Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2008 o 11:18, WorldWar3PL napisał:

I bez numerków bez problemu można znaleźć patch notes do łatki na X360... Więc nie narzekaj.


mówi to gość, który śmiał się z numerowania patchy, a to coś zupełnie normalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 11:27, jackass napisał:

To już wiadomo ,po co w PS3 takie wielkie dyski twarde .Lipton z tymi co mają 40GB .


tylko, że w PS3 możesz sobie wsadzić nawet 160GB bez straty gwarancji, a nasz kochany M$ serwuje nam 120GB za taką kasę, że szkoda nawet allegro włączać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 11:29, syriusz.b napisał:

> To już wiadomo ,po co w PS3 takie wielkie dyski twarde .Lipton z tymi co mają 40GB
.

tylko, że w PS3 możesz sobie wsadzić nawet 160GB bez straty gwarancji, a nasz kochany
M$ serwuje nam 120GB za taką kasę, że szkoda nawet allegro włączać...

Ale nam trudniej wykorzystać te 120GB niż im .Oni muszą instalować wszystko ,my nic .Poza tym jeśli ktoś nie korzysta z oryginals i video marketplace to jest nie do wykorzystania .Sam mam 60GB i wykorzystałem ponad 20 mając 70% dem z rynku ,trochę muzyki .NXE jeszcze się nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 11:33, jackass napisał:

Ale nam trudniej wykorzystać te 120GB niż im .Oni muszą instalować wszystko ,my nic .Poza
tym jeśli ktoś nie korzysta z oryginals i video marketplace to jest nie do wykorzystania
.Sam mam 60GB i wykorzystałem ponad 20 mając 70% dem z rynku ,trochę muzyki .NXE jeszcze
się nie liczy


dlaczego NXE się nie liczy? Wchodzi od środy i będzie można instalować gry, jak na PS3 - i ja z 20GB, zainstaluje sobie może 3 tytuły, jak dobrze pójdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 11:38, WorldWar3PL napisał:

Zainstalujesz jeden tytuł. Jedna gra to ~7,8 GB, dysk na samym początku ma bodajże ~13
GB wolnego miejsca.


nie każdy tytuł to 7,8... lol300 (200 było na gadu gadu)... 13GB ma teraz, nie wiadomo jak będzie po NXE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 11:36, syriusz.b napisał:

dlaczego NXE się nie liczy? Wchodzi od środy i będzie można instalować gry, jak na PS3
- i ja z 20GB, zainstaluje sobie może 3 tytuły, jak dobrze pójdzie :/

Bo instalacja będzie dobrowolna ,nie wymagana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto wspomnieć, że wg betatesterów w większości gier czas ładowania NIE JEST mniejszy. Także strat dużych nie będzie z powodu nie zainstalowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 11:48, WorldWar3PL napisał:

Warto wspomnieć, że wg betatesterów w większości gier czas ładowania NIE JEST mniejszy.
Także strat dużych nie będzie z powodu nie zainstalowania :)


ale w niektórych jest znaczący, jak w HL2, które posiadasz... i co z tego, że jest dobrowolna? Jeśli mam słuchać tej suszarki, która co chwilę się nakręca coraz bardziej, to tylko ktoś niemądry wolałby nie instalować gier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 13:13, jackass napisał:

Dead Rising ,czy Assassin`s Creed ?

Dead Rising. AC jest przeraźliwie nuuudny. Choć pierwsza godzina zabawy jest przednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 13:13, jackass napisał:

Dead Rising ,czy Assassin`s Creed ?


Assassin''s Creed. Dead Rising jest okropnie nudny :)

nie, żebym odpowiedział tak specjalnie - obie gry dla niektórych są nudne - to chciałem przekazać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 13:21, Szperacz Robson napisał:

> Dead Rising ,czy Assassin`s Creed ?
Dead Rising. AC jest przeraźliwie nuuudny. Choć pierwsza godzina zabawy jest przednia.


Wcale nie jest nudny... To że ciebie nudził, twoja sprawa. Mimo wszystko większość osób pozytywnie wypowiada się o tytule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 14:24, jackass napisał:

Czyli co ? Musze wziąć jedną i drugą ?

A nie możesz kupić najpierw jednej, a później drugiej?
Ja mam zamiar tak zrobić - na początek AC, następnie Dead Rising.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w assasina gralem na pc, gra strasznie schematyczna, robisz caly czas to samo, zmienia sie tylko otoczenie (i tak nie bardzo) gierki na pewno nie kupilbym na xboxa i nie polecam jej.

w dead rising nie gralem to sie nie wypowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się