Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2008 o 12:06, master matrox napisał:

Oho, ta wiadomość to kolejny argument za tym, by wymienić Saint''s Row 2, które wygrałem
w konkursie na inną pozycje. Co jak co, ale EDGE zawsze robił dobre i rzetelne recenzje
- szkoda tylko, że nie idzie w Polsce kupić wersji papierowej, chociaż może Empik sprowadza
go zza granicy. Wracając do SR2 - co raz bardziej zastanawiam się nad tym, by po otrzymaniu
gry nie odpakować, a wymienić ją w jakimś sklepie z konsolami na inną produkcję, taką
jak Reistance 2, czy Mirror''s Edge - of korz z dopłatą.

Czyżby czytało się wcześniej EDGE ? Ja bym proponował wymienić ,albo sprzedać ,bo ta gra wygląda jak kupa ,animacja ,fizyka śmierdzą lipą .Czekałem na tę grę z wielką nadzieją ,ale jak widzę gameplaye to łapię się za głowę ,jak to tandetnie wygląda .Spójrz na model jady samochodem i porównaj do GTA IV .Dziwiłem się recenzjom z PSX Extreme ,GT i reszcie ,ale Edge mnie podbudowało w opinii.Wątpie ,żebyś gdzieś kupił ten magazyn w Polsce .Bardziej E-bay ,albo znajomi z Wysp może przywiozą ,jak będą w odwiedzinach .Ja mam kilka numerów i byłem zachwycony i jednocześnie zgorszony tym ,jak wiele brakuje rodzimym pismakom do ich poziomu.Radzę poświrować z zamianą SR2 ,chyba ,że masz ciśnienie na humor w grze ,albo na trophies .W innym wypadku nawet nie zdejmuj folii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 12:10, oOreVenOo napisał:

> EDGE zawsze robił dobre i rzetelne recenzje

Poczytałem trochę recenzji na stronie EDGE i rzeczywiście są niezłe, natomiast zastanawia
mnie jedno. Niskie oceny SW: Force Unleashed, nie mogę tego pojąć.

Znają się na ocenianiu i nigdy nie zawyżają ocen .Ocena jest niska to i gra jest słaba .W tym wypadku jest przeciętna .

Dnia 09.11.2008 o 12:10, oOreVenOo napisał:

skala ocen tej gry w internecie
rozciąga się od 5 do 10 w 10 punktowej skali,

Kto tej grze dał 10 ,nawet 9 ? Takich recenzji nawet nie czytaj .

Dnia 09.11.2008 o 12:10, oOreVenOo napisał:

Tak samo jest z Fable II, przez część przyjęta jako arcydzieło, z kolei druga część podchodzi
do gry bardzo chłodno.

Bo jak podchodzić do gry ,która nie powala niczym innowacyjnym a jest tylko kolejnym ,ponadprzeciętnym sequelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 12:30, Rumcajs52 napisał:

Jedno(właściwie dwa) małe pytanie. GTA4, na długo wystarcza, i cyz chce ktoś się zamienić/sprzedać
;)

30h głównego wątku + 5h misje dodatkowe + achievementy ,ptaki i skocznie .Dochodzi jeszcze fajny multiplayer .Niedługo też DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 12:23, jackass napisał:

Czyżby czytało się wcześniej EDGE ?


Kilka razy miałem okazję obejrzeć screeny z magazynu na pewnym forum o grach - szybko jednak zostały usunięte. Jak będę miał możliwość zakupu EDGE to z chęcią to zrobię, bo bardzo chciałbym mieć chociaż jeden numer. Wiesz, jak byłem w Empiku na Marszałkowskiej w Wawie to był tam kącik prasy zagranicznej - i można było kupić nawet Playstation 3 Magazine, tak bodajże się to nazywało. EDGE jednak nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We Wrocku wczoraj widziałem na Arkadach w in medio było dużo prasy zagranicznej o konsolach. Kilka magazynów z demami i kilka bez. nazw nei pamiętam... Ale ceny mają troszkę przesadzone bo średnio od 20 - 60 zł za magazyn.. 60zł troszkę dużo w porównaniu do np., PSX, który kosztuje 7.99 zł ;p

Ps: Co lepiej wybrać
- Sonic Unslashed
- Lara Croft ( ta nowa)
- LBP

Co będzie najlepsze ?

Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LBP, bez wątpienia. System seller, tak więc wypadało by przynajmniej zagrać.

