)


Oho, ta wiadomość to kolejny argument za tym, by wymienić Saint''s Row 2, które wygrałem w konkursie na inną pozycje. Co jak co, ale EDGE zawsze robił dobre i rzetelne recenzje - szkoda tylko, że nie idzie w Polsce kupić wersji papierowej, chociaż może Empik sprowadza go zza granicy. Wracając do SR2 - co raz bardziej zastanawiam się nad tym, by po otrzymaniu gry nie odpakować, a wymienić ją w jakimś sklepie z konsolami na inną produkcję, taką jak Reistance 2, czy Mirror''s Edge - of korz z dopłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 12:06, master matrox napisał:

EDGE zawsze robił dobre i rzetelne recenzje


Poczytałem trochę recenzji na stronie EDGE i rzeczywiście są niezłe, natomiast zastanawia mnie jedno. Niskie oceny SW: Force Unleashed, nie mogę tego pojąć. Gra jest rzeczywiście aż taka zła ? Część ludzi się zachwyca, część biadoli, skala ocen tej gry w internecie rozciąga się od 5 do 10 w 10 punktowej skali, za bardzo nie wiem czy kupować czy nie. Tak samo jest z Fable II, przez część przyjęta jako arcydzieło, z kolei druga część podchodzi do gry bardzo chłodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się