Michu94x

Konsole Wii, PlayStation, Xbox

23732 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2008 o 14:03, Kejter93 napisał:

No, dorwałem się do PS3 :) Za 1349 zł, ps3 z dyskiem 80gb, MotorStorm oraz Ratchet &
Clank :)
Z tym ostatnim zresztą wypłynął głupi bug, nie można gry odpalić póki się dysku danymi
nie zaleje (filmy, muzyka, dema...)

Hehe serio taki bug z Ratchet`em ? :P
Coż wysłaj mi invite na Psn, moje id: krak2610
Nie mam żadnej z Twoich gier, ale może kiedyś będziemy posiadać te same tytuły to zagra się on-line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 14:35, krak2610 napisał:

> No, dorwałem się do PS3 :) Za 1349 zł, ps3 z dyskiem 80gb, MotorStorm oraz Ratchet
&
> Clank :)
> Z tym ostatnim zresztą wypłynął głupi bug, nie można gry odpalić póki się dysku
danymi
> nie zaleje (filmy, muzyka, dema...)
Hehe serio taki bug z Ratchet`em ? :P
Coż wysłaj mi invite na Psn, moje id: krak2610
Nie mam żadnej z Twoich gier, ale może kiedyś będziemy posiadać te same tytuły to zagra
się on-line.


Chętnie :) Tylko musiałbym najpierw neta podpiąć, a póki nie skończę R&C to chyba się nie podejmę innych działań :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również posiada konsolę z USA, a czy gra ma region free sprawdzam na play-asia.com (jeszcze nigdy mnie nie wprowadzili w błąd). Na owym sklepie twierdzą, iż WaW jest region free, czyli najpewniej jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko.
Dawno nie grałem w GTA bo zająłem się zdobywaniem trofeów do Uncharteda. Jednak tera wróciłem do GTA.
Nie wiem jak dawno ale do GTA IV wyszedł patch 1.40. Wie ktoś co on daje??

Chodzi o wersję PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 20:46, Meykan napisał:

Pytanko.
Dawno nie grałem w GTA bo zająłem się zdobywaniem trofeów do Uncharteda. Jednak tera
wróciłem do GTA.
Nie wiem jak dawno ale do GTA IV wyszedł patch 1.40. Wie ktoś co on daje??

Chodzi o wersję PS3.


Dodaje on trofea i chyba nic poza tym. Trofea są takie sam jak achieventy na X360
PS. Żeby je zdobyć trzeba nową grę zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dodawał patch 1.30

A teraz się nowy pojawił. I właśnie nie wiem co on daję. Ale jak już to coś tam pewnie poprawia to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 20:53, Meykan napisał:

To dodawał patch 1.30

A teraz się nowy pojawił. I właśnie nie wiem co on daję. Ale jak już to coś tam pewnie
poprawia to ok.

Lol .To wy na PS3 macie numeracje paczy i się same nie ściągaja przy uruchamianiu gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 20:55, jackass napisał:

> To dodawał patch 1.30
>
> A teraz się nowy pojawił. I właśnie nie wiem co on daję. Ale jak już to coś tam
pewnie
> poprawia to ok.
>
Lol .To wy na PS3 macie numeracje paczy i się same nie ściągaja przy uruchamianiu gry
?


Jasne że się same ściągają ale numeracja mi nie przeszkadza zawsze było coś takiego na pc to i jestem przyzwyczajony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Numeracje tak mamy.
A info o patchu wyskakuje automatycznie przy uruchamianiu gry i się pyta czy chcesz ściągnąć. Ja tam zawsze ściągam.

Oczywiście trzeba być podłączonym do sieci heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 23:07, oOreVenOo napisał:

> Lol .To wy na PS3 macie numeracje paczy

Tak jak by Xbox nie miał...

A ma ? Włączasz grę ,pojawia się komunikat ,że jest dostępna aktualizacja ,ściągasz w kilka sekund ,gra się uruchamia ponownie i tyle .Powiesz mi gdzie jest napisane ,że ściągam pacz numer 1,xx ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale o co takie wielkie halo? Numeracja patchy w niczym nie przeszkadza, ja nawet nie dociekam po co ona jest, ściągam i tyle. Grunt, że jest lekka poprawka do gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 10:43, WorldWar3PL napisał:

Chodzą plotki, że użytkownicy PS3 muszą instalować demka po ściągnięciu, prawda?


Tak, demo po pobraniu chwile się instaluje. I to jest fakt, a nie plotka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 11:06, WorldWar3PL napisał:

Nie no, to mnie rozbawiłeś :) Numeracja patchy, instalacja dem po ściągnięciu... Personal
PC Station 3 :)

A mówili, że to M$ wprowadza elementy PC do konsol :P.
---------------------------------------------------------------------------------- ----------
Krótkie pytanie:
Na święta wziąć Fable 2, GoW 2, Far Cry 2 czy może jakiś inny tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja osobiście bym zastanowił się nad GoW 2 (który, módlmy się, dojdzie do mnie jutro) - Fable 2 jest z recenzji grą niezwykle dobrą, ale krótką. Far Cry 2 natomiast... no cóż... JESZCZE pochlebnej opinii nie słyszałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

imo z tą numeracją patchy to good... I brakuje takiego info podczas pobierania na X360... Wszyscy, co z tego śmieją to wolą pobierać. coś o czym nie mają nawet pojęcia - a co tam, że wciskają mi coś, czego nawet nie mam jak sprawdzić, ważne że wyskoczyło, że mam pobrać - rotfl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się