Sonic, jak dla mnie opada, nigdy nie lubiłem tego typu gier, a poza tym raczej hit to to nie jest. Co do Lary...nie wiem po co takie gry są tworzone, nigdy jakieś superowe nie były, według mnie ciekawie się nie zapowiada (może również dlatego, że jestem sceptycznie do tego nastawiony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 17:05, jackass napisał:

Ktoś by się mógł o Dead Rising wypowiedzieć ?


A co chesz wiedzieć? Ja właśnei sprzedaje tak miedzy nami ;)
Gra jest super, dla niej, a nie dla GoW kupiłem konsole i nie żałuję. Za pierwszym podejsciem gry raczje nie przejdziesz. Ma ona w sobie elementy rpg, znaczy się za punkty podnosi Ci się statystyka np. ataku, birgania, rzucania itp. Na przejscei jest czas 72h godzin gry + potem jeszcze troche, chyba 24h. Dodam, ze jest to czas gry i chyba 1 minuta z reala odpowiada 5 min z gry. Jak skonczysz gre\skonczy sie czas to masz roznego rodzaju zkonczenia. Jak zaczniesz nowa gre na tym samym profilu to bedziesz mial wszystkie statystyki takie jak przed ukonczeniem gry, czyli np. poziom 10 Ci zostanie. Najlepiej za pierwszym podejsicem jest obeznac sie z gra, wymasterowac sie z deczka, poratowac ludzi, zdobyc pare acziwów jak ktos lubi, a za drugim podejsciem skupic sie tylko na fabule. Gra jest jak mowilem na czas. Dostajesz odpowiednie zadania i masz byc w danym miejscu o tej i o tej godzinie, jak Ci sie nie uda to nie wykonasz zadania\NPC zginie, albo fabuła utnie Ci sie w tym miejscu i pozostana juz tylko zadania dodatkowe do wykonania, albo zaczecei od save.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Na dzień dzisiejszy moje Playstation 3 podłączone jest do 22 calowego telewizora bez hd. Jako że monitor, który niedawno zakupiłem, moim zdaniem będzie lepiej wykorzystywał moc konsoli, chcę ją podłączyć do niego, ale tu mam kłopot- czym? W monitorze znalazłem dwa wejścia- ac-in i D-sub(VGA). Ten pierwszy chyba służy tylko do zasilania. Model to LG W1952S, nie ma funkcji hd. Proszę o pomoc. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie zastosowanie ma dysk twardy do X''a ? Można gry ''instalować'' na nim ? Co poza tym ?
Jak połączyć konsole do netu ? (Kompa mam po drugiej stronie mieszkania (kabel).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jeżeli nie masz wejścia cyfrowego z wsprarciem kodowania HDCP to niestety, ale nie pograsz na tym telewizorze. Ja mam monitor z wejściem d-sub i dvi i niestety nie ma możliwości grania na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 12:06, master matrox napisał:

> Propo Edge .Wiedziałem ,że musi krążyć jakiś spisek ,że Saint`s Row 2 dostaje wysokie

> oceny ,nawet GT dało chyba 8 .Na szczęście Edge zna się na grach i wystawiło 5/10
:)

Oho, ta wiadomość to kolejny argument za tym, by wymienić Saint''s Row 2, które wygrałem
w konkursie na inną pozycje. Co jak co, ale EDGE zawsze robił dobre i rzetelne recenzje
- szkoda tylko, że nie idzie w Polsce kupić wersji papierowej, chociaż może Empik sprowadza
go zza granicy. Wracając do SR2 - co raz bardziej zastanawiam się nad tym, by po otrzymaniu
gry nie odpakować, a wymienić ją w jakimś sklepie z konsolami na inną produkcję, taką
jak Reistance 2, czy Mirror''s Edge - of korz z dopłatą.


Ja jako genialny recenzent też wystawiłem temu czemuś taką ocenę ;-P I żadne Edge mi nie podskoczy ;-]

[+] A ,nie, 6- ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rumcajs Battlefielda kupiłem ! Ty się nie za GTA tylko za Bad Company rozglądaj .Trzeba odświeżyć Troops of Freedom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest. Kolega chce kupić tanio xboxa elite. Znacie jakieś dobre źródła? jakieś sklepy albo coś. Linki mile widziane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 22:15, Milten Filip napisał:

pewnie koleżka chciałby jeszcze z kilkoma grami do zestawu ;D


Nie pogardziłby ;P Ale nie chce Indiany Jonesa i kung fu panda... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 22:08, mtij napisał:

Sprawa jest. Kolega chce kupić tanio xboxa elite. Znacie jakieś dobre źródła?
jakieś sklepy albo coś. Linki mile widziane ;]

W sklepie PsxExtreme poniżej 1k bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